Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Nevinný v tom že by to teda byla fatální chyba ale aspoň chyba neúmyslná.Ale strašný a krutý je pokuď jsme v plánu šílenců co to vše naplánovali a maji spojitost i s vakcínama,je to druhá verze.Někdo té druhé verzi věří naplno.Já nevěřim naplno ale ani zároveň to nevylučuju a proto si nemůžu dovolit tohle podporovat protože to pozadí je opravdu nejistý a pochybný.Jak už jsme tady s Aleškem psali,my v tom vnímáme levotu a proto jsme neočkovaní.A co byl Norimberský proces vim dobře.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Milino, světu je úplně jedno čemu věříš. Důležitá jsou jenom fakta. Na toho Aleše nedej, dělá si z tebe prdel. Jako vlastně všichni kromě Otomana. Zdar. Škoda, že jsi vyštvala ostatní, bývala tu legrace, lidi je rádi četli.

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 23:11)

Já je fakt nevyštvala.Ono je to přestalo bavit samo.Mě už taky o tom nebaví pořád psát ale on stejně nikdo jinej o ničem jinym nepíše ani když tu nejsem.Už sem přestala číst hlavní media a nechávam tomu volnej průběh.Dnes sem byla v kontaktu se čtyrma chlapama bez respirátoru.Byli to montéři co byli u nás v bytě na opravy.No tak sem se s nima vybavovala.A to sem vedle jednoho měla i blízko hlavu když sem s nim něco posunula.Tak kdyby byl nějakej z nich nakaženej tak už sem asi taky.

Stálice (Út, 30. 11. 2021 - 01:11)

Přestala jsem psát, protože mě ty tvý řeči o kovidu přestaly bavit. Už to trvalo moc dlouho.
Upozorňovaly jsme tě na to všechny, že už nás to nudí, ale ty sis vedla svou. A jak vidím, nic se nezměnilo.

Miluna (Út, 30. 11. 2021 - 12:11)

Přestávam o Covidu číst a ne jen média ale i ostatní o Covidu..Nevim která Stálice si ale neboj se.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Odkaz prosím.

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Hledej :-D

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 20:11)

Jsem ráda, že jsem očkovaná a pokud by jsme my, očkovaní měli opravdu pomřít, tak neva. Než zde zůstat s takovýma hovadama jako je Miluna a spol., tak to raději nééééé.

Miluna (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Tak znova..Vir vznikl namířenej proti lidem tak už z principu tyhle hovna nebudu podporovat.Hrdost mi to nedovolí.Musela bych mít vymleto abych šla tohle podporovat. Takže si myslim něco jinýho kdo je tady to hovado.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

A jak to teda bylo, že vznikl a namířil se proti lidem? Já myslel, že vir, kterým se člověk nakazí je vždycky namířenej proti lidem. Nebo ty ostatní ne?

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 21:11)

Tak buď ráda:D Jen máme s tím zázračným očkováním horší čísla než před rokem.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 21:11)

Ale vy to dokážete, vůdcové naši osvícení, my tomu věříme....boj, boj, boj.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 19:11)

Mír

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 19:11)

Pokud jste stále neočkovaní, přežili jste největší psychologickou operaci v dějinách lidstva.

Po desetiletí vypracovávali ďábelský plán.

Uvědomujete si, kolik času, prostředků a úsilí do toho vložili ?

Studovali všechny možné způsoby, jak zotročit vaši mysl a přimět vás, abyste se nechali očkovat. Snažili se vás demoralizovat tím, že ze všech možných úhlů korumpovali společnost.

Snažili se očernit a znecitlivit vaši mysl.

Snažili se vás nalákat na peníze, dárky a odměny.

Snažili se vás zmást a přimět vás pochybovat o vlastní realitě a identitě.

Snažili se vás přimět, abyste šlapali po svých vlastních zásadách, hodnotách a etice.

Dokonce proti vám poštvali vaše blízké.

Téměř všichni se nechali obelstít.

Hodně lidí couvlo.

Ale vy ne.

Jen si uvědomte, jakými šílenostmi jste si prošli a co jste překonali.

Nikdy jste necouvli.

Stále jste neočkovaní.

Pořád jste čistokrevní.

Žádné triky na vás nezabraly.

Takže všem neočkovaným vzkazuji: NA ZDRAVÍ !

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 19:11)

Neočkovaní, naši vůdci, naše budoucnost!!!!!! Prezident: Milča, Ministr války Tuboš, ministr práce Otik, náměstek Roman!!!!! na Hráááád!!!!

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 20:11)

Raději di Bohníííc !!!!!!!!! Tam si můžou bláznit od rána do rána.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 19:11)

Vynikající charakteristika. Klobouk skláním.

Jurko (Po, 29. 11. 2021 - 16:11)

Miluno, zašukáme si?

☮️✌️korkokluk (Po, 29. 11. 2021 - 16:11)

Hledám cikána na lízaní prstů u nohou.Spěchá.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 16:11)

Miluna, z které jste si udělali fackovacího panáka, mi připadá mnohem prozíravější a moudřejší, než vaše banda bezduchých kverulantů.

Reklama

Přidat komentář