Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 14:12)

Uvádím jen to, co mám v paměti. Bibli jsem četl z pouhé zvědavosti, před více jak padesáti lety, protože jnak jsem ateista, který nevěří ani tomu světskému. Některé fráze se v různých souvislostech hodí. Tolik i k odkazům. Vlastní názor nemusím dokazovat.

Host (St, 1. 12. 2021 - 14:12)

Pardon. Zapomněl jsem se prezentovat.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Trestní zákoníkČÁST DRUHÁHLAVA XDíl 6§ 357
§ 357Šíření poplašné zprávy
(1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

(2) Kdo zprávu uvedenou v odstavci 1 nebo jinou nepravdivou zprávu, která je způsobilá vyvolat opatření vedoucí k nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa anebo bezdůvodnou záchrannou práci integrovaného záchranného systému sdělí soudu, orgánu Policie České republiky, orgánu státní správy, územní samosprávy, nebo jinému orgánu veřejné moci, právnické osobě, fyzické osobě, která je podnikatelem, anebo hromadnému informačnímu prostředku, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 12:12)

Už toho tady bylo dost. Host sem přišel diskutovat s Milunou. A Miluna slíbila, že už jde od toho. Přesídlí s tím na cinkání.

Převzato z Telegramu (St, 1. 12. 2021 - 12:12)

"Chci vám ukázat zprávu z Telegramu. Co si o těhle zprávách myslíš ty Hoste? Jsi vzdělaný tak mě zajímá tvůj názor.Takhle podobných zpráv je všude plno.Mám velký strach o budoucnost." Vážená vládo,poslanci,senátoři,
to ,co dosluhující vláda předvádí 2 roky za nehorázný chaos,lži a útisk občanů.je tristní.Všechny perzekuce vyhlášené dosavadní vládou byly shledány Nejvyšším soudem jako nezákonné!
Národ se probouzí v čr a na celém světě a víme,že komedie s tzv covid je plánovaná desítky let!Na ekonomickém foru 27.1.2021 prohlásila fašistka Merklová a Schwab,že jejich cílem je vytvoření jednoho státu Evropa bez národních identit,snížení poloviny populace všemi prostředky, zrušení osobního vlastnictví a nastolení velkého resetu!!
Já ten proslov slyšela a vy ,jako politici určitě také,a věřím.že s tímto nástupem fašismu NEBUDETE souhlasit,jako zástupci čr národa!!
Covid je chřipka uměle vytvořená,ale smrtnost je nižší než u chřipkových epidemií v minulosti,viz statistika!!
Zdravotníci mají zakázáno sdělovat pravdu a jsou nuceni lhát,za statisíce držhubného!
Nemocnice má příplatky za covid lůžko 59 000 kč denně,což je nehoráznost a nevídané v zahraničí a nechce se zbavit nemocných a drží tam i lidi,kteří péči v nemocnici nepotřebují!
8 z 10 nemocných covid na jip je PO vaxech,info přímo z nemocnice!!
Lži vlády trvají 2 roky a to je na kriminál!!
Jedna tečka,která měla ukončit covid se zmenila na 4 tečky a dle Kubka bude nakonec doživotní bodání po 5 měsících??Je ten člověk normální??
NIKDO v čr už vládě nevěří!!
Tají se počty mrtvých po vakcínách,hlásí se tisíce zmrzačených, stovky infarktů a mrtvic po vaxu,embolii nepočítaně a kolapsů organismu!
Každý zveřejnuje na soc.sítích desítky nakažení očkovaných lidí,kteří jsou braní s certifikátem jako bezinfekční a nakazili desítky lidí v okolí!
Portugalsko a Izrael má nejvyšši proočkovanost mrna vaxem a OPET se závírá,nebot má vyšší počty nemocných než před vaxem!!
Všichni vidíme a víme,ža vakcína mrna NEUČINKUJE a covidu nebrání a má strašlivé vedlejší učinky!!
Vláda doted dělala vše pro to,aby se počty nemocných zvyšovaly záměrně!!
25%lidí v čr má po prodělaném covidu vysoké protlátky a už nikdy covid za celý rok nedostali a vy je budete hnát na povinné očkovaná experimentální látkou?
Zbláznil se už definitivně Babiš,Vojtěch a Havlíček a šílená člk??
Tisíce lékařů a vědců otvírá lidem oči a sděluje nám pravdu!
Vláda ,pokud zavede povinné NEZAKONNE očkování mrna svinstvem,3 miliony lidí zdravých s protilátkami nikdy nezlomí,co s nimi bude dělat??
Zavedete po vzoru fašistických germánů koncentrační tábory?Necháte nás bez práce a důchodů??Budete nás pokutovat a necháte nás chcipnout hladem nebo nás budete střílet???ODPOVEZTE!!
Germáni jsou jediné země,kde si tento apartheid a utisk dovolili po návštěvě zrůdy globalisity Soroše vyhlásit,NIKDO jiný na světě si TOTO nedovolil a vy se budete podle nich řídít???
Desítky lidí kvůli vašim restrikcím a povinnému vaxování již spáchalo sebevraždy a další o tom hovoří otevřeně!!
Stovky tisíc lidí má zájem o vakcínu SputnikV,ale tu Bruslel zakázal.nebot je bezpečná a nejsou po ní úmrtí!!!Madarsko,Bulharsko a další země ji mají!!
Genocida.apartheid a utisk jsou trestné činy a nepromlčitelné!!!

Host (St, 1. 12. 2021 - 12:12)

Mám shodné informace, včetně krajně kritického postoje k současné politicko-zdravotní situaci. Jen bych dodal, že může nastat potřeba neočkovaných k tomu, aby přeživší očkované uživili. Zda to bude v atmosféře svobody či otroctví, si nedovolím odhadovat. Opětovný nástup "tisícileté říše" z iniciativy EU, ledasco napovídá.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Děkuji za odpověď. V životě jsem se nebála budoucnosti jako teď. A na Telegramu kde to nemažou tam si člověk počte. Dál už vám nechám prostor s Milčou.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

§ 357Šíření poplašné zprávy
(1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

(2) Kdo zprávu uvedenou v odstavci 1 nebo jinou nepravdivou zprávu, která je způsobilá vyvolat opatření vedoucí k nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa anebo bezdůvodnou záchrannou práci integrovaného záchranného systému sdělí soudu, orgánu Policie České republiky, orgánu státní správy, územní samosprávy, nebo jinému orgánu veřejné moci, právnické osobě, fyzické osobě, která je podnikatelem, anebo hromadnému informačnímu prostředku, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti.

Host (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Připadáš mi jako ti, kteří věřili, že jdou do sprch a nakonec vylétli komínem.

Roman (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Taky mám shodné informace a proto jsme stále neočkovaní.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Píšeš, že máš informace. Prosím o odkaz.

Host (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Přejdi si na FB, najdi si petice a diskuse lékařů na toto téma a budeš mít odkazů, až ti z toho půjde hlava kolem.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Takže odkaz nemáš, dobře. Víš co je to informace?

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 12:12)

Podle počtu vykřičníků a řevu to vypadá na Milunu.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

To je z Telegramu.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

tak možná nějaký Milunin klon a její lidé.

Host (St, 1. 12. 2021 - 12:12)

Já to na Milunu netipuji. Vypadá to spíše na "krtka", který si dovolil nás objektivně informovat.

Svoloč (St, 1. 12. 2021 - 12:12)

Svoloč

Honza (St, 1. 12. 2021 - 09:12)

Romové jsou fajn . Každou neděli chodím na jejich ubytovnu a kouřím jim ptáky.

Reklama

Přidat komentář