Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Právě probíhá likvidace lidstva !!! Hádejte kým ??? No přece NADLIDMA !!!

Cynik - realista (So, 27. 11. 2021 - 05:11)

„Prezident M.Zeman určitě nechtěl udělat takovou Tečku za svou trojnásobnou vakcinací. Vrátil se do té samé nemocnice, kde před časem slavnostně inkasoval třetí dávku. Pro nás starce s více lety na krku než má M.Zeman, pro  ty starce, které chce vláda dokonce trestat za to ,že neudělali totéž co on, je to přinejmenším důvod k dalšímu zamyšlení. Že z nejvyššího patra mocenské struktury přijde taková úžasná antireklama na očkování, tak to vládní horda covidových fanatiků určitě nečekala. Bude zajímavé sledovat, jak se z toho vykecají.“ ----- Tak končí článek pana Vojtěcha Machálka na PP (https://pravyprostor.cz/za-vsim-jsou-prachy/). -----

To jsou paradoxy… před několika týdny banda neurvalých vykurvenců vedla mimořádně nechutné žvásty a pana prezidenta již pohřbívala, dokud pan Mynář nezveřejnil video z nemocnice… Kdejaké sprosté hovado pak čumělo jako tele na nová vrata, či jako panna na přirození, chcete-l, jakmile jim proniklo do mozků, že stav pana prezidenta rozhodně neodpovídá pohřebním řečem… ----- Pan prezident ovšem nyní „trumfnul“ v reklamě na vakcinaci i před časem ochořelou očkovanou modrátorku přiblblé televizní taneční soutěže, v níž si tančící „hvězdy“ jen zvyšují svou popularitu a zejména cenu ve veřejnoprávní televizi, za peníze, vyrvané obyvatelstvu sprostou aní, zvanou koncesionářské poplatky… -----
Takže… jistě znáte vtip o smíšených pocitech, které vznikají, pokud by se vaše tchyně odebrala na onen svět, když se nabourala ve vašem novém autě a rozflákala ho na sračku… Podobné pocity musely nastat u odpůrců pana prezidenta, jsou-li zároveň propagátory vakcinace proti covidu-19. Nadšení z toho, že se nakazil covidem a že by mohl snad i ukončit pozemskou pouť, musely u té bandy postupně vyvolávat obavy… že by mohl snad i ukončit pozemskou pouť – vždyť to by byla pro vakcinaci „reklama k nezaplacení“…

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 23:11)

Pokud se neoddělí očkovaní od neočkovaných, tak se situace nezlepší. Neočkovaní by měli mít omezený přístup kamkoli, aby nikoho nenakazili. Zakázal bych jim i vstup do dopravních prostředků i do všech (!) obchodů. Ať si objednávají zboží, ale i léky jen přes internet. Pokud setrvávají ve své hlouposti, tak je třeba je izolovat od slušných lidí. Upřímně řečeno, jsou to hlupáci a není asi v zájmu společnosti tyto blbce brát na vědomí. Přebývají tu a jsou jen na škodu. Vždyť právě kvůli nim je situace pořád vážnější. Já osobně jsem s nimi přerušil jakýkoli kontakt a vyřadil jsem je ze svých přátel. Chtějí žít v izolaci, tak se od nich odvraťme zády.

27.11. (So, 27. 11. 2021 - 06:11)

Ano žít v izolaci po zbytek života.

Bořek2021 (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Nemá smysl hledat za očkováním proti covidu 19 medicínské důvody,neboť se jedná o politickou propagandu.Pokud vládě nevadí to,že i očkovaní se mohou nejen nakazit,ale i dále virus šřit,nejde jim v tom případě o zastavení pandemie,ale o vědomé šíření covidu,aby pak mohli vykazovat vysoká čísla výskytu nákazy a dále vše svádět na neočkované.Tu svou izolaci si můžeš slušně řečeno strčit do špic,a veškeré další tebou popisované restrikce taky,jelikož jsou nejen protiústavní,protiprávní,ale také odporují zdravému rozumu.Byla by to segregace odpůrců totalitních režimů,kteří se před ním odmítnou ohnout,nikoliv ovšem žádný legitimní prostředek na zastavení pandemie.Již delší dobu lze pozorovat,že covid slouží jen jako zástěrka společenských změn,které si nejspíše přejí ti,kteří touží po totalitním uspořádání společnosti.Mají plnou hubu demokracie,lásky,pravdy a Havla,ve skutečnosti však překypují nenávistí,lží,falešností a neovladatelnou touhou ovládat druhé.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Bořku, ale co ti lidí co se kvůli těm vytíženým kapacitám a personálnímu vypětí doktrorů, sester a celého personálu nemocnic nedostanou na operace? A to jen proto, že nějaký přechytralý dědula se chce mezi svými ukázat, jako ten co překonal covid vlastními silami a tedy dle své pošramocené logiky ten covid pro něj neexisituje?Já bych i souhlasil, že je to buzerace a "čipování" ale jen pouze v případě, že ti co nejsou očkovaní a odstonají se budou mít možnost léčit zcela mimo náš již tak vytížený zdravotnický systém někde v nově pro ně postavených stanech s třeba svépomocným personálem dobrovolníků z řad přistěhovalců co nemají práci a z darů řekněme bohatých mecenášů a "neočkovací loby" jako je Landa, miliardář Janeček, Peková atd...

Bořek2021 (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Vytížení zdravotnického personálu je jistě problém,jenže skusme se na to podívat ještě z trochu jiného úhlu pohledu.Pokud víme,že se uměle omezovala běžná zdravotní péče,dále lidé dlouho čekali na operace na které měli nárok a které nutně potřebovali a kterých se jim nedostávalo,zanedbané zdravotní potíže jiných lidí,kteří ze strachu nešli k lékaři,vše se podřizovalo covidové situaci,zatímco v nemocnicích byla minimálně polovina pacientů sice s covidem,ale kteří tam neměli co dělat,neboť jejich příznaky byly mírné až střední a tím pádem měli být v domácím léčení,nikoliv v nemocnici.Tito pacienti pak zbytečně zahlcovali zdravotnický systém.A ohledně očkování,kdo se chce chránit a myslí si,že mu to pomůže,ať se očkuje.Ale nikdy nesmí být něco takového vnucováno plošně,tož asi tak.

27.11. (So, 27. 11. 2021 - 15:11)

Omezeni operacnich vykonu je velky problem.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Zde se ale jedná o zamezování slušné části obyvatel neodkladné zdravotní péče, jejich bezproblémového života na který mají přeci nárok ať už jsou v mladí nebo staří a věk zde přeci nesmí být handicapem a dělítkem. Ono každý jsme v nějakém věku a naše potřeby se různí. Potřeba naprosté svobody jedněch v telecím mladém věku nesmí být nadřazena potřebě fyzického zdravotního zajištění v na svůj věk co nejlepšího zdravotního stavu, kde zdravotní péče je většinou u každého nutná. Člověk, kterému kvůli několika málo procentům odpíračů zruší operaci kyčelního kloubu, srdce, zad, kolene, nebo čehokoliv co jej zdravotně trápí ty zdravotní následky tohoto odkladu nikdo nezaplatí.

aladin (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Podle tohoto přízpěvku to vypadá, že se propagátorům "vakcíny" podařilo rozdělit a rozeštvat společnost na "vakcinované" a nevakcinované a o to GO !!! Kam se poděli názory o promoření ??? Už neplatí ??? Očkování proti chřipce byl také jen BUSINESS !!! Možná, že to byla jen zkouška, jak se budou lidi chovat v případě dalších infekcí !!! Jelikož je proti očkování přibližně 30% lidí, vláda(y) připravují protizáponné nařizení očkování "vakcínou" proti Covidu !!! Odporuje to i Ústvě České republiky !!! Z toho vidíte, že politici spolu s lobisty se nezastaví v zájmu ZISKŮ před ničím !!! A dokonce jim je jedno, že "vakcína" je časovaná bomba pro zdraví lidí, kterým zničí imunitní systém, a oni pak zemřou třeba na rýmu !!! Tyto vlády patří do kriminálu za GENOCIDU lidstva !!!

Cynik - realista (So, 27. 11. 2021 - 05:11)

"Pokud se neoddělí očkovaní od neočkovaných, tak se situace nezlepší. Neočkovaní by měli mít omezený přístup kamkoli, aby nikoho nenakazili. Zakázal bych jim i vstup do dopravních prostředků i do všech (!) obchodů." ----- Izolovat je zapotřebí především tebe, ubohý trapný blbečku sdfg a hrdý socanský voliči, nejlépe hermetickým uzavřením v hromadě hoven, v níž trávíš svůj nikomu neprospěšný a nepotřebný život... O neočkovaných píšeš: "Já osobně jsem s nimi přerušil jakýkoli kontakt a vyřadil jsem je ze svých přátel."? Ty že máš nějaké přátele? Nesmysl... kolem tebe jsou jen ti, kteří se ti vysmívají a opovrhují tebou, nebo u nichž vzbuzuješ hnus a odpor...

aladin (So, 27. 11. 2021 - 01:11)

Ti ve vládě, co tohle razí jsou zmetci a ti, jako jsi ty, kteří nepochopil, že to je záměr, aby očkovaní dál rozmášeli Covid po planetě !!! Je nepochopitelné, že jsou tu lidi, kteří pořád nechápou která bije !!! Co budete tvrdit za rok, až definitivně praskne tenhle obrovský podraz na lidi na planetě !!! Jakto, že v Japonsku, v Indii po použití antivirotik poklesl počet nakažených z 25% na 10% a drží se na této hranici ??? V Japonsku poklesl pošet nakažených za den z původních 23 000 za den po použití antivirotik na 220 případů za den !!! Když v jednom Indickém státě (jméno jsem zapomněl) vysadili antivirotika a začali opět používat Americkou "vakcínu", stoupl během 14 dnů počet nakaženýcch z 10% na 15% ??? Musíš být opravdový TUPEC, když to nevidíš, teda pokud to nechceš vidět !!! Je tady také možnost, že patříš k té pakáži, co tohle způsobila a tady provádíš propagandu ve prospěch Americké "vakcíny" !!!

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 23:11)

Hlupáci jsou ti, kteří setrvávají na svých omylech. Konec!!!

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 23:11)

Ano. Setrvávají na tom, že např. očkování způsobuje rakovinu a na jiných hloupostech.Hloupí lidé jsou totiž snadno zmanipulovatelní. Bohužel, díky těmto hlupáků, máme teď situaci, jaká je.
Já osobně bych jim nařídil nosit nějaké označení, že nejsou očkováni a zakázal jim přístup všude. Co s nimi jiného?

ShabbaTot-Jahoda (So, 27. 11. 2021 - 05:11)

no a kdo to asi roztáčí?Kde jsou tyto dezinformace a kdo s tím přichází?Je to proruský Aeronet!Tam se oběvují články o škodlivosti vakcín jiných jak Sputnik V,že tyto vakcíny způsobují rakovinu,mění DNA,jsou plné nanorobotů kteří okusují očkovaného zevnitř,jsou po nich šoky a hlavně že jsou na nic,neb je stejně plno nemocných.A té antisemitské ruské špíny co tam je!

aladin (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Jahodo, ty jsi vážně IDIOT, dneska i ten nejzaostalejší člověk ví, že "vakcína působí, teda kromě škodlivé části, max 6 měsíců a pak "léčivý" účinek mizí !!! Humbuk o kvalitě "vakcíny", placený farmaceutickými společnostmi v USFT, byl vytvořen podle stejného scénáře, jako byl scénář okolo neškodlivosti kouření, financovaný tabákovým průmyslem a stejný humbuk probíhal od r.1985 proti informacím o škodlivosti CO 2, CO a dalších splodin z fosilních paliv, placený ropným průmyslem !!! Opatření proti těmto škodlivinám se díky tomu opozdila o několik desítek let !!! Doufám, v zájmu lidstva, že tahle "vakcínobublina" praskne dřív, než dojde k vyhubení lodstva !!!

ShabbaTot-Jahoda (So, 27. 11. 2021 - 17:11)

s tím sasmozřejmě souhlasím,že učinnost vakcíny je 6 měsíců a protože vod posledního druhého vočkování budu mít vbrzku 6 měsíců,ihned se nechám voočkovat po třetí a pak v létě po čtvrté...nu což....nedá se stím nic dělat,již je to tak!To bych přestal být již za 2 měsíce bezinfekční a protože mám 2x Fajzr,zase to musí být vakcína z USA ,jiná nesmí být a budu zdráv a až mě čínský vir přepadne,tak se mu vysměju,ha,ha,ha,...

aladin (Ne, 28. 11. 2021 - 00:11)

Jahodo, ale to potom není vakcína, ale jenom nějaký podpůrný prostředek s vedlejšími škodlivými účinky pro očkovaného !!! Za komunistů se někdy v roce 1973 až 1976 očkovali třeba kuchařky ve školkách Gamaglobulínem, aby nedostali žloutenku, která tenkrát řádila a nepřenesli to na děti !!! Účinnost a dobu ochany nevím !!! Ale tahle "vakcinace" mi připadá podobně, ale s vedlejšími účinky pro očkované !!! Proč je v té "vakcíně" sajrajt, který způsobuje záněty po celém těle ??? Proč to tam dávají ??? Aby jsme zemřeli ??? Pokud to tak je, ta "vakcína" by měla být zakázaná a zodpovědné osoby a firmy pohnáni k zodpovědnosti !!!

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 28. 11. 2021 - 04:11)

každý člověk není stejný,jedná se vždy o originál,ale konspirátoři proti vakcínám a očkováním stavějí své teorie na základě kolektivity.Tj,že každý dostane zánět,každý dostane šok,každý po tom může umřír...prostě uplně každý.Ale to,že jsou lidé 100 % zdraví a že jsou i lidé s chronickým onemocnění oni nechtějí řešit.Hrají na lidskou hloupost věřit každé hlouposti a vychází jim to a proto víc jak 75 % všech co nyní bojují o život jsou neočkovaní .A ti co jsou očkovaní jsou na tom 0 75 % lépe.Nic více,nic méně.Hele Aladin,veř si čemu chceš,mě je to jedno.Já jsem již 2x očkovaný a pudu jak to bude možné na 3 očkování a pak na 4 a klidně jak mě to zravotnictví a jejich ministr nabídne.Je to zadarmo a pomáhá to.A ti co se nenechají chránit,ti budou mít svou karmu a bude jim patřit.Jejich volba,jejich rozhodnutí,jejich důsledky.

aladin (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Jahodo, dej pozor, ať nenastavíš zadek !!!

Reklama

Přidat komentář