Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 15:11)

Milu, zašukáme si?

Miluna (Út, 30. 11. 2021 - 17:11)

Já už tady na diskuzi momentálně žádnýho na sex nehledam.

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 16:11)

A to ti má věřit že bys jí chtěl potom co jí tady napsali že z ní mají srandu i prý Aleš?

Anonym (Út, 30. 11. 2021 - 15:11)

Pozdě Miluno, ženský už se asi nevrátí, škoda zničila jsi diskuzi

Miluna (Út, 30. 11. 2021 - 15:11)

A jaký ženský ti nejvíc chybí? Třeba nemaji co psát?

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 15:11)

Nezapomínej že diskuze vznikla nejdřív právě kvůli Miluně a přes ní se tady i ženy skamarádily.

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 10:11)

Pro inteligentní očkované i neočkované netřeba komentare:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=2493965354081462&set=a.145169462294408

oprava (Út, 30. 11. 2021 - 11:11)

O te chripce
Karel Capek, Lidove noviny 29. 1. 1931
Tak se uz dostala i k nam, sice s jistym zpozdenim a
zatim jen poskrovnu; ale ani v ohledu chripky jsme tedy
nezustali za Evropou. Nuze, je tudiz na miste udelit ne-
mocnym, zdravym a zejmena tem, kdo se chripky boji,
nekolik ne sice odbornych, ale dobre minenych rad:

1. Jakmile poznate, ze vam je tak nejak divne, a jakmile
na sobe zjistite horecku, zustante doma a vlezte do po-
stele, ale hlavne nechodte mezi lidi a nedychejte jim pod
nos, hekajice a bedujice, ze mate chripku. Kazdy, kdo si
svym bliznim narika, ze ma chripku, zaslouzi jednu do
zad, ne proto, ze je vubec protiva, ale proto, ze chripku
nebo rymu roznasi.

2. Kdyz uz marodite, vemte si dobrou knizku a ctete,
abyste aspon nestonali nadarmo.
3. Posleze nerikejte kazde ryme, kasli, angine, katarum,
boleni hlavy a jinym svizelum, ze je to chripka. Zbytec-
ne ji tim delate reklamu a ztezujete zivot vsem hypo-

chondrum, kteri nahodou jeste kasel nebo rymu nema-
ji a boji se skoro dychat, aby nevdechli nejakeho toho
Pfeifferova bacila nebo jaky nerad. Cim min se bude o
chripce povidat, tim driv prejde - uz z nedostatku ve-
rejneho zajmu.
Zdroj: Lidovky.cz

-Aleš- (Út, 30. 11. 2021 - 10:11)

Říkal jsem si, že když je to pro mě, tak se na to mrknu, ale objevil se tam jenom chlápek s obřím montážním klíčem. Tak nevím jestli to má být ono, nebo v odkazu ještě chybí nějaký číslíčko?

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 10:11)

Pokus o vtip

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 08:11)

Miluna nevidí, neslyší. Stále kecá o covidu a lidi jsou tím znechucený. Milu, nemáš rozum ani cit pro diskuzi a naslouchat rozumným názorům. Díky tobě a jenom tobě a tvým zabedněným komentům je tato diskuze mrtvá a lidi odtud zmizeli,co tě měli rádi. A ani to tě neprobudilo se zamyslet a změnit téma

Miluna (Út, 30. 11. 2021 - 12:11)

Taky ti napíšu už nechci nic číst o Covidu ani názory,uplně se toho téma vzdávam.Teď jaký si to tady vytvoříte je na vás.Mě už je dneska po dlouhý době opravdu psychicky zle protože byl i Sergej nespokojenej z práce tak se to na mě přenáší a mam co dělat dnes sama se sebou.A jestli tady o tom ještě někdo bude psát tak já se zapojovat už nebudu.

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 00:11)

Asi dám na modlení, když tomu dáš volný průběh. A přestaneš číst i ty vedlejší média.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Informace o tom, že 2. července 2021 odstartuje „Norimberk č. 2“, tedy proces, v němž budou představitelé vlád a šéfové mezinárodních i národních zdravotnických organizací „souzeni pro porušení norimberských zákonů“, se začala hojně šířit také ve facebookových skupinách zaměřených proti očkování nebo vyznávajících konspirační teorie, a to jak v Česku, tak v zahraničí.

Norimberský proces? To padlo „Zásady bioetiky vyžadují informovaný souhlas, ale nikoli v případě, pokud jedinec představuje riziko pro ostatní," sdělil Gostin písemně AFP.
Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/covid-norimbersky-proces.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Kdepak. Kopřivu mráz nespálí. Miluna a Zeman přežijou i jadernej výbuch.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

A jak to teda bylo, že vznikl a namířil se proti lidem? Já myslel, že vir, kterým se člověk nakazí je vždycky namířenej proti lidem. Nebo ty ostatní ne?

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Snad každej už ví že je to umělý z laboratoře.

No. (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

to možná je, to se dozvíme až časem, neboj se, že by to američani nevyšetřili pro svoje lidi. A co z toho usuzuješ? Nechápeš únik z laboratoře?

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Ono to nevypadá nevinně.Taky sem si dřív myslela únik ale nejspíš bohužel.Ale víc vysvětlovat nebudu protože už jste to tady několikrát zazdili poplašnýma zprávama tak už nic psát nebudu když se bojíte.Chápu že věřit něčemu nevinnýmu je pro někoho jednoduší.Ale já té nevinnosti nevěřim.Třeba se ještě dočkáme Norimberského procesu dvě.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Nevinně? únik z laboratoře, který zásadně ovlivní osud společnosti ti připadá nevinný? Víš co to byl Norimberský proces?

Reklama

Přidat komentář