Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 22:01)

Že si užije zralá žena s psem , dobrá . Když se ale s uspokojením dívá jak to pes dělá do její třináctileté dcery , tak to je odvaz i když je to bez rizika .

14 (Po, 28. 2. 2022 - 13:02)

pes zato nemmže a já jsem moc spokojena.

Dana (Čt, 2. 12. 2021 - 06:12)

Kâmoška se pochlubyla že to dělala se svím psem. Moc jsem jí nevěřila a tak když nebyli její rodiče doma jsem kní přišla a ukázala. Slékla se do naha a šla na čtiři. Pak zavolala na psa a hned jí začal lízat. Pak naní skočil a zavedla si jeho penis do kundičly. Začal jí mrdat a já nevěřila svím očim. Dost si to užívala a prožívala silné orgazmi. Nakonec se doní vysemenil. Když ho vyndal, semeno jí vytejkalo ven a pes jí ho slízával. Pak mě řekla že si to musím sním vyskoušet že je to naprosto super. Sice mě to vzrušovalo, ale řekla jsem jí že to nejde že jsem eště panna. Ale řekla že to je maličkoat a odešla. Zachvíli my přinesla robertka. Tak jsem se pak přední slékla do naha a řekla mě že mě ho tam sama zasune. Lehla si a roztáhla nohy. Kámoška vzala robertka a pomalu mi ho začla zasouvat do píčky. Pak se zarazila o mou blánu. Nakonec mi ho tam prudce vrazila až jsem vykřikla. Trochu to chvilky bolelo, ale pak mě bylo krásně. Když už jsem nebila panna, řekla že je na čase zavolat psa. Šla jsem na čtiři a byla jsem připravená. Ale dos jsem se i bála. Přivedla psa a rovnou namě skočil. Chytla mu penis a nastrčila mi ho do dirky. Prudce domě vnikl a já doslova křičela. Silné přirážel a já myslela že mi tu kundu rostrhne. Cítila jsem ho snad až v děloze. Pak se dostavil orgazmus který jsem ještě nikdy neprožila. Doslova jsem tekla. Pak jsem ucítila jak se mu nafukuje a jak mu začíná škubat. Začal mě plnit svím semenemte. Když pak vyklozl ven tak jsem měla dost. Ležela jsem a semeno mi vytejkalo ven. Kámoška se ptala jaké to bylo a musela jsem jí říc že super. Pak jsme spolu odešli do koupelny, kde jsem se eště s kamarádkou pomilovala . Nakonec kní chodim na návštěvu a užíváme si šici tři najednou a je to super.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 08:12)

Připuštění velkým psem se skutečně nemůže porovnávat s pouhým drážděním kliťáka ! To je opravdu o něčem jiném .

50 (Čt, 2. 12. 2021 - 07:12)

Krasny vyprávění.

siret (St, 24. 11. 2021 - 03:11)

lidi neřešte trosky a už vůbec né zoofily....je to k hnůj a ještě víc to jak to omlouvají...za chvíli snad začnou omlouvat incest, pedofilii, nebo dokonce nekrofilii???jste fakt hvězdy...k poblití

Jarča (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

Bylo mě 16 když jsem se vsadila sjednou kámoškou. Měli boxera. Probíhalo to unich doma. Slékla se a šla na čtiři. Pak kâmoška zavolala na psa. Hned mi zaril rypák mezi nohy. Lízal mě a pak namě skočil. Chvilku ho strkal vedle a pak se trefil. Přirážel jak divej a já doslova hekala. Prožila jsem tři orgazmi a pak se do mě vysemenil. Když vyklouz ven začal mijí znova lízat a měla další orgáč. Jako by neměl dost znova naskočil a znova mě mrdal. To už si ale moc nepamatuji, protože jsem nák nevnímala. Kamošla mě říkala, že když se podruhé domě udělal a vyndal ho, že jsem doslova odpadla. Prí mi jí chtěl zas lízat, ale prí ho odvedla, když mě vyděla totálně mimo. Trvalo to skoro 10 minut než jsem se vzpamatovala a zjistila kde jsem. Eště mi pořád vytejkalo jeho semeno s kundy. Pak jsem si odskočila do koupelni a opláchla se. Sázku jsem vyhrála a rozhodně stâla za to. Ale to si nechám pro sebe o co šlo.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

No tak bylo všechno jak má být . Pejsek měl fenku a vyprázdnil si žlázy , ty sis pěkně vychutnala jeho bezpečné střiky a dosáhla orgasmů a ještě vyhrála sázku . Opravdu pěkný den .

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

No tak bylo všechno jak má být . Pejsek měl fenku a vyprázdnil si žlázy , ty sis pěkně vychutnala jeho bezpečné střiky a dosáhla orgasmů a ještě vyhrála sázku . Opravdu pěkný den .

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

No tak bylo všechno jak má být . Pejsek měl fenku a vyprázdnil si žlázy , ty s

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 04:10)

Tak ji vždy tu pořádnou picu vymrdas a vycakas a nemáš nějaké foto rád bych tě videl

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 12:10)

Hajný měl raději hospodu, než svou ženu, a ta se zařídila po svém. Pes jí byl bližší než manžel, protože uspokojoval její potřeby, což hajný nedělal. Naprosto pochopitelné.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 12:10)

No a pokud je ten pes jeho , tak to vlastně ani nevěra není , jen výpomoc .

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 13:10)

Ten vlčák byl její a zřejmě za účelem jejího potěšení. Jestli o tom manžel věděl, nebylo zjištěno, ale asi by mu to bylo jedno. Hajného psi jej doprovázeli nejen do lesa, ale i do hospody. Byli to lovečtí ohaři.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 17:10)

Pepa říkal , že mně v sobotu nechá připustit .

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 16:10)

Ten můj mě nechává téměř každý víkend .

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 17:10)

Máš nějaké fotky pošli?

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 20:10)

Pepa říkal , že mně v sobotu nechá připustit .

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 04:10)

Pepa říkal , že mně v sobotu nechá připustit .

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

Jsi už fena nebo to bude poprvé ?

Reklama

Přidat komentář