Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 11:12)

To nebyl jeho profil. Viděl sem to.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 10:12)

Pokud to tak je, zkus tenhle paragraf § 356

Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod
(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 11:12)

To to Tomáš odskáče.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 10:12)

Přesnou citaci máš?

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 00:12)

Cože? Kdo nabádá k nenávisti očkované? Ale za sebe můžu říct, že začínám nenávidět ty uřvané neočkované. Snad konečně na Patfika a spol. dojde.

Anonym (Pá, 3. 12. 2021 - 20:12)

Luboš a Patrik jsou ztroskotanci, jen vyvolávají hádky,nemakačenka

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 23:12)

Zarazilo mne, že svou nenávist Luboš a spol obrátili i proti dětem. "Jak takové útoky mohou vypadat, popsal Novinkám Kubek. „Jsem už několik týdnů vystaven nejrůznějším útokům, ale co je horší, těm útokům je vystavena i moje rodina včetně dětí. To už je hodně za hranou. Je to skoro denně,” řekl Novinkám Kubek s tím, že o některých věcech nemůže mluvit."

Anonym (Pá, 3. 12. 2021 - 18:12)

Ty kluci to mají akorát na chlast a hospody

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 18:12)

Smutný příběh člověka, který když ho vykopla manželka začal padat na dno. Teď je z něj směšná socka, která otravuje už i lidi jako doktor Koubek.

-Aleš- (Pá, 3. 12. 2021 - 18:12)

V tom pořadu Kubek mluvil o tom, že vybírají peníze na to aby mohli točit videa. Prostě mě zaujalo, že si o nich zjistil takový detaily jako že si zřídili veřejný účet.

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 20:12)

Kdyby tě v sobotu přišla před barák, kde máš soukromý byt a svou rodinu, prudit skupinka na pohled problematických nepracujících, tak by sis o nich taky něco zjistil. Kor když Luboš zveřejnil jeho soukr adresu a vyzval lidi, aby si šli s Koubkem popovídat. Už ale nevím přesně, co tam Luboš hýkal. To bych se o takovou grupu hysterických individuí zajímal taky. Luboš napadl manželku, tak od něj můžeš čekat cokoliv.

-Aleš- (Pá, 3. 12. 2021 - 11:12)

Vy tady probíráte banality a uniká vám co se děje ve světě. Lubošovo video se dostalo do zpráv na Primě! Situace se vyhrotila natolik, že Kubek si po večerech brouzdání po internetu zjistil, že si otevřeli účet. Podle jeho vyjádření celou situaci bude řešit, ale nechal si pro sebe jakým způsobem. To jenom abyste byli v obraze.

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 14:12)

Kubek je hnus který před deseti lety mluvil úplně jinak. A kdo si otevřel účet?

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 20:12)

Zeman mluvil jinak, Babiš mluvil jinak, ... Myslím, že Koubek netušil před 10 lety, že tu bude taková situace. Dnes už i Vojtěch mluví o povinnosti studentů zdravotnických škol se nechat očkovat. To by mě zajímalo, co na to Zdenka.

Teo (Čt, 2. 12. 2021 - 23:12)

To měl, ale než ho sbalila Alene

Olga (Čt, 2. 12. 2021 - 22:12)

Stejně je to tady mrtvý

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 22:12)

Těch pokusů to tady oživit bylo několik, většinou od Lally nebo Mii, ale prostě nedá se, Miluna a Otoroman to vždycky poserou.A když sem vlítne Alešek, tak je dokonáno. To by mě zajímalo, co se mu stalo.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 22:12)

Sám psal, že lidi vidí jako dřevěné hračky. Tak si hraje. I s Milunou. Ženské už mu to přestaly baštit, tak se snaží provokovat nováčky. Je jak starej, zapšklej komunistickej dědek. Vsadím se, že přispívá do diskusí na jeho oblíbených Novinkách :))

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 21:12)

Tahle diskuse přežila všechno, i volby. A pak skončí na kovidu. Vy kovidisti Miluna, Aleš, ... jste se pomátli.

. (Čt, 2. 12. 2021 - 22:12)

Kdo ti zde nejvíc chybí? Nejdýl tady nebyla Kača,Di a Fernando.

Reklama

Přidat komentář