Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

To se dost divím, když byla paní plně naočkovaná, že sem zatáhla nákazu. Jo vlastně.....

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Právě, že byla očkovaná, tak má i lehký průběh. Ty si taky vezmeš z toho jen co se ti hodí. Nikdo netvrdí, že očkovaný se nemůže nakazit, jen má lehký průběh a když k tomu nemá přidružené nemoci, tak to není smrtelné. Ty to nevíš rejpale?

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Jak to že teda znám očkované, kteří měli těžký průběh? Vždyť oni by vůbec do styku s nemocí neměli přijít. Ale to je jedno, s někým kdo je v církvi vakcínové diskuze připomíná náraz na zeď.

V. (So, 27. 11. 2021 - 15:11)

Ty mas fakt dost.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Už nějaký pátek se ví, že i očko to můžou chytit. Štěstí je v tom, že kolem sebe neprskají, tak to nemůžou moc roznášet dál. Ta virová nálož je minimální.

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Jak souvisí očkování s prskáním? A virovou nálož můžou mít očkovaní a neočkovaní stejnou. Naštěstí byla paní očkovaná, jinak by údržbář už tady vypisoval nenávistné příspěvky. Roznášet vir totiž můžou jenom očkovaní, oni mají na rozdíl od neočkovaných ten vir hodnej.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Tvl :)))

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Tak by ten pán co v tom pracuje měl nadávat na vládu která tady rozšířila lež že očkování rovná se bezinfekčnost! Očkovaní se nemuseli testovat a díky tomu máte Vánoce v prdeli.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Jenomže JIPky zabírají neočkovaní. To je fakt který neojebeš

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Tohle on nepochopí, vzhledem ke svému těžkopádnému myšlení, takže je nasranej vždycky na toho o kom se právě píše. Na začátku to byli lyžaři, pak turisti a když přišli s vakcínou, tak jeho třídním nepřítelem se stali neočkovaní. Vždyť dneska jasně psal že bezbřeze důvěřuje systému. Určitě je to bývalej zapálenej komunista.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Takže kdo se dal očkovat bezbřeze důvěřuje systému a je bývalej zapálenej komunista?

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

On je Miluna ???

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Já nevím, možná ho jeho milenec tak oslovuje.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

No tak přece oslovoval ten jeden teplej svého přítele při tornadu, to bylo to slavný videjko: " Miluno tos neviděl"
To bude von!!!!!!!

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Že jen Miluna tady soptila kvůli lyžařům :D Ty dneska jedeš bomby. Do toho Haleši!!!

lalla1 (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Zdeničko a Aleši, nikdy bych něco takového patnáctileté holce nenapsala, Nikdy. Já chápu emoce návštěvníka, ale kdybych něco podobného chtěla vyjádřit já, vypadalo by to jinak. Jsem totiž především máma. A vám, čtenáři bych chtěla říct, že pokud dojde ještě z vaší strany ještě jednou k něčemu podobnému , (už totiž vím, že to není poprve, kdy se mi snažíte manipulativně přisuzovat jakési zlé významy a tím mě poškodit), budu jednat s MUDr Klaudysovou. A upozorňuji, že já neprohrávám. Takže mír prosím

čtenář (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Tak se ti Lallo omlouvám. Jinak nic proti tobě nemám. Asi se mi jen spletl tvůj podobný názor s některými anonymi...Mír.

Zdena (So, 27. 11. 2021 - 12:11)

Pane Aleši vím,že mamka s váma píše. Mám strach o babičku s dědou. Jak jim chtějí dát vakcíny povinně tak se bojím,když si je ani tak nedají co jim mohou udělat? Tohle už je všechno opravdu hrůza. Těmhle vakcínám ani já sama nevěřím.Nic mi nepřesvědčilo jim věřit.

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 12:11)

O povinném očkování se teprve uvažuje, jisté to ještě určitě není. Pokud k tomu ale dojde, tak lidem, kteří odmítnou hrozí finanční pokuta. Četl jsem vyjádření několika právníků a ti se shodují, že u nás hrozí jednorázové pokuty.

Zdena (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Tak to babička s dědou radši zaplatí pokutu.Babička nechce riskovat vážné vedlejší účinky vakcín za které nikdo nenese zodpovědnost.Stačí, když jí minule trochu změnili medikaci a hned měla zdravotní problémy.

Reklama

Přidat komentář