Reklama

kakání partnerky

Šárka (Ne, 28. 11. 2021 - 09:11)

Tebe urazit nejde,stejně jako jiný psychouše.A dlouho to nevydržíš a začneš ty svoje úchylárny psát znovu.

Šárka (So, 27. 11. 2021 - 15:11)

Jen bych vám chtěla říct, že nežeru, že papám, že neseru, že kakám. A měla jsem hedvábnou stolici, vyjela ze mě hladce, ani jsem nemusela tlačit. Škoda spláchnout, co mám povídat.

Pavkol (So, 27. 11. 2021 - 16:11)

úžasná aspoň někdo mě pochopil a udělal mi radost. já už pochopil že si o to nesmím říkat a čekat jestli o tom vůbec někdo chce napsat ale přesto ti za tvůj příspěvek moc a moc děkuju

Šárka (So, 27. 11. 2021 - 23:11)

Ahoj, ráda jsem ti udělala radost, protože už jsem taková. Ale vůbec to neznamená, že jsem tě pochopila. V reálu bych žádnému příteli nepředváděla, jak to probíhá, když jdu na velkou. A taky bych nepochopila, proč by to po mně chtěl. Pochopím, když chce vidět kundu, jak masturbuji, ale nebudu chápat, kdyby chtěl vidět moje hovno. Já to jeho vidět taky nepotřebuju.

Pavkol (Ne, 28. 11. 2021 - 07:11)

to už jsem pochopil dávno ale když je řeč o kundě tak u čůrání by ti to nevadilo? nebo by si (samozřejmě kdyby si neměla toho přítele) chtěla abych tě hladil a prožívali jsme spolu ty normální věci a až bychom se znali déle tak aby můj ptáček skončil v tvém hnízdečku? Jestli je to tak budu se radši bavit o tom jak velký máš prsa a jestli si dole zarostlá nebo holá než o tom o čem jsem se bavil doposud neboj se respektovat a přizpůsobit se to já umím

Šárka (Ne, 28. 11. 2021 - 22:11)

Naposled jsem psala v 11:06, tos asi poznal. Zásadně nikomu nenadávám, ani ho neponižuju, ani nevyzývám, aby vypadl. Pokud to někdo pod mým jménem dělá, tak to nejsem já. Čurání by mi tolik nevadilo, zvlášť když je to trochu přirozené, třeba ve sprše. Když jsme tam oba a zachce se mi čurat, tak kvůli tomu nepůjdu na záchod. Přiznám se k tomu a vůbec mi nevadí, když mi tam strčí ruku, jestli nekecám. Zastrčí mi do píči dva prsty, cítí v dlani to teplo a líbá mě přitom. Někdy mě pokárá, že tam mám zase strniště a že si mě bude zase muset oholit. Když mi tam zakvedlá prstama, tak mi z toho můžou podklesnout kolena, že mě musí podržet, abych neupadla. Jestli se chceš odmlčet, tak se odmlčím taky. Jsem tu kvůli tobě, abych ti udělala radost.

Pavkol (Po, 29. 11. 2021 - 06:11)

Jen piš,musim honit.

Majkl 60 (Po, 29. 11. 2021 - 12:11)

Ty vážně musíš být nějak postižen, duševní eunuch, sorry, koledoval sis dost dlouho.

Kárka (So, 27. 11. 2021 - 15:11)

Budeš zajisté velice jemná žínka se kterou je radost diskutovat o hovně

Šárka (So, 27. 11. 2021 - 23:11)

Obojí mohu potvrdit. S jemnou dívenkou, jako jsem já, můžeme mluvit třeba o politice a bude to taky o hovně.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 19:11)

Kaka...

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

a kdo?

Pavkol (Ne, 21. 11. 2021 - 10:11)

až tak daleko nikdy žádná nezašla ale když jsem chodil s Moniku a byli jsme na týdenním táboře který se konal o jarních prázdninách a ona někam odešla byl jsem zvědavý kam. nebyla ani na pokoji ani v koupelně. Zbyl tedy záchod. Za dveřmi jednoho z nich se skutečně ozývalo žbluňkání šišek. Dovnitř jsem si netroufal mj. proto že to ještě nemuselo znamenat že tam je zrovna Monika a i kdyby ano nevěděl jsem jak by reagovala. Jaká byla moje úleva když se dveře otevřely a ven vyšla skutečně Monika. ale přece jen jí bylo tehdy 18 mě 17 takže jsem nelitoval toho že jsem nezkusil vzít za kliku přece jen jsme v té době spolu chodili 5 měsíců a i kdybych se dovnitř dostal a viděl to co jsem chtěl buhví jak by reagovala. takže díky tomu že jsem tam vydržel čekat jsme spolu chodili ještě do konce školního roku jinak by to třeba skončilo dřív kdybych už tehdát zkusil naplnit svojí touhu.

Pavkol (Po, 22. 11. 2021 - 17:11)

včerejší komentář jsem psal ten dnešní ne

Pavkol (Po, 22. 11. 2021 - 09:11)

to jsem nepsal já

Majkl 60 (Po, 22. 11. 2021 - 12:11)

Zase ten pomatenec co neví jak se jmenuje? No děs, svědčí to o jeho vysoké inteligenci.

Majkl 60 (So, 20. 11. 2021 - 11:11)

Ahojte, a zase se napadáte? Můžete mi vysvětlit proč, kdybyste byli alespoň vděční za příspěvky, ale to nééé, pořád se musí napadat. Já vím že je hnusná doba, tak právě proto bychom si zde nemuseli ventilovat negativní emoce.

Návštěvník (So, 20. 11. 2021 - 07:11)

ach jo od té doby zase nic

Ok (Pá, 19. 11. 2021 - 15:11)

Ať táhne

dája (Pá, 19. 11. 2021 - 06:11)

Můj kluk chtěl taky experimentovat,jednou jsem kadila s ním v lese a on se samozřejmě chtěl koukat,tak jsem jen tak v podřepu trochu z výšky.Jak viděl,že mi to jde,tak mi tam dal ruku a hovínko zastavil.Byla taková tuhá šiška,nešlo to,ale já jsem pociťovala stále větší tlak a myslela,že to už nevydržím.Nakonec snad po několika minutách dal tu ruku pryč a ze mně to pak šlo velmi rychle několikrát za sebou. Podruhé,takto blbnul asi za týden.Opět jsem kakala,taky spíš tuhou šišku a od ji hned jak jsem začala rukou zastavil.A prý jak dlouho vydržím tentokrát.To neměl dělat!Sice to tuhý zastavil,ale to řídký chtělo ven tak silně,že se přehnalo kolem,zadeček napnutej a měl to všechno na ruce,já celej zadek špinavej taky jak se to rozprsklo,tak jsme se šli rychle umýt do nedalekých vodopádů.

Reklama

Přidat komentář