Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Jitka (Po, 29. 11. 2021 - 07:11)

Jsem taky ráda, že už nemáš splíny. Obě holky ti dost pomohly, myslím Lallu a tu terapeutku od vás . A je dobře, že jsi dal o sobě vědět. Ozvi se zase. Díky

Miro (Ne, 28. 11. 2021 - 21:11)

Zdravím a fandím

Simona (Ne, 28. 11. 2021 - 20:11)

Libore, drž se, skvělá zpráva a Lalla mi to včera potvrdila taky, že jsi v pohodě a udělal jsi velký pokrok. Držím ti palce a brzy se ozvi!

Pavlína (Ne, 28. 11. 2021 - 19:11)

Super, že jsi se připomněl a že jsi v pohodě

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 19:11)

Díky moc ! M.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 18:11)

Milé přání. Děkuji. I tobě, a taky že ses ozval

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 17:11)

jednou mi od jednoho vtipálka přišla smska plná dvou řádek pomlček a pod tím bylo napsáno aby ti nebylo smutno tak ti posílám pár řádek

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 16:11)

Libore, jestli sem chodíš, napiš pár řádek, jak se ti daří. O nic přece nejde

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 12:11)

Nevím jak je to dlouho, ale to je strašně depresivní. Nedávno psal Libor už docela jiný texty, takže si myslím, že se z toho bahna už dost vyhrabal. Nebo ne?

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 01:12)

Je to depresivní, ale ty obraty jsou fantastické. Kdybych si to nespojila s Liborem v depresi, tak úžasná báseň. M.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Je to depresivní, ale ty obraty jsou fantastické. Kdybych si to nespojila s Liborem v depresi, tak úžasná báseň. M.

Radka (Ne, 28. 11. 2021 - 15:11)

Vnímám to stejně

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

Toto vystihuje Libora ještě více : ...Překrásná žena, jižs tolik miloval, až překotně se od nás odloučila, a na nebe, jak doufám vystoupila, vždyť každý její čin tak sladce hřál...........Petrarca.Nemám rád ten okamžik, tu dobu, kdy čápi odletí, zůstane samota a stesk, jak zaniklý pláč od dětí......k modravým obzorům táhne se naděje, vyprchá s přípitkem soumračných stěn, ,smutná tvář beztvará...Libore, Libore, pojď domů, pozdě je, usíná den.....hnízdo tak samotné při ranním úsvitu, vykřičník podané SMS z hůry, myšlenky spojené, když duše není tu, spřádají samotě oponentury........ta moje dušička, bolestná, bezmocná, odletět za nimi chtěla by v okamžiku, přežiješ člověče půlrok bez parťáků? Zahyneš? Anebo spasí tě síla zvyku?....... Vzali mi naději daleko do nikam, pupeční šňůru zpřetrhaly cize, v inverzi chladivé oči za záclonou, neschopné nové supervize.........Přežiješ nebo tě semele stesk? Dáš druhým i sobě novou šanci? V hibernaci duše snad se to povede. S návratem čápů, vyzvu tě k tanci....

Radka (Ne, 28. 11. 2021 - 09:11)

Mě chybí taky, ale zase to chápu

Simona (So, 27. 11. 2021 - 22:11)

Chápeš, že jak je jeho příběh silný, tak asi nejsem jediná, co ho tady podporovala. Mě to chybí, že už nepíše. Představ si, že i to blbý ranní pozdravení básničkou nebo zpovědí bylo taky silné, to si uvědomuji zpětně dalece víc. Chybí mi to od něj a nechci se mu doprošovat na jeho mail, abych dolézala. Ten pokrok jsem si na tom článku dnes taky uvědomila. Proto si myslím, že by se už nemusel zase bát psát dál a na ty kritiky se může vykašlat. Díky za zprávu a nevím jestli sem chodí ještě, ale pozdrav od Simony z Doktorky bych ráda předala

Mike (Ne, 28. 11. 2021 - 04:11)

Proto jeho příběh sleduju také. Pro tu jeho silnou výpověď. Měl by pokračovat

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 07:11)

Souhlas s tebou i Simonou. Libor psal krásný vyznání a příběh. Mám ho moc ráda. Už se radši nepodepisuji, jen jako Návštěvník. Měl by se ozvat a napsat jak se má

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 08:11)

On se odmlčel, na mailu, napsal,že si ho můžeme najít když budeme chtít, ale to je takový blbý někam dolízat a být zvědavý. Mohl by se ozvat jak se mu daří, to je zase blbý od něj, že nás nechá v nejistotě. Dost mě to mrzí jako, že měl důvěru a vykašlal se na nás. Jestli mu něco hrozilo ani nevím jestli je v pořádku, ale i přesto ho mám taky ráda

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 08:11)

Pokud sem nepíše tak je to z důvodů, které zde vysvětlila Lalla. Nevěřím, že by ti neodpověděl na mail nebo SMS na dotaz jak se má, pokud nejsi nějaká stíhačka

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Myslím, že přesně tohle vystihuje Libora: "Klára ,
Já moc děkuji Aleno a Lallo. To, co jste napsaly ,hlavně ty Aleno, to mě bolí uvnitř a trápí. Já bych zoufale chtěla před tím utéci, ale nemohu. Já bych ráda žila plnohodnotný skvělý život a nemůžu. Ano, naoko jsem šťastná a mám Libora a kamarádky, ale uvnitř je to jedna velká bolest. Já nechci byt zajímavá pro jiné ,nevyhovuje mě to, ale jsem k tomu všemu jako by zvláštně připoutaná. Už když to píšu tak nemůžu dál, protože bych plakala. Tak já to napíšu až budu mít víc klidu. Jak vidíš, dnes jsem ok a ani jsem se neopila, ani jsem neblinkala a všichni jsme z hospůdky přišli v pořádku..."

Reklama

Přidat komentář