Reklama

kakání partnerky

Majkl 60 (Út, 30. 11. 2021 - 05:11)

Moc krásně popsané Janino, děkujeme, taky mě tu nebaví někteří lidé vydávající se druhé. Je to na facku přes celou hubu

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 12:11)

Tak tohle jistě nepsal Pavkol, ten člověk musí mít buď šíleně nudný život nebo sám trpí poruchou a tohle mu dělá dobře.

Majkl 60 (Po, 29. 11. 2021 - 12:11)

Plně souhlasím, dá se říct duševní eunuch. Koledoval si o to.

Pavkol (Ne, 28. 11. 2021 - 14:11)

hele jedno je jasný buď píše pravá šárka to čím mě podporuje a někdo jinej ty hejty anebo je to naopak ale právě proto to že je to tady dneska na delší dobu můj poslední den myslím vážně. Mám kámošku na mobilu která mi o tom píše semesky na e-mailu taky jednu občasnou dopisovatelku tak proč bych měl někoho lanařit ještě tady. Za to čím jsem si musel kvůli tomu od doby co jsem tady projít mi to fakt nestojí

Šárka (Ne, 28. 11. 2021 - 14:11)

Tobě to nestačí a hlavně ti vyhovuje ta anonymita,proto tu jsi a budeš dál.Hlavně se ještě polituj ty chudinko..

Pavkol (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

já si to hned myslel že když si mi udělala radost i kdyby jen vyjmečně tak že nemůžeš najednou z ničehonic o 180 stupňů obrátit přesto se to od zítřka stejně pokusím dodržet aby záškodníci nemohli dál škodit

Šárka (Ne, 28. 11. 2021 - 14:11)

Proč o 180 a ne 360 ?Ty mě nebavíš a ani tě nelituju

Šárka (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

Všichni jistě poznali, že dnes ráno jsem já už nic nepsala. Zásadně nikomu nenadávám a Pavkol mě baví.

Pavkol (Ne, 28. 11. 2021 - 10:11)

hele já vím že mi máš důvod nevěřit ale už fakt na to nemám náladu ani nervy nikdo netvrdí že s tím skončím úplně ale na dotkorce určitě

Šárka (Ne, 28. 11. 2021 - 10:11)

Tak vidíš že budeš pokračovat.Jsi deviant a jako deviant i jednou natáhneš bačkory.

Pavkol (Ne, 28. 11. 2021 - 10:11)

možná nevydržím skončit ale už mě nebude bavit psát úchylárny

Šárka (Ne, 28. 11. 2021 - 10:11)

Však to vim že devianti jako ty lžou a jen je otázka času kdy nejen že nevydržíš ale zas a znovu budeš psát úchylárny.Jinak bys chcípnul jako smažka bez dávky.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 20:11)

Pavkol je jaký je a tohle chování vůči němu na tom vůbec nic nezmění. Co tě nutí k tomu takhle na něj reagovat?

Pavkol (Ne, 28. 11. 2021 - 09:11)

ok právě si rozhodla v párek jsem si dával 2 - 3 dny na to jestli odsud tedy odejdu nebo ne je tedy právě rozhodnuto. Pokud se tu od 29. listopadu objeví ještě cokoliv od Pavkola už to nebudu já. Chápu že se ti úhybný manévr na erotiku nelíbil ale urážet se nenechám

Šárka (Ne, 28. 11. 2021 - 09:11)

Tebe urazit nejde,stejně jako jiný psychouše.A dlouho to nevydržíš a začneš ty svoje úchylárny psát znovu.

Šárka (So, 27. 11. 2021 - 15:11)

Jen bych vám chtěla říct, že nežeru, že papám, že neseru, že kakám. A měla jsem hedvábnou stolici, vyjela ze mě hladce, ani jsem nemusela tlačit. Škoda spláchnout, co mám povídat.

Pavkol (So, 27. 11. 2021 - 16:11)

úžasná aspoň někdo mě pochopil a udělal mi radost. já už pochopil že si o to nesmím říkat a čekat jestli o tom vůbec někdo chce napsat ale přesto ti za tvůj příspěvek moc a moc děkuju

Šárka (So, 27. 11. 2021 - 23:11)

Ahoj, ráda jsem ti udělala radost, protože už jsem taková. Ale vůbec to neznamená, že jsem tě pochopila. V reálu bych žádnému příteli nepředváděla, jak to probíhá, když jdu na velkou. A taky bych nepochopila, proč by to po mně chtěl. Pochopím, když chce vidět kundu, jak masturbuji, ale nebudu chápat, kdyby chtěl vidět moje hovno. Já to jeho vidět taky nepotřebuju.

Pavkol (Ne, 28. 11. 2021 - 07:11)

to už jsem pochopil dávno ale když je řeč o kundě tak u čůrání by ti to nevadilo? nebo by si (samozřejmě kdyby si neměla toho přítele) chtěla abych tě hladil a prožívali jsme spolu ty normální věci a až bychom se znali déle tak aby můj ptáček skončil v tvém hnízdečku? Jestli je to tak budu se radši bavit o tom jak velký máš prsa a jestli si dole zarostlá nebo holá než o tom o čem jsem se bavil doposud neboj se respektovat a přizpůsobit se to já umím

Šárka (Ne, 28. 11. 2021 - 22:11)

Naposled jsem psala v 11:06, tos asi poznal. Zásadně nikomu nenadávám, ani ho neponižuju, ani nevyzývám, aby vypadl. Pokud to někdo pod mým jménem dělá, tak to nejsem já. Čurání by mi tolik nevadilo, zvlášť když je to trochu přirozené, třeba ve sprše. Když jsme tam oba a zachce se mi čurat, tak kvůli tomu nepůjdu na záchod. Přiznám se k tomu a vůbec mi nevadí, když mi tam strčí ruku, jestli nekecám. Zastrčí mi do píči dva prsty, cítí v dlani to teplo a líbá mě přitom. Někdy mě pokárá, že tam mám zase strniště a že si mě bude zase muset oholit. Když mi tam zakvedlá prstama, tak mi z toho můžou podklesnout kolena, že mě musí podržet, abych neupadla. Jestli se chceš odmlčet, tak se odmlčím taky. Jsem tu kvůli tobě, abych ti udělala radost.

Reklama

Přidat komentář