Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Takže kdo se dal očkovat bezbřeze důvěřuje systému a je bývalej zapálenej komunista?

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

On je Miluna ???

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Já nevím, možná ho jeho milenec tak oslovuje.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

No tak přece oslovoval ten jeden teplej svého přítele při tornadu, to bylo to slavný videjko: " Miluno tos neviděl"
To bude von!!!!!!!

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

Že jen Miluna tady soptila kvůli lyžařům :D Ty dneska jedeš bomby. Do toho Haleši!!!

lalla1 (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Zdeničko a Aleši, nikdy bych něco takového patnáctileté holce nenapsala, Nikdy. Já chápu emoce návštěvníka, ale kdybych něco podobného chtěla vyjádřit já, vypadalo by to jinak. Jsem totiž především máma. A vám, čtenáři bych chtěla říct, že pokud dojde ještě z vaší strany ještě jednou k něčemu podobnému , (už totiž vím, že to není poprve, kdy se mi snažíte manipulativně přisuzovat jakési zlé významy a tím mě poškodit), budu jednat s MUDr Klaudysovou. A upozorňuji, že já neprohrávám. Takže mír prosím

čtenář (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Tak se ti Lallo omlouvám. Jinak nic proti tobě nemám. Asi se mi jen spletl tvůj podobný názor s některými anonymi...Mír.

Zdena (So, 27. 11. 2021 - 12:11)

Pane Aleši vím,že mamka s váma píše. Mám strach o babičku s dědou. Jak jim chtějí dát vakcíny povinně tak se bojím,když si je ani tak nedají co jim mohou udělat? Tohle už je všechno opravdu hrůza. Těmhle vakcínám ani já sama nevěřím.Nic mi nepřesvědčilo jim věřit.

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 12:11)

O povinném očkování se teprve uvažuje, jisté to ještě určitě není. Pokud k tomu ale dojde, tak lidem, kteří odmítnou hrozí finanční pokuta. Četl jsem vyjádření několika právníků a ti se shodují, že u nás hrozí jednorázové pokuty.

Zdena (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Tak to babička s dědou radši zaplatí pokutu.Babička nechce riskovat vážné vedlejší účinky vakcín za které nikdo nenese zodpovědnost.Stačí, když jí minule trochu změnili medikaci a hned měla zdravotní problémy.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

pro Zdenu. Promiň, že jsem byl na tebe tak tvrdej. Ale únava materiálu udělala svoje. Jednou pochopíš. Byl jsem na tebe hnusnej, promiň.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Když tohle čtu, tak si říkám jestli se té pokuty dožijí..Ta data jsou hrozná a lidi se budou chtít na svátky dostat domů, tak to poroste. A ty mutace, asi nic hezkého nás nečeká. A Zdeničce bych doporučila, ať si z toho pána nic nedělá, každý máme právo na to upustit páru. Kor ten kdo v tom pracuje a vidí to .

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Zdeno, jste divná rodina. Babička nechce vakcínu, která by jí ochránila od úmrtí při covidu, ale raději si vezme prášky které chce zapít alkoholem. Není už tohle na hlavu?

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 12:11)

Tak Zdeno na rovinu a tvrdě? Tak za prvé skonči ze školou, protože jak sama vidíš, nejsi schopná se podřídit systému, což jako sestra budeš muset. Jako uklízečce ulic bez respirátoru ti to bude slušet víc.
Za druhé prarodičům doporuč, že mají ještě možnost č.2. Regiojet. Máma ti vysvětlí, co to je. Teda vy jste rodinka, ještě že IQ tam zvedá Richard. Kvůli takovým jako jste vy, tady budou umírat lidi na kovid.

Zdena (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Vychází mi na vysvědčení jen jedničky a dvojky tak nemám důvod končit se školou. Spousty zdravotníků nesouhlasí s tím co se nyní děje.Nesmíte věřit všemu co píšou média.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Napsalo dítě, co ještě ani nebylo na praxi v nemocnici. Co si o tom myslet?

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Děvenko já v tom zdravotnictví makám 37 let. Ty tvý jedničky jsou ti k prdu, protože nejsi si schopná ověřit ani základní věci. A jedno si pamatuj, bude hůř. Teď jsou totiž nasraní a agresivní jen ti neočkovaní. Ale karta se začíná obracet, to vidím v nemocnici já. Začínají být nasraní ti očkování kvůli těm vaším vypatlaným palicím, výmyslům a manipulaci. Tak pak se nedivte a nebulte na internetu.

Bořek2021 (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Výmysly a manipulace pocházejí nejvíce od toho,kdo sleduje tímto vakcinačním šílenstvím nějakou politickou agendu,kdo by svým podlým,úskočným,lstivým a nečestným jednáním mohl hodně získat,ale také ztratit,pokud to lidé prohlédnou.Ano,i mnozí očkovaní lidé začínají být nasraní,ale z jiného důvodu,protože se nechali oklamat,a protože se stejně budou muset chodit pravidelně přeočkovávat,jinak nebudou uznáni za bezinfekční a budou na stejné lodi s těmi neočkovanými.

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

https://www.youtube.com/watch?v=bSK84qoVo_I

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

A bude to ještě horší. Tohle je covidterorismus vypatlanejch sobců

Reklama

Přidat komentář