Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 09:12)

Tady na Roma nenarazíš "kuřpyji".

bianka (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

Nikdo není dokonalý. :-) nečti mě, aby ses neosypal.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

No ty seš, ale nechtěj vědět co.

bianka (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

Tak jsem adventně ujela a ráda bych čekala kladnou odpověď. Jo a těsto dostaneš i koupit.

Seš (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

ujetá to je pravda a trapná. Miluna je určitě zvědavá na tvoje rady.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 09:12)

Proč nadáváš Biance??

bianka (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

Milu, jak připravuješ dětem vánoce? Ono by přípravu uvítala i Zdenka. Nemusí být v malém bytě velký vánoční strom. Já jej mám pověšený na zdi. Takový krásný, vytvořený z klacíků a špagátu. Ozdobený sušeným ovocem. A kdybys navrhla Zdence, že uděláte třeba vanilkové rohlíčky, které k Vánocům patří, nejen že by to provonělo celý byt, ale dětem by to zůstalo v paměti. Do dospělosti. To mi věř. Zvládnete to? Teda jestli máte zájem. Zdeňka asi určitě. A nekoukej na to, že vám napeče babička. To by byly jen vaše...

bianka (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

Urychlila jsem se hoste.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 07:12)

Indiáne, Milča není ani nešťastná ani slabá.

Host (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

To jsem rád, ale každý tvrdíte něco jiného, a opíráte se do ní jako do nemocné slabomyslné, což není zrovna příznivý signál pro racinální diskusi. Klidně jí můžete kritizovat, ale bez urážek a vylučování, což jsem zaznamenal.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

Podprůměrné IQ, psychická i tělesná nemoc a nedobrý charakter není přece slabomyslnost. Těším se na tvoji diskuzi s Milčou, to zase jo.

Host (St, 1. 12. 2021 - 09:12)

V nezřetelném obrysu spíše tuším jaká Miluna je, a rozhodně se nechystám jí pitvat. Neřekl jsem, že je slabomyslná. Jen to, že s ní takto jednáte, a to je diametrální rozdíl. Nebudu jí léčit, ani odsuzovat, ale diskusi, která na rozdíl od sníženého IQ nebývá od věci, s ní povedu, pokud bude čas a zájem.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 07:12)

Tak to bude asi Indián.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 03:12)

Stařec? Uvidíme. Jestli si neděláš legraci, zanech milostné tokání. Pro své dobro.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 07:12)

Milí návštěvníci. Oceňuji, že se staráte o mé dobro, ale nemusíte mít péči. V životě, i pracovní praxi, protože jsem to měl v náplni. Jsem poznal dost "padlých andělů", abych se v nich vyznal. Teď nemluvím jen o ženách. Co se dam týká, vybíral jsem si velice pečlivě, a bez následků. Jsem dalek jakéhokoli tokání, ale jak už jsem naznačil, mým životním posláním bylo pomáhat lidem a ani v důchodu to nemám jinak. Tady cítím, že vy "návštěvníci" se cítíte být těmi silnými, svatými posvěcenými, kteří mají tu potřebu do každého slabšího jedince "kopnout, či hodit kamenem". Ujišťuji vás, že já jsem zcela jiný. Abych nebyl jedním z vás, budu občas zde pobývat pod nickem "Host". Přeji zdar vašemu samaritánskému konání. I vás chápu a neodsuzuji. Vždyť jste tak přirozeně lidští......

bianka (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

Tipnu si. Psycholog v důchodu? Ale i tak, nějaký nick by nebyl?

Host (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

Mám sice vzdělání také v tomto oboru, ale spíše jsem se zabýval pronásledovanými a nešťastnými z hlediska dodržování lidských práv. To vše už je hodně dávno, protože současný režim o mé služby nestál, ale i v dělnické profesi, kdo potřeboval, tomu jsem poradil a pomohl.

bianka (St, 1. 12. 2021 - 08:12)

Ha. No, tak možná se vrátí pro rady i Stálice. :-)

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 18:11)

Sergej tě Miluno nahání jako kocour kočku.

milunka (Út, 30. 11. 2021 - 15:11)

nadherna Milunka by potrebovala sexik a uspokojeni

Reklama

Přidat komentář