Reklama

Existuje Bůh?

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 23:11)

Tak vidíš , jaký je ta bible blábol !

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 22:11)

A na to jsi přišel dnes ráno na záchodě , nebo už ses s tím narodil ?

Rakato (Út, 30. 11. 2021 - 17:11)

Starý zákon není pro sraby. ----------------------------------------------------- Kdybyste jej napsali dnes, z důvodu absolutního desrespektu ke korektnosti, úcty k lidskému životu, humanitě a rasové rovnosti by jej žádný nakladatel nevydal. Měli byste nejen utrum, finito, ale ještě by vás poslali k vyšetření na psychiatrii. To předtím, než by vás soud odsoudil na několik let do tepláků. ----------------------------------- Je otázkou, proč tedy starý zákon, diskriminující všechny národy kromě Židů, štvoucí proti jiným národům, akcentující utlačování žen a povolující otroctví může vycházet, když Mein Kampf je zakázán. V čem se liší od jiných buřičských, lidské civilizaci, míru a pokoji nepřátelských textů, že je stále rozšiřován po celém světě?---------------------------------- Najde se pošetilec, který mi to zkusí vysvětlit?

sardanapal (Út, 30. 11. 2021 - 18:11)

Zeptej se aladina ... Jinak Tvůj rozhořčený text ... ehm , co dodat ...

Rakato (Út, 30. 11. 2021 - 17:11)

O technologii vláken vím málo, hlavně to, že v Liberci umí dobré nanovlákno do roušek, a navíc mě toto téma nezajímá, takže tolik k chatovací zkratce "tvl". ---------------------------------------------
Zkratku "tvl" najdete také v následujících kategoriích:
> ----
Chatovací zkratky (Ty vole)
> ----
Chatovací zkratky (ty vole)
> ----
Školství (Technologie vláken) -------------------
Blíže k chatovacím zkratkám viz https://www.zkratky.cz/tvl/17122 . --------------------------- RIP tam zmíněná ovšem není žádná chatovací zkratka, najdeme ji i na starých anglosaských hrobech. To uvádím jen pro pořádek pro případ, že někdo nerozuměl sdělení jáhna Bojka z 27. Listopad 2021 - 1:46 : “Aj tých najpyšnejších čaká rebranding z VIP na RIP.” (katolický kňaz Marián Bojko z Handlové)

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 12:11)

Škoda, že Bůh stvořil Rakata

Darina (Út, 30. 11. 2021 - 06:11)

Ne

Rakato (Po, 29. 11. 2021 - 17:11)

Trochu odbočím: Když něco děláme, mluvíme nebo píšeme, musíme si dát pozor, abychom to nepřehnali. Protože kolem nás se vždy najde někdo, kdo vydělá na tom, když se nás zbaví. Hlavně příbuzní, kteří už dlouho čekají na dědictví po nás. -------------------------------------------------------------------
Takže když uděláme něco příliš extravagantního, může se stát, že to dokáží prodat na psychiatrii a zajistit nám nedobrovolnou hospitalizaci. A my psychiatři - amatéři víme, že pobyt v ústavu není žádná sranda, a to ani nemluvím o elektrických šocích a skotských střicích: -------------------------------
https://www.novinykraje.cz/vysocina/2019/11/01/kdy-muze-byt-pacient-hospitalizovan-bez-vlastniho-souhlasu/

Rakato (Út, 30. 11. 2021 - 17:11)

Hospitalizace ovšem grafomanům často nezabrání, aby se přestali realizovat na internetu. Jen je přibrzdí. Ale beznadějné případy nezastaví ani hraniční dávky medikamentů. Jen silný dozorce. (To je to pauzírování, které občas na internetu vidíme. Tyto pauzy jsou důkazem, že mám pravdu.)

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 05:11)

Tvl

Rakato (Po, 29. 11. 2021 - 02:11)

Ještě jsem našel svíce, které se blíží řiti: 1. Kořenová čakra

Název: Muladhara (Muladára); kořenová čakra
Umístění: V poloviční vzdálenosti mezi řitním otvorem a šourkem popř. na zadní straně děložního hrdla.
Barva: červená,rudá
Vůně: cedr, hřebíček ---------------------------------------------------------------------- https://www.hoxi.cz/cakrove-telove-svice-hoxi/cakrove-telove-svice-7ks-v-platenem-pytliku/

Rakato (Po, 29. 11. 2021 - 01:11)

Meditace ti pomůže pochopit věci, kterým nerozumíš. Ale jen s ušními svíčkami.
-------------------------------------------------
https://www.bio-detox.cz/blog/usni-svice-aneb-zdravy-relax/

Rakato (Ne, 28. 11. 2021 - 22:11)

Může mi nějaký křesťan vysvětlit, proč je na světě prdění, proč často, když si uprdnu, mám v trenkách hnědý pruh? Proč nemohl být člověk stvořen bez prdění?

Rakato (Ne, 28. 11. 2021 - 17:11)

Jsou grafomanské čunky, které píší kraviny, a grafomani, kteří píší inteligentně, ale protože smysl jejich sdělení je schován v hromadě textu, také je nikdo nečte. --------------------
A pak jsou tady lidi jako já, kteří píší správně - věcně, stručně a racionálně, a takoví se čtou nejlépe. Např. zde (nejprve citace): ----------------------------------------------------- "Proč se kýchajícím lidem říká zrovna „Pozdrav pánbůh“? Je to jednoduché. Slovo „pozdrav je míněno ve smyslu „uzdrav“. Tedy: Kéž dá bůh kýchajícímu brzké uzdravení.

Naše předky kýchání velmi děsilo. Tak se totiž projevovaly první příznaky pandemie, která sužovala Eurasii po staletí. Mořit, umořit, úmorný, zamořit, hladomor a hladomorna – všechna tahle slova mají ve svém základu název choroby, kterou způsobuje tyčinkovitá bakterie Yersinia pestis. Tedy mor. Dýmějový, septický nebo plicní." ----------------------------------- Ano lidi, lidé chcípali v pandemiích vždycky. A nedělali z toho vědu: "Je to vůle boží." Takže křesťané to mají dnes za covidu jednoduché - jejich pán si přeje, aby umřeli, tak nemají o čem diskutovat. Konečně - v nebi je prý hezky.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 18:11)

Ano , pokud je to vůle boží , pozemský červ se netopoří !!!

Rakato (Ne, 28. 11. 2021 - 02:11)

Na druhou stranu - "kdo prdí, život si tvrdí".

Rakato (Ne, 28. 11. 2021 - 00:11)

Když prdíte, můžete si podělat gatě - to mne teď napadlo.

Rakato (Ne, 28. 11. 2021 - 00:11)

„Když škytáte, právě na vás myslí ďábel.“ (jáhen Melchior)

Rakato (Ne, 28. 11. 2021 - 00:11)

„Jsem jen personifikovaná lidská amorálnost a psychopatie.“ (ďábel Behemoth)

Rakato (Ne, 28. 11. 2021 - 00:11)

„Ateisté vycházejí z faktů a z nich vyvozují závěry, věřící lidé vycházejí ze závěru a k němu vybírají vhodná fakta.“ (domácí filosof Ardjan Meeuwsen)

Reklama

Přidat komentář