Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

A jak to teda bylo, že vznikl a namířil se proti lidem? Já myslel, že vir, kterým se člověk nakazí je vždycky namířenej proti lidem. Nebo ty ostatní ne?

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Snad každej už ví že je to umělý z laboratoře.

No. (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

to možná je, to se dozvíme až časem, neboj se, že by to američani nevyšetřili pro svoje lidi. A co z toho usuzuješ? Nechápeš únik z laboratoře?

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Ono to nevypadá nevinně.Taky sem si dřív myslela únik ale nejspíš bohužel.Ale víc vysvětlovat nebudu protože už jste to tady několikrát zazdili poplašnýma zprávama tak už nic psát nebudu když se bojíte.Chápu že věřit něčemu nevinnýmu je pro někoho jednoduší.Ale já té nevinnosti nevěřim.Třeba se ještě dočkáme Norimberského procesu dvě.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Nevinně? únik z laboratoře, který zásadně ovlivní osud společnosti ti připadá nevinný? Víš co to byl Norimberský proces?

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Nevinný v tom že by to teda byla fatální chyba ale aspoň chyba neúmyslná.Ale strašný a krutý je pokuď jsme v plánu šílenců co to vše naplánovali a maji spojitost i s vakcínama,je to druhá verze.Někdo té druhé verzi věří naplno.Já nevěřim naplno ale ani zároveň to nevylučuju a proto si nemůžu dovolit tohle podporovat protože to pozadí je opravdu nejistý a pochybný.Jak už jsme tady s Aleškem psali,my v tom vnímáme levotu a proto jsme neočkovaní.A co byl Norimberský proces vim dobře.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Milino, světu je úplně jedno čemu věříš. Důležitá jsou jenom fakta. Na toho Aleše nedej, dělá si z tebe prdel. Jako vlastně všichni kromě Otomana. Zdar. Škoda, že jsi vyštvala ostatní, bývala tu legrace, lidi je rádi četli.

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 23:11)

Já je fakt nevyštvala.Ono je to přestalo bavit samo.Mě už taky o tom nebaví pořád psát ale on stejně nikdo jinej o ničem jinym nepíše ani když tu nejsem.Už sem přestala číst hlavní media a nechávam tomu volnej průběh.Dnes sem byla v kontaktu se čtyrma chlapama bez respirátoru.Byli to montéři co byli u nás v bytě na opravy.No tak sem se s nima vybavovala.A to sem vedle jednoho měla i blízko hlavu když sem s nim něco posunula.Tak kdyby byl nějakej z nich nakaženej tak už sem asi taky.

Stálice (Út, 30. 11. 2021 - 01:11)

Přestala jsem psát, protože mě ty tvý řeči o kovidu přestaly bavit. Už to trvalo moc dlouho.
Upozorňovaly jsme tě na to všechny, že už nás to nudí, ale ty sis vedla svou. A jak vidím, nic se nezměnilo.

Miluna (Út, 30. 11. 2021 - 12:11)

Přestávam o Covidu číst a ne jen média ale i ostatní o Covidu..Nevim která Stálice si ale neboj se.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Odkaz prosím.

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Hledej :-D

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 20:11)

Jsem ráda, že jsem očkovaná a pokud by jsme my, očkovaní měli opravdu pomřít, tak neva. Než zde zůstat s takovýma hovadama jako je Miluna a spol., tak to raději nééééé.

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Tak znova..Vir vznikl namířenej proti lidem tak už z principu tyhle hovna nebudu podporovat.Hrdost mi to nedovolí.Musela bych mít vymleto abych šla tohle podporovat. Takže si myslim něco jinýho kdo je tady to hovado.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

A jak to teda bylo, že vznikl a namířil se proti lidem? Já myslel, že vir, kterým se člověk nakazí je vždycky namířenej proti lidem. Nebo ty ostatní ne?

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 21:11)

Tak buď ráda:D Jen máme s tím zázračným očkováním horší čísla než před rokem.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 21:11)

Ale vy to dokážete, vůdcové naši osvícení, my tomu věříme....boj, boj, boj.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 19:11)

Mír

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 19:11)

Pokud jste stále neočkovaní, přežili jste největší psychologickou operaci v dějinách lidstva.

Po desetiletí vypracovávali ďábelský plán.

Uvědomujete si, kolik času, prostředků a úsilí do toho vložili ?

Studovali všechny možné způsoby, jak zotročit vaši mysl a přimět vás, abyste se nechali očkovat. Snažili se vás demoralizovat tím, že ze všech možných úhlů korumpovali společnost.

Snažili se očernit a znecitlivit vaši mysl.

Snažili se vás nalákat na peníze, dárky a odměny.

Snažili se vás zmást a přimět vás pochybovat o vlastní realitě a identitě.

Snažili se vás přimět, abyste šlapali po svých vlastních zásadách, hodnotách a etice.

Dokonce proti vám poštvali vaše blízké.

Téměř všichni se nechali obelstít.

Hodně lidí couvlo.

Ale vy ne.

Jen si uvědomte, jakými šílenostmi jste si prošli a co jste překonali.

Nikdy jste necouvli.

Stále jste neočkovaní.

Pořád jste čistokrevní.

Žádné triky na vás nezabraly.

Takže všem neočkovaným vzkazuji: NA ZDRAVÍ !

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 19:11)

Neočkovaní, naši vůdci, naše budoucnost!!!!!! Prezident: Milča, Ministr války Tuboš, ministr práce Otik, náměstek Roman!!!!! na Hráááád!!!!

Reklama

Přidat komentář