Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 23:11)

Zde moderní módní přehlídka budoucnosti.Třeba respektovat moderní trendy a akceptace hate free kultury a několika gay modelek na každé módní přehlídce...
https://www.itemfix.com/v?t=t6gp9w

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 22:11)

MOJE ZPRÁVY (2021/262) - 27.11.2021
443 zhlédnutí27. 11. 2021

aladin (So, 27. 11. 2021 - 21:11)

"Polda V (5)
Prima - 27. listopadu 2021 - 20:15–21:30".... Pane režisére, nešlo by tu hudbu, co vyolňuje nic dát trochu míň ??? Nemusí přece tolik řvát !!! jeden aby pořád dával zvuk míň a víc !!!

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 21:11)

Asi nerozumím všemu...to je taky možnost...světové ekonomice...startupům...bit coinům, nestudoval jsem ekonomii v Chicagu jako Gabriel Eichler...

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 09:11)

Gabriel Eichler je pěkný ptáček, jistě odborník, ovšem třeba se ptát qui bono a Košické železárny skončili v U.S. Steal,nicméně fungují dál.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 09:11)

Ovšem po zkušenostech s některými Slováky a jejich "úrovní" snad usa kapitál může tyto lidi trochu posunout směrem na západ, podobně jak celou první republiku posouvali Slováky Češi.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

"Pravda, druhé otevírané proti směru jízdy, ale i tento výstřelek můžete najít u daleko plebejštějších aut (vzpomeňme třeba na Opel Meriva nebo Mazdu RX-8)." Tak to by mi opravdu velmi vadilo. Každý plebejský prvek a pohon na vlastní ohon na zadní kolo sklápěčky eska mě vyloženě solí.

Cundoleza Neve… (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Cullinan ale dává svému majiteli pocit, že se s ním může vydat kamkoli, třeba pozorovat západ slunce na vrcholu hory, což své spolujezdkyni zpříjemní skleničkou vychlazeného Dom Pérignon, pro kteréžto účely je možné auto vybavit speciálním boxem a sedadly elektricky se vysouvajícími z kufru. Něco podobného evidentně láká i ženy. Protože, světe, div se, Cullinan přitáhl ke značce řidičky daleko více než kterýkoli předchozí model.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Historie nic neznamená, je jenom budoucnost a tu třeba ochránit, ale proč nás mají ovládat miliardáři, hrstka bohatých a nadaných na matematiku bez špetky sociálního cítění? Lidi se nechali zblnout a zvolili si pravici, tak holt si zakusí to co si zakusili britové za Margaret Tchacher, zavírání dolů, firem. Už se to děje. Např. miliardář a zakladatel serveru Echo Rudolf Ovčaří zavírá šamotárnu, stovka lidí přijde o práci(2015) a místo toho např. ve spolupráci s Holečkem(tomu prodal Českou zbrojovku) vstoupil rovněž do realit. Koupil lukrativní barokní usedlost Pernikářka na pražské Hanspaulce (2015). Majetek pochází z privatizace Třineckých železáren spolu s trestaným tenistou Milana Šrejbrem. Naopak byznis se zbraněmi roste...
Privatizace Třineckých železáren, mamutího podniku ,kdy z transakce dostala ODS darem 7,5 miliónu od "neznámého dárce" z ostrova Maurícius. Třinecké železárny pak prodali Chrenkovi.V žebříčku miliardářů ČR figuruje spousta Slováků, proto se už uvádí jako čeští miliardáři, protože většina z nich má sídlo a podnikání v ČR.Mediálně jsou taktéž silní, do Chrenkova portfolia patří i Barandov studio, přezdívané Hollywood východu.

Erik (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Bez historických zkušeností a ponaučení nic neochráníš.

27.11. (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Z toho stop shopu. Svatý Alois Gonzaga vynikal čistotou, i když byl Gonzaga, chudobou, i když byl kníže, a pokorou, i když byl jezuita. To je přesné.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Kdo tu skutečně ovládá politiku jsou miliardáři. Lidi bez emocí, sociální psychopati, kteří se nestydí ničeho a proto mohou s cynickou přetvářkou hrát na city lidí.Ať je to Babiš nebo další desítky miliardářů, taktéž se angažující v politice skrz jimi vlastněná média a firmy, což jen má za cíl ochránit jejich hlavní podnikání, které je mimo média v průmyslu a obchodu.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Fucking shopping centrum, building which don't relate to us as human beangs. Johnny Rotten tour of London...

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Never mind the bollocks, klíčové album kapely sex pistols z roku 1977 reaguje na ultrapravicově konzervativní politiku tehdejšího režimu političky dnešními kapitalisty v ČR opěvovanou, tedy politiku "největšího chlapa v sukních" Margaret Tchacherové. V překladu Stop talking rubish, tedy Přestaňte plkat odpadky!

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Škoda, že se ti piráti nechali podvést od Starostů, takhle pravicově miliardářsko bankéřská loby jen naroste...Ovšem starostové vědí co je pro lid dobré a jaksi demokracii trošku pomůžou(nechci být histerický, ale náckové také tročku přidali počty hlasů kolik je lidí volilo a pomohli si k většině..)

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Jsem si "zjistil" info a média jsou podivně vlastnická a podivně propojená. Je to prý Šafr a jeho FORUM24 co jede ANTIBABIŠE, zatímco echo a roklen(osobní web bankéře Kovandy) jede spíš "americký konzervativní kapitalismus" a přiznává to i výčtem autorů, které uznává v rubrice "ORIENTACE" kde není ani jeden čech a mám dojem všichni mají co dočinění s FBI nebo PENTAGONEM(Orientace

ROGER SCRUTON, filozof
DOUGLAS MURRAY, spisovatel a aktivista
TIMOTHY SNYDER, historik
EDWARD LUCAS, novinář a spisovatel
GEORGE FRIEDMAN, odborník na národní bezpečnost a geopolitiku
ROD DREHER, spisovatel
MATTHIAS BURCHARDT, antropolog
ALAIN FINKIELKRAUT, filozof
PASCAL BRUCKNER, spisovatel a intelektuál
GUY SORMAN, ekonom a filozof
ALAIN DE BENOIST, filozof
IVAN KRASTEV, politolog
MANFRED SPITZER, psycholog a neurolog
PAUL RUSESABAGINA, aktivista)

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

dále Nova-Kellner, pak PRIMA-o její oreintaci svědčí napojení Zacha na CNN aniž by si dělal hlavu s dopadem na mentalitu Čechů-ušetří za vlastní zpravodajskou redakci, dá tam jen předčítače jako Šebrleho a je hotovo, strýček Jedlička moderní doby..

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

"Drsné dětství zesnulého manžela Karasové, hraběte Důjky (†67): Vyrůstal v ukrutné bídě!" KDO TO JE? Co to s námi hrají bulváry za divnou hru?

aladin (Ne, 28. 11. 2021 - 01:11)

Neznám !!! Narodil se v roce 1954, kde teda vyrůstal ??? Vypadá, jako Žid !!! V 54 v praze, že byla bída ??? Jakou mám jistotu, že to co řípa je pravda ??? V r. 1971 jsme s ženou měli dítě, já měl tenkrát 1800 hrubéha, žena pečovala o dítě bez podpory !!! Nájem byl 420 Kč, tak ať mi vykládá něco o BÍDĚ !!!

27.11. (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Co to s námi hrají bulváry za divnou hru? To jenom prosí tu černou.

Reklama

Přidat komentář