Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 17:11)

Co ty jsi za dementa? Najdi si pojem hnízdění.
Jinak jsem si tuto diskusi nastudoval velmi pečlivě. Závěr je, že ten chlap si ty pochvaly tady píše sám. Nanejvýš 1,2 přitakávači. Ze začátku měl KAŽDÝ příspěvek od kohokoliv, mimo přihlášené paní a jednoho jedince, stejné chyby v interpunkci. Po tom, co na stejné chyby někdo upozornil se stal zázrak a najednou všichni začali psát vzorně. Tak co jiného si o tom myslet. Pánovi přeju dlouhé psychické zdraví.

Dobrý den, (So, 27. 11. 2021 - 18:11)

Studoval jsem pečlivě až do března 2019. Není to tak. Chce to preciznost a porovnat vývoj v časové ose. To, na co poukazuješ, se děje běžně i na jiných vláknech a tam to nikomu nevadí. A mimochodem, to, proč jsem to sledoval, bylo kvůli obsahu a vývoji příběhu jako prvotní. A je mi do konce jedno zda jeho příznivci byli skuteční nebo ne. Nedokážu si představit, že psal - li by si je sám, že by ihned napravil chyby aby tak na sebe upozornil. V důsledku je mi toto ale zcela jedno a Libora pozdravuji

Miro (So, 27. 11. 2021 - 18:11)

Děkuji Lallo. A k tobě chci říci, že jsem si toho všiml také na jiných vláknech. když psal Libor fikci, pak by vymyšlené postavy byly na místě, když píše pravdu, pak tam nemají co dělat. On zde několikrát prohlásil, že píše sám za sebe a není důvod mu nevěřit. Stavět závěry na podobných detailech nic nevypovídá o pravé skutečnosti. Všiml sis, že ty jeho spřízněné duše se odtud vytratily od chvíle, kdy je nasměroval na své kontakty? Kdyby si potřeboval posilovat ego, měl by je tady trvale. A on už taky píše sporadicky, možná je má společně na jiné diskuzi

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Právě detaily nejvíc řeknou :)

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Už to neutáhl a navíc to byla nuda. Bylo jasný, že to zabalí

lalla1 (So, 27. 11. 2021 - 18:11)

To je prostě pořád stejný problém, když někdo píše s registrovaným nebo stálým nickem, tak je podezříván, že lže protože a píše jindy jako anonym. Kdežto anonym nebo tedy Návštěvník je čistý jak lilie, nemá kontinuitu, nikdo ji od něj nevyžaduje. Ale s tím prostě nlze nic dělat. Mě dnes fascinovali anonymové na Romech, kde mě obvinili, že píšu anonymní příspěvky a že to poznají z pravopisných chyb:)) Neuvěřitelné uvažování a pohled na pravdu x lež, dobro x zlo

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Obvinil tě jen Čtenář.

lalla1 (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Díky, on je z toho vždycky blbý pocit. On to byl zřejmě jako většinou Otoman

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Ten rád šťourá, to máš pravdu.

lalla1 (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Copak ať šťourá, ale i šťourání, hejtování musí mít nějakou úroveň. Jen snaha ublížit a ještě hloupě, to prostě ne

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Od hloupého člověka lze očekávat takové jednání. Asi si to neber osobně. Od něj ne.

Miro (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

A tady takto obviňují Libora. Já jsem si o něm zjistil podrobnosti, pokud to tedy není ten z Příbrami jak píšeš, a ten chlap to má dost v hlavě urovnané a není to žádný blbec. Jestli jsi měla možnost se podívat na odkazy na youtube, pak jeho záběr je dost široký a je i zábavný. Proto mě překvapilo, jak zde psal o Kláře a jejich rodině a následně o své nefiktivní rodině. Myslím si, že by se měla Doktorka přetvořit a každý by měl být registrován a plně odpovědný za své názory pod svým jménem. Pak by to zde dostalo daleko více kvalitnější formu a mnoho lidí, včetně kritiků, by odpadlo

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Souhlasím. Jak píše Lalla, hledači a zastánci čisté pravdy sami by se měli registrovat, když hlásají podobné myšlenky a jít příkladem. Takto jsou nedůvěryhodní

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

"Miro", to tys psal o registraci.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Co ti brání v registraci? Ty pochvaly jsou jak přes kopírák :))

Miro (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

A co brání v registraci tobě?

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Mně nevadí být anonym. To tys tady psal, že by to mělo být povinné. Tak začni

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 17:11)

to je asi pravda,ale o to ve skutečnosti přece nejde. Souhlasím

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Libore, co dáváš do krmitka pro ptáky? Je lepší směs nebo něco sólo. Díky. M.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 11:11)

To není dobrá otázka pro někoho, kdo si myslí, že čápi hnízdí v Africe

Reklama

Přidat komentář