Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 10:12)

Obojí.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Jen pomýlená osoba, co uvěřila intrikám a lžím nenávistné propagandy hoax

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Koukám že po odchodu Miluny se jak bylo avizováno vrátily stálice a s nima humor(hořká ironie). Jestli jsem to dobře pochopil z nočních příspěvků, tak o covidu se zde může psát jenom v tom smyslu, jak je nebezpečný, ale už ne jako o nafouklé bublině. Ještě že to tady řídí tak tolerantní a demokraticky smýšlející jedinci.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 14:12)

Nikdo nikde nepsal, že se stálice vrátí. Doufám, že už Milunu nebudou podporovat. Psala jim tady, že do dvou let umřou.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

Miluně zase psaly o fatálních následcích po Covidu.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

Miluna má covid? Jo, ty následky po covidu existují u některých už rok a půl.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

Ne, to jí psaly kdyby ho chytla.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

Tak to je asi dobře, jestli u toho byly odkazy na SUKL a není očkovaná?

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Konečně jsi pochopil, jak nebezpečný Covid je pro společnost a jak je důležité morální uvědomění obyvatel a odhodlání se nechat očkovat, aby naším spoluobčanům byli vzorem a neroznaseli tuto chorobu v rozporu s etickými kodexy a zákonnými ustanoveními

-Aleš- (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Jako ironie dobrý, je to jak projev nějakýho komunistickýho papaláše na prvním máji :-)

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 10:12)

Ne. Ale uvědomme si, jak se jako členové vyspěle EU chováme. My musíme směřovat k otevřené, morálně vyspělé generalizované společnosti s výraznými etickými a morálními zásadami. Nenechat se oblouznit polopravdami a excentrickými názory, ale jako semknutý celek směřovat k lepší společnosti na pevných zásadách evropského společenství. Důvěře a celostnímu modernímu myšlení podle tezí Benouxe a Zaladnowského

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 10:12)

Souhlasím. Zalandowského myšlenky mi byly vždy blízké.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 10:12)

Lallo?

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Nevěřím , že vztah většinové populace ČR k cikánům je rasistický, protože na svět se nelze dívat tak jednoduše - nemám rád cikány, tak jsem rasista. Za sebe mohu říct, že příslušníci jiných ras mi nevadí. Nezáleží mi na tom, jak ten který člověk vypadá, ale jak se chová. Mám negativní vztah k cikánům ne proto, že jsou jiní, ale proto, že jsem s nimi měl několik špatných zkušeností. Kdyby se mi nepříjemnost stala jednou, mohl bych to brát jako náhodu, ale stalo se toho víc, a na takové náhody nevěřím. Degenerace tohoto etnika je jistě dána mnoha faktory z dávné minulosti. V současné době se sice na degeneraci cikánů podílí zřejmě z velké části alkohol a drogy, ale hlavní přičinu vidím v plození dětí lidmi, kteří jsou příbuznými. Nebezpečí, že se z takového vztahu narodí dement je dost vysoké. Proto mají cikáni problémy se vzdělatelností, proto mají poté problémy s pracovním uplatněním, podílejí se značnou měrou na obecné kriminalitě apod., a proto jimi většinová společnost opovrhuje. Sám se snažím jim vyhýbat. Věřím sice, že i mezi cikány existují slušní lidé, těch je ale nepatrná menšina. Usuzuji tak podle toho, že jsem dosud žádného takového cikána nepotkal, a to jsem jich už za život potkal opravdu mnoho. Nejsem z těch, kteří by cikánům chtěli ublížit, ale mám k nim odpor daný špatnými zkušenostmi. Pokud si tento můj příspěvek přečte cikán, který pracuje, nebere drogy ani nepožívá ve větší míře alkohol, nesouloží s příbuznými, nekrade, nikoho nenapadá, ani nepáchá jiné trestné činy, pak na něho svá výše uvedená slova nevztahuji. Takový cikán může bez bázně a hany prohlásit, že je slušným občanem ČR.'

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Souhlas. S nima žádný slitování

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Není vám trapný chlubit se tady cizím peřím a neuvádět odkaz na to co kopírujete?

poi (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

nebezpečí každé totality spočívá v pojmenování určité menšiny lidí tou většinou,která je skryta v anonymitě davu a činy každého jedince jsou řízeny davovou psychozou uměle k tomu ůčelu vyvolanou. Já uvedu příklad-jak je možné že jedni a ti samotní lidé kteří za první republiky mohli žít v plně demokratické společnosti a v mobilizaci r. 38 jít bránit svou vlast a následně hned po té v 50-letech hromadně žádat trest smrti třeba pro Miladu Horákovou. Nebo třeba Německo za Hitlera,nevěřím že nikdo nevěděl o holokaustu,ba právě naopak. Dá se říci,že o něm věděl celej národ-od vojáků přes dělníky až po toho nejposlednějšího ůředníčka co měl na starosti razítka v kanceláři. V dnešní době je Německo plně demokratickou zemí,je to náš spojenec a zase všichni lidé v něm holokaust odsuzují. A není to proto,že si to žádá většina a ten který by jej schvaloval by šel proti proudu a byl odsouzen tou většinou,,? Co z toho plyne? Lidé jsou manipulovatelní.To proto jsou zakázány jakékoli rasistické komentáře,proč nacizmus vznikl myšlenkou jednoho chorého člověka který vehnal svět do války ?A nebylo to proto ,že jeho myšlenka byla společností tolerována a podporována?No tak podle mého názoru je třeba tyto myšlenky zarazit dokud je čas a každý kdo v komentářích posílá někoho do plynu,hází jej do šachet a pak čeká na hoře se sekerou jestli se někdo nevyhrabe ven,kdo v myšlenkách staví toho druhého ke zdi a pojmenovává lidskou bytost jménem jinak než tým lidským,aby jej mohl zabít-no tak každý takový je potencionální Hitler,satan a zlý démon který chce ovládnou myšlení společnosti a vézt ji ke zlu a krveprolití. Záverem k paní co v komentáři slibuje,že si založí extremistickou skupinu pro teroristický boj se romskými spoluobčany.... To co jsem zde popsal stát ví, a nikomu nebude dovoleno řešit občansko právní spor v ulici.A le vzhledem k tomu,že navštěvujete sociálku jste asi sociální případ,takže Vás asi nebude brát nikdo vážně-a to je ne asi,ale zcela určitě Vaše štěstí!!§'

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

já teda myslim že hlídač má pravdu, řekl tak jak to chodí a jak to je!nebudu se hádat,vim že pár,ale málo a to si můsí cikáni přiznat, jen pár jich je hodných a slušných.jako u nás býlích jejich pár hajzlů.ale mi si nedovolíme, řvát po ůředech jak moje děti nemají co do huby jak nemájí co na sebe a nemají na léky a že sme rasisti že jim nechcem dát práci....ale to je hloupost oni nechcou práci oni chcou peníze.....kolem mě je spousta romů a pár jich je hodný, teda upřímě jen tři lidi.ostatní.....jsou chytří ale jak na co a hodně vichcaný..znám romové co bydleli v 4+1 přihlášený v bytě jako čtyř člená rodina,ale zaprvé rok a půl neplatili nájem, už normálního bělocha by odtam tud vihodili ale roma né...ale za tři roky co furt neplatili je vistěhovali a co neviděli, né že by tam bydlela čtyř člená rodina ale bylo jich tam 50 fakt,smrad bordel,všechno poničený...co vám budu vykládat...tak mi tu nepovídejte pohádky o tom jak sou romové svatí jo.'

vlastenec (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

to je furt dokola,je to prostě verbež a jak řekl břeclavský zastupitel,je to černá lůza,voni to ví moc dobře sami jaký sou ale z tý svý zbabělosti a slabošství to ani nepřiznaj,páč pravda je pro ně moc těžká,budou radši mektat o diskriminaci a rasismu a ještě chtěj aby sme jim pomáhali,vysrat se na ně akorát tak,at táhnou do prdele odkud přišli,bez nich by tu bylo mnohem a mnohem líp a za ty prachy co se jim cpou může bejt každej rok postavená 1 super moderní nemocnice a ještě hafo věcí.Oni nikdy prospěšný nebudou,nikdy nic do státní kasy nedaj,až na pár malejch vyjímek,ale to je kapka v moři ,zatim jen sajou jak pijavice.'

swastika (Čt, 2. 12. 2021 - 07:12)

Tak. Cikany z principu nesnasim. Je to neuzitecna verbez, ktera nasi zemi a spolecnost jen vysava. Nejde mi o barvu kuze, o jinou kulturu, naopak, tyto oblasti me u kazdeho naroda zajimaji, ale 98% mistnich cikanu jsou vyzirdrzky, pachajici ve vetsi ci mensi mire kriminalitu. Bohuzel, tech pracujicich a slusnycj je DRTIVA MINORITA, tudiz neuprosny pristup. Co Francie a Italie a jejich opatreni omezujici a upravujici vstup Cikanu do mest? Reknu to tak: pan Hitler mel dobrou koncepci. Bohuzel se ve svem vyberu mel zamerit vice na Cikany, nez na Zidy. Dneska bychom meli o par starosti min a blahobytu vic. Mne, jako zamestnanci, se absolutne nezamlouva myslenka, ze ze svych vydrenych penez podporuju cikanskou pakaz, ktera si pak do svych zaneradenych kvartyru kupuje plazmovky za 60.000. Dalsi priklad: v nejmenovanem meste prijde na socialni odbor MU cikanka, hodi na stul urednikovi stare boty a zacne rvat, ze chce na nove. Urednik pokorne vytahne z kasy 2000 Kc a odevzda ji je. Nebo: 2 cikani, oba vyzrani jak prasata, jedou diskontem s urednikem ze socialky v patach a ukazuji na zbozi. Urednik jimpomaha plnit vozejk. Ten za chvili kapacitne nedostacuje. Odhadem 15kg masa, dalso polozky nepocitam. A necekejte, ze se Cikan o beco osidi! Buhchran! Musi mit, na co si vzpomenou. A my ji pak platime to vycpavani pander a plazmovky ve vybydlenych bytech. Existije par navrhu, ktere by tuto tristni situaci mohly zlepsit: 1) steril.kazde cikanky po porodu 1.ditete (pokud ne driv) 2) rezervace s prisnym rezimem (striktni oddeleni od slusneho obyvatelstva)-seru vam na integraci svoloce!! 3) latentni likvidaci (jsou paky, ktere hybou svetem, tak proc ne v tomto pripade) 4) odsun na velmi vzdalene uzemi ad 4) - jiz na ZS nam rikala ucitelka, ze komunist.vlada dokonce mela vypracovan navrh odsunu cikánu na Madagaskar. Velmi dobry napad. Velmi humanni. Mozna az moc zbytecne. '

Reklama

Přidat komentář