109603 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jednou si ta moje nechala
Achjo, když tě čtu tak tvojí závidim že si ohleduplný.Proč zrovna já mam smůlu na netolerantního:-( ...A to sem si za celej měsíc dovolila tak 2x říct že nechci.Nechce se mi ani dneska.Venku hnusnej vítr,v bytě chladněji,radši bych ležela v klidu a spala ale bude nahánět zase.
30. Listopad 2021 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Sergej tě Miluno nahání jako kocour kočku.
30. Listopad 2021 - 18:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Achjo, když tě čtu tak tvojí
Bohužel už jsem sám se svými vzpomínkami, odešla mi do nebíčka. Miluji jí stále, ale neváhal bych učinit šťastnou i jinou, což si přála i ona. Říkala: "Škoda, aby takový materiál zahálel." Jenže v její nemoci jsem jí to nechtěl udělat. Láska se neprojevuje jen sexem, ale tím, že s tím druhým cítíme a chceme aby byl šťastný za všech okolností.
30. Listopad 2021 - 18:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Bohužel už jsem sám se svými
To je moc hezký a dojemný, co píšeš. S tím ale u Miluny narazíš na zavřená vrata.
30. Listopad 2021 - 20:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To je moc hezký a dojemný, co
Nepotřebuji Milunu. Jen s ní konverzuji.
30. Listopad 2021 - 20:41
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Bohužel už jsem sám se svými
Ráda bych ti nějak pomohla.Ráda budu tvoje kamarádka jestli chceš? Musí ti být smutno?
30. Listopad 2021 - 21:02
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Nepotřebuji Milunu. Jen s ní
A jak si dlouho sám? A jak dlouho mě znáš?
30. Listopad 2021 - 21:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A jak si dlouho sám? A jak
Dlouho asi ne, ale neboj, až tě pozná a nebo si přečte historii tak ochladne.
30. Listopad 2021 - 21:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ráda bych ti nějak pomohla
Ááááá Miluna větří kořist.
30. Listopad 2021 - 21:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A jak si dlouho sám? A jak
Už jsou to dva roky a pořád jí vidím i slyším a věřím na duchy. Pochopitelně, že je mi smutno, ale mám své metody jak žít v souladu s ostatními. V podstatě tě neznám, jen pár pro mne nic neznamenajících pomluv zde. Vím jen, že jsi nešťastná, vím proč, a chápu tě. Přátelství beru, ale pokud si někdo myslí, že jsem kořist, tak se mýlí. Nejsem. Jako chlap sice stále funguji, ale nehodlám, jako stařec, komplikovat život mladé holce. Jsou prostě hranice, které jsou pro mne nepřekročitelné. Pod šedesát nejdu. Kromě manželky oplakávám i několik milenek, které byly o dost starší než já. Všechno moc fajn ženský. Jinak už jsem zde byl, pod jiným nickem, a i tehdy jsme si rozumněli.
30. Listopad 2021 - 22:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Už jsou to dva roky a pořád
Jestli píšeš pravdu o sobě tak by jsi si měl zřejmě přečíst i pravdu o Miluně, nalistuj aspoň pár let zpátky. Jestli si ji s někým nepleteš.. Protože Miluna rozhodně není nešťastná. A dej si bacha co píšeš, ona nechápe a brzy přijde sprcha. Nebo se zasmějeme.
30. Listopad 2021 - 22:38
Návštěvník (anonym)
Nic z toho, co jsi četl, není pomluva, na to pozor.
30. Listopad 2021 - 22:39
Návštěvník (anonym)
Stařec? Uvidíme. Jestli si neděláš legraci, zanech milostné tokání. Pro své dobro.
1. Prosinec 2021 - 3:39
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Já už sem si vzpoměla kdo si.Jen nick už si nepamatuju ale už vim.Tak sem teď překvapená že i dnešní situaci vidíme stejně.A si jeden z mála kdo to tady chápe.Víš já už si začínam připadat jako někdo označenej před osumdesáti lety.Strašný kam tohle spěje.Teď tady koukam a chci ještě spát.Sem vzbuzená kvuli dětem jak vstávaji do školy.Kluk mě zase vytočil.Chodí pozdě spát,spí denně kolem 4h a pak zaspává a nebo usne než odejde z bytu jako dnes.Musela sem tam na něj letět že proč neodchází a on tam spal s kapucí na hlavě.Ani nevim jestli stihl vlak:'( ..Sem ze všeho už nervozní.Včera už mi bylo chvíli psychicky zle.Kašli tady na ty anonymy co ti píšou za kraviny o nějaké kořisti atd..Holt nějaký věci vnímáme i přes věk podobně tak si pak rozumíme tak se nenech otrávit.
1. Prosinec 2021 - 6:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Stařec? Uvidíme. Jestli si
Milí návštěvníci. Oceňuji, že se staráte o mé dobro, ale nemusíte mít péči. V životě, i pracovní praxi, protože jsem to měl v náplni. Jsem poznal dost "padlých andělů", abych se v nich vyznal. Teď nemluvím jen o ženách. Co se dam týká, vybíral jsem si velice pečlivě, a bez následků. Jsem dalek jakéhokoli tokání, ale jak už jsem naznačil, mým životním posláním bylo pomáhat lidem a ani v důchodu to nemám jinak. Tady cítím, že vy "návštěvníci" se cítíte být těmi silnými, svatými posvěcenými, kteří mají tu potřebu do každého slabšího jedince "kopnout, či hodit kamenem". Ujišťuji vás, že já jsem zcela jiný. Abych nebyl jedním z vás, budu občas zde pobývat pod nickem "Host". Přeji zdar vašemu samaritánskému konání. I vás chápu a neodsuzuji. Vždyť jste tak přirozeně lidští......
1. Prosinec 2021 - 7:17
Host (anonym)
Odpověď na Já už sem si vzpoměla kdo si
I já jsem ranní ptáče, protože i já mám doma (pacienta) syna, o kterého se musím starat, včetně buzení do práce. Jinak ale dodržiji životosprávu a pět hodin spánku mi bohatě stačí. Teď musím běžet nakoupit obživu. Tak čau.
1. Prosinec 2021 - 7:25
Návštěvník (anonym)
Tak to bude asi Indián.
1. Prosinec 2021 - 7:31
Návštěvník (anonym)
Indiáne, Milča není ani nešťastná ani slabá.
1. Prosinec 2021 - 7:32
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Milí návštěvníci. Oceňuji, že
Tipnu si. Psycholog v důchodu? Ale i tak, nějaký nick by nebyl?
1. Prosinec 2021 - 8:01
Obrázek uživatele bianka
bianka
Urychlila jsem se hoste.
1. Prosinec 2021 - 8:02
Host (anonym)
Odpověď na Indiáne, Milča není ani
To jsem rád, ale každý tvrdíte něco jiného, a opíráte se do ní jako do nemocné slabomyslné, což není zrovna příznivý signál pro racinální diskusi. Klidně jí můžete kritizovat, ale bez urážek a vylučování, což jsem zaznamenal.
1. Prosinec 2021 - 8:15
Obrázek uživatele bianka
bianka
Milu, jak připravuješ dětem vánoce? Ono by přípravu uvítala i Zdenka. Nemusí být v malém bytě velký vánoční strom. Já jej mám pověšený na zdi. Takový krásný, vytvořený z klacíků a špagátu. Ozdobený sušeným ovocem. A kdybys navrhla Zdence, že uděláte třeba vanilkové rohlíčky, které k Vánocům patří, nejen že by to provonělo celý byt, ale dětem by to zůstalo v paměti. Do dospělosti. To mi věř. Zvládnete to? Teda jestli máte zájem. Zdeňka asi určitě. A nekoukej na to, že vám napeče babička. To by byly jen vaše...
1. Prosinec 2021 - 8:18
Host (anonym)
Odpověď na Tipnu si. Psycholog v důchodu
Mám sice vzdělání také v tomto oboru, ale spíše jsem se zabýval pronásledovanými a nešťastnými z hlediska dodržování lidských práv. To vše už je hodně dávno, protože současný režim o mé služby nestál, ale i v dělnické profesi, kdo potřeboval, tomu jsem poradil a pomohl.
1. Prosinec 2021 - 8:24
Obrázek uživatele bianka
bianka
Tak jsem adventně ujela a ráda bych čekala kladnou odpověď. Jo a těsto dostaneš i koupit.
1. Prosinec 2021 - 8:25
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Mám sice vzdělání také v
Ha. No, tak možná se vrátí pro rady i Stálice. :-)
1. Prosinec 2021 - 8:36
Seš (anonym)
Odpověď na Tak jsem adventně ujela a
ujetá to je pravda a trapná. Miluna je určitě zvědavá na tvoje rady.
1. Prosinec 2021 - 8:43
Obrázek uživatele bianka
bianka
Nikdo není dokonalý. :-) nečti mě, aby ses neosypal.
1. Prosinec 2021 - 8:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To jsem rád, ale každý
Podprůměrné IQ, psychická i tělesná nemoc a nedobrý charakter není přece slabomyslnost. Těším se na tvoji diskuzi s Milčou, to zase jo.
1. Prosinec 2021 - 8:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nikdo není dokonalý. :-)
No ty seš, ale nechtěj vědět co.
1. Prosinec 2021 - 8:57
Host (anonym)
Odpověď na Podprůměrné IQ, psychická i
V nezřetelném obrysu spíše tuším jaká Miluna je, a rozhodně se nechystám jí pitvat. Neřekl jsem, že je slabomyslná. Jen to, že s ní takto jednáte, a to je diametrální rozdíl. Nebudu jí léčit, ani odsuzovat, ale diskusi, která na rozdíl od sníženého IQ nebývá od věci, s ní povedu, pokud bude čas a zájem.
1. Prosinec 2021 - 9:04

Stránky

Přidat komentář