109603 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Odkaz prosím.
Hledej :-D
29. Listopad 2021 - 22:24
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na to možná je, to se dozvíme až
Ono to nevypadá nevinně.Taky sem si dřív myslela únik ale nejspíš bohužel.Ale víc vysvětlovat nebudu protože už jste to tady několikrát zazdili poplašnýma zprávama tak už nic psát nebudu když se bojíte.Chápu že věřit něčemu nevinnýmu je pro někoho jednoduší.Ale já té nevinnosti nevěřim.Třeba se ještě dočkáme Norimberského procesu dvě.
29. Listopad 2021 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ono to nevypadá nevinně.Taky
Nevinně? únik z laboratoře, který zásadně ovlivní osud společnosti ti připadá nevinný? Víš co to byl Norimberský proces?
29. Listopad 2021 - 22:44
Návštěvník (anonym)
Informace o tom, že 2. července 2021 odstartuje „Norimberk č. 2“, tedy proces, v němž budou představitelé vlád a šéfové mezinárodních i národních zdravotnických organizací „souzeni pro porušení norimberských zákonů“, se začala hojně šířit také ve facebookových skupinách zaměřených proti očkování nebo vyznávajících konspirační teorie, a to jak v Česku, tak v zahraničí. Norimberský proces? To padlo „Zásady bioetiky vyžadují informovaný souhlas, ale nikoli v případě, pokud jedinec představuje riziko pro ostatní," sdělil Gostin písemně AFP. Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/covid-norimbersky-proces.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
29. Listopad 2021 - 22:51
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Nevinně? únik z laboratoře,
Nevinný v tom že by to teda byla fatální chyba ale aspoň chyba neúmyslná.Ale strašný a krutý je pokuď jsme v plánu šílenců co to vše naplánovali a maji spojitost i s vakcínama,je to druhá verze.Někdo té druhé verzi věří naplno.Já nevěřim naplno ale ani zároveň to nevylučuju a proto si nemůžu dovolit tohle podporovat protože to pozadí je opravdu nejistý a pochybný.Jak už jsme tady s Aleškem psali,my v tom vnímáme levotu a proto jsme neočkovaní.A co byl Norimberský proces vim dobře.
29. Listopad 2021 - 22:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nevinný v tom že by to teda
Milino, světu je úplně jedno čemu věříš. Důležitá jsou jenom fakta. Na toho Aleše nedej, dělá si z tebe prdel. Jako vlastně všichni kromě Otomana. Zdar. Škoda, že jsi vyštvala ostatní, bývala tu legrace, lidi je rádi četli.
29. Listopad 2021 - 22:58
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milino, světu je úplně jedno
Já je fakt nevyštvala.Ono je to přestalo bavit samo.Mě už taky o tom nebaví pořád psát ale on stejně nikdo jinej o ničem jinym nepíše ani když tu nejsem.Už sem přestala číst hlavní media a nechávam tomu volnej průběh.Dnes sem byla v kontaktu se čtyrma chlapama bez respirátoru.Byli to montéři co byli u nás v bytě na opravy.No tak sem se s nima vybavovala.A to sem vedle jednoho měla i blízko hlavu když sem s nim něco posunula.Tak kdyby byl nějakej z nich nakaženej tak už sem asi taky.
29. Listopad 2021 - 23:21
Návštěvník (anonym)
Asi dám na modlení, když tomu dáš volný průběh. A přestaneš číst i ty vedlejší média.
30. Listopad 2021 - 0:58
Stálice (anonym)
Odpověď na Já je fakt nevyštvala.Ono je
Přestala jsem psát, protože mě ty tvý řeči o kovidu přestaly bavit. Už to trvalo moc dlouho. Upozorňovaly jsme tě na to všechny, že už nás to nudí, ale ty sis vedla svou. A jak vidím, nic se nezměnilo.
30. Listopad 2021 - 1:37
Návštěvník (anonym)
Miluna nevidí, neslyší. Stále kecá o covidu a lidi jsou tím znechucený. Milu, nemáš rozum ani cit pro diskuzi a naslouchat rozumným názorům. Díky tobě a jenom tobě a tvým zabedněným komentům je tato diskuze mrtvá a lidi odtud zmizeli,co tě měli rádi. A ani to tě neprobudilo se zamyslet a změnit téma
30. Listopad 2021 - 8:38
Návštěvník (anonym)
Pro inteligentní očkované i neočkované netřeba komentare: https://www.facebook.com/photo/?fbid=2493965354081462&set=a.145169462294408
30. Listopad 2021 - 10:39
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Pro inteligentní očkované i
Říkal jsem si, že když je to pro mě, tak se na to mrknu, ale objevil se tam jenom chlápek s obřím montážním klíčem. Tak nevím jestli to má být ono, nebo v odkazu ještě chybí nějaký číslíčko?
30. Listopad 2021 - 10:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Říkal jsem si, že když je to
Pokus o vtip
30. Listopad 2021 - 10:59
oprava (anonym)
Odpověď na Pro inteligentní očkované i
O te chripce Karel Capek, Lidove noviny 29. 1. 1931 Tak se uz dostala i k nam, sice s jistym zpozdenim a zatim jen poskrovnu; ale ani v ohledu chripky jsme tedy nezustali za Evropou. Nuze, je tudiz na miste udelit ne- mocnym, zdravym a zejmena tem, kdo se chripky boji, nekolik ne sice odbornych, ale dobre minenych rad: 1. Jakmile poznate, ze vam je tak nejak divne, a jakmile na sobe zjistite horecku, zustante doma a vlezte do po- stele, ale hlavne nechodte mezi lidi a nedychejte jim pod nos, hekajice a bedujice, ze mate chripku. Kazdy, kdo si svym bliznim narika, ze ma chripku, zaslouzi jednu do zad, ne proto, ze je vubec protiva, ale proto, ze chripku nebo rymu roznasi. 2. Kdyz uz marodite, vemte si dobrou knizku a ctete, abyste aspon nestonali nadarmo. 3. Posleze nerikejte kazde ryme, kasli, angine, katarum, boleni hlavy a jinym svizelum, ze je to chripka. Zbytec- ne ji tim delate reklamu a ztezujete zivot vsem hypo- chondrum, kteri nahodou jeste kasel nebo rymu nema- ji a boji se skoro dychat, aby nevdechli nejakeho toho Pfeifferova bacila nebo jaky nerad. Cim min se bude o chripce povidat, tim driv prejde - uz z nedostatku ve- rejneho zajmu. Zdroj: Lidovky.cz
30. Listopad 2021 - 11:47
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Přestala jsem psát, protože
Přestávam o Covidu číst a ne jen média ale i ostatní o Covidu..Nevim která Stálice si ale neboj se.
30. Listopad 2021 - 12:00
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Miluna nevidí, neslyší. Stále
Taky ti napíšu už nechci nic číst o Covidu ani názory,uplně se toho téma vzdávam.Teď jaký si to tady vytvoříte je na vás.Mě už je dneska po dlouhý době opravdu psychicky zle protože byl i Sergej nespokojenej z práce tak se to na mě přenáší a mam co dělat dnes sama se sebou.A jestli tady o tom ještě někdo bude psát tak já se zapojovat už nebudu.
30. Listopad 2021 - 12:04
Anonym (anonym)
Pozdě Miluno, ženský už se asi nevrátí, škoda zničila jsi diskuzi
30. Listopad 2021 - 15:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pozdě Miluno, ženský už se
Nezapomínej že diskuze vznikla nejdřív právě kvůli Miluně a přes ní se tady i ženy skamarádily.
30. Listopad 2021 - 15:16
milunka (anonym)
nadherna Milunka by potrebovala sexik a uspokojeni
30. Listopad 2021 - 15:23
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Pozdě Miluno, ženský už se
A jaký ženský ti nejvíc chybí? Třeba nemaji co psát?
30. Listopad 2021 - 15:28
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na nadherna Milunka by
Asi se budeš divit že to napíšu ale teď bych potřebovala naopak sexuální pauzu.Já už Sergeje nezvládam.Chce to po mě denně a to už prostě neni takový.Mě to připadá už jak nějaká povinnost a nejsem stroj.On si dá něco přírodně na podporu testosteronu a je z něj jak nynfoman a pak by se skoro hádal když nechci.Takže teď to spolu máme takhle trochu blbý i sexuálně.
30. Listopad 2021 - 15:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Asi se budeš divit že to
Milu, zašukáme si?
30. Listopad 2021 - 15:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Milu, zašukáme si?
A to ti má věřit že bys jí chtěl potom co jí tady napsali že z ní mají srandu i prý Aleš?
30. Listopad 2021 - 16:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Asi se budeš divit že to
Miluško. Ta moje taky nechtěla každý den, protože měla naprosto vyčerpávající orgasmy, kdežto já to potřeboval několikrát denně a bez podpůrných prostředků, přesto jsme spolu přes padesát let. Chlap se holt musí umět uspokojit sám. Jinak covid a to, co s tím naši mocní vyvádějí, je opravdu největší současný i globální problém. Nenech se udolat prosťáčky, že tomu tak není. Tvoje příspěvky jsou velice moudré a aktuální, a moc rád si je čtu. Jsi chytrá holka, která dobře ví, která bije a já ti fandím.
30. Listopad 2021 - 16:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Miluško. Ta moje taky
Největší vtip měsíce
30. Listopad 2021 - 16:36
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Miluško. Ta moje taky
Moc ti děkuju za to co si napsal.Po pravdě nevim kde se ve vás chlapech tak vysoká potřeba bere? O sobě sem si dřív taky myslela že mam vysokou potřebu sexu ale na něj nemam a koukam že bych neměla ani na tebe a ani na Aleška jak kdysi psával jak často to potřebuje.Bohužel Sergej nevim proč ale vůbec si to sám dělat nechce.Nějak si odvykl a to je problem.Když vidí že se mi nechce tak mi hnusně řekne jestli si to má jít udělat na hajzl a čeká že řeknu že ne.Kdybych řekla že jo tak ho to urazí.
30. Listopad 2021 - 17:02
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milu, zašukáme si?
Já už tady na diskuzi momentálně žádnýho na sex nehledam.
30. Listopad 2021 - 17:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Moc ti děkuju za to co si
Není nic jednoduššího, než že ho uspokojíš rukou a ústy. Udělaj to tak, aby se mu to líbilo. Jinak je egoista. Já to po manželce nikdy nechtěl, pokud nechtěla sama. Chlap který miluje, udělá pro ženu co jí na očích vidí, včetně odříkání si, nechtěné soulože.
30. Listopad 2021 - 17:56
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Není nic jednoduššího, než že
Musim napsat že škoda že neni jako ty.On si to už celkem vynucuje a odmítání ho uráží.Pak říká kraviny že jestli bych odmítala Vasila a tyhle blbý řeči.Mam tyhle kecy od něj kdykoliv když nechci.A to si dovolim odmítnout jen jeden den po nějaký době.Někdy i uráží že se ze mě děla frigida a takovýhle blbý kecy.Už mě to někdy sere ve dnech kdy to moc nepotřebuju jako tyhle dny.A on bere antidepresiva takže mu moc udělat rychle nejde a kolikrát tou pusou a rukou to trvá půl hod až hodinu než ho udělam.A když je to pak každej den tak už je to otravný.
30. Listopad 2021 - 18:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Musim napsat že škoda že neni
Jednou si ta moje nechala předepsat antikoncepci, která byla tak účinná, že odmítala souložit, dokud jsem jí nepřesvědčil, že jsem stopro spolehlivý a ona to svinstvo přestala brát. Můj "celibát" trval půl roku a musel jsem vydržet. Jinak všechny děti se narodily na její přání a na první dobrou. Pak devět měsíců svobodného napouštění její rozkošné vaničky a těšení se na miminko. No a šestinedělí, jsem si zase nevrznul. Takový je život gentlemana.
30. Listopad 2021 - 18:16

Stránky

Přidat komentář