Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Mimi (Ne, 12. 12. 2021 - 20:12)

Velmi zaujimava tema. Chapem, ze chlapov vzrusuje vidiet/pocut zenu curat. Ale su tu aj nejake holky, ktore vzrusuje pocit plneho mechura? Napiste mi mail - [email protected]

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 12:12)

Holky, které si chcete počůráním přivydělat, ozvěte se na email [email protected]

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 09:12)

A určitě ses počůrala jako malá

maroš (Út, 7. 12. 2021 - 05:12)

So sestrou nás to vzrušuje a spolu sa potajomky pocikavame ona do mojich veci ja do jej veci

Pulec (Po, 6. 12. 2021 - 14:12)

Krásně a teď nepotřebuješ čůrat a nebo už ses pocurala princezno do plinky rád bych tě taky prebalil

Alesandra (Po, 6. 12. 2021 - 07:12)

Ja sa pocuravam naschval uz od puberty do vloziek.Dnes mam 25 a pocurala som sa u sesternicy do legin. Poradila mi plienkove nohavicky tena lady.

Pulec (Po, 6. 12. 2021 - 07:12)

To je krásné a co pak jak jsi na tom teďka jsi pocurana nebo ne a nechceš si o tom popovídat když ji napiš na [email protected] rád si s tebou popovídám mně je 26

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 04:12)

Při šukání učůrávám, takže mi ho tam kluk normálně strčí, nevidím v tom problém.

Natka (So, 4. 12. 2021 - 18:12)

Tak aby nebylo dost té hanby tak jsem to dnes nechtěně pustila, jak jsem tady už psala občas si při smíchu učůrnu ale občas je to fakt regulérní počurání jako se mi to stalo dnes. Seděli jsme u sestry doma a jen tak jsme kecali pak mi vyprávěl jednu vtipnou historku a já se hrozně začala chechtat najednou jsem si ale všimla že čůrám a úplně mě oblil pot protože jsem si říkala co si o mě bude sestra myslet protože jak jsem psala na druhé diskuzi tak jsem se před ní naschvál pokakala ale toto naschvál nebylo ale abych se vrátila k vyprávění, takže jak jsem se počůrala cítila jsem ten mokrý koláč na legínách a přestala jsem se hned smát. Sestra se zeptala co se stalo a já že nic, jí se to moc nezdálo a pak si vzpomněla že se vlastně při smíchu někdy počůrávám tak se mě zeptala jestli nejsem počůraná. Já řekla že né ale asi na mě bylo vidět že lžu. No nic nechala to být ale po chvilce si šla pro pití kolem mě a podívala se mi do rozkroku já rychle ucukla a v tu chvíli jí to bylo jasné a já se přiznala. Ona řekla že jí to připadá jak kdyby k ní přijelo na návštěvu dítě. Protože pokakat a počůrat se ve dvou dnech není úplně normální ale byla v pohodě jen se tomu zasmála a slíbila že to mámě neřekne. Takže to je můj příběh, sice to nebylo naschvál ale nakonec jsem si to užila i když být před sestrou ve dvou dnech počůraná i pokakaná mi bylo blbé.

Petr (Ne, 5. 12. 2021 - 01:12)

No tak to je zrovna smůla že se ti to stalo hnedka den po tom pokakaní, být sestrou bych byl asi hodně zaskočen. A jinak mám otázku, jaký je tvůj nejoblíbenější scénář nehody?

Natka (Ne, 5. 12. 2021 - 10:12)

Já bych taky asi byla zaskočená kdyby se přede mnou téměř zdravý člověk pokakal a počůral ve dvou dnech. Ale řekl bych že to počůraní vzala více v pohodě, protože ví že s tím mám potíže. I když dneska, jsem došla do kuchyně na snídani a ona se zeptala jestli jsem zůstala suchá to mě trochu zaskočilo. A jinak na tvůj dotaz, jestli dobře chápu tu otázku tak můj nejoblíbenější scénář je takzvaně „zaseknutý zip" ale musí to být před někým, aby viděl jak s tím zipem bojuješ a nejde rozepnout a pomalu ale jistě před ním prohráváš svůj souboj a je jedno jestli je to malá nebo velká potřeba. Ale na takový způsob je hrozně málo šanci, protože kdy jste na záchodě s někým.

Petr (Ne, 5. 12. 2021 - 18:12)

Tak to chápu, se zaseknutým zipem je to dobrý trapas.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 23:12)

Fantazijní kecy

Pulec (Pá, 3. 12. 2021 - 12:12)

To musíš mýt krásně má spinální plinecku

Michal2 (Čt, 2. 12. 2021 - 14:12)

Co je to za téma, tak ja teda naposled v základce v paté třídě, když mě úča nepustila na záchod, až do devítky si pak ze mě dělali srandu...

Eliška (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Koukám zas někdo kdo nemá co dělat a musí otravovat

Natka (Pá, 3. 12. 2021 - 23:12)

Takových lidí je tu spousta

Eliška (Čt, 2. 12. 2021 - 05:12)

Jsem chlap, chlapi. Nevadí vam to ?

Eliška (Čt, 2. 12. 2021 - 05:12)

U mě dnes spal přítel bohužel mě před chvilkou probudil že sem si to udělala do postele a já se dnes fakt styděla protože takovou dobu v posteli nic a najednou se počůrám ale včera sme si dali vino tak to bude asi tim no nic jdu se osprchovat

Natka (St, 1. 12. 2021 - 23:12)

Eliško kde jsi?

Reklama

Přidat komentář