Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Aleši ty jsi vůl :D. Jsem si vzpomněla jak Pilsnerka vítala uprchlíky na nádru. Nepoměřuj všechny podle sebe. Ta psychologická projekce tě jednou zabije. Blbeček tam umeje okno a hned ví jak to ve špitálech chodí :DDD

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Tenkrát tady nějakej psal že dělá v nemocnici údržbáře tak jestli to je on?

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Na to jsem si taky vzpomněl. To je právě největší ksindl. Neříkám že všichni jsou lempli, ale často jsou neochotní s arogantním jednáním, kteří by se jinde neuživili. To že tam dělá skoro 40 let svědčí o tom, že je rád že se upíchl na teplým místečku, ze kterýho i toho největšího lenocha nemůžou jen tak lehce propustit.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Sanitáře ne? Může to být on. Těžký chleba a vánoce v pr...

Kdosi (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Přesně tak. Proto tě vždycky poznám.

lalla1 (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

jo, klid, když nejsem přuhlášená, tak píšu buď L. nebo se nabonzuju nebo mě poznáš podle přiznané dikce. A ty překlepy, ono, já tak často střídám techniku, různé klávesnice donedávna i jaksi místo pobytu:), většinou píšu vleže z postele, tož to moc neřeším. On v životě je dle mě podstatnější obsah než forma

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Teď jsi mě znejistil :-), ale myslím že Lalla by příspěvek formulovala jinak a navíc ona má děti Miluny docela ráda. To bude spíš ten indián nebo čtoucí knihu. Teď se mi to nechce hledat, ale ten tady už opruzuje dlouho. On patří mezi nejaktivnější anonymy.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 11:11)

Co tě nenapadlo? Vždyť to tam ten myslitel přímo píše.

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Tak to je síla, teď jsem se podíval na tu diskuzi, kde považují Lallu za uznávanou personu a jak ti lidi tam nemají co dělat, tak jeden tamější myslitel se podíval na tuhle diskuzi a spojil si Libora o kterém psala Miluna s tím jejich objektem zájmu a navíc zkomolil její jméno. To je fakt materiál tady.

lalla1 (So, 27. 11. 2021 - 11:11)

.

pozorovatel (So, 27. 11. 2021 - 11:11)

Jak se ta diskuze jmenuje? Napište to někdo aspoň anonymně.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 09:11)

taky OK, Aleš má další záchvat.

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 09:11)

Tohle jsou ti novodobí hrdinové, na pokraji svých sil, kteří bojují o naše životy https://zdravi.doktorka.cz/exoticke-dovolene-farmaceutickych-firem

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 09:11)

Ok

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 09:11)

Ok

-Aleš- (So, 27. 11. 2021 - 09:11)

Já bych některé lékaře nebral až tak vážně.https://www.lidovky.cz/byznys/pfizer-zaplati-60-milionu-dolaru-za-urovnani-obvineni-z-korupce.A120807_182521_firmy-trhy_ape Jak vidíme, tak vir se šíří bez ohledu na opatření a očkování. Kdyby se místo těch nesmyslných uzávěrek nechal projít populací, tak už jsme mohli žít zase normálně. Takhle se všechno jenom zpomaluje a v podstatě se vir udržuje při životě. To píšu pro ty, kteří uvěřili, že je snaha o uklidnění situace. Pro ty, kteří si myslí, že jde o největší byznys v dějinách lidstva a ještě o něco jiného natáčí videa Milunou zmiňovaný Kamas.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 09:11)

Právě, Pfizer podplácí doktory a lidi na týhle diskuzi takový doktory berou vážně. Ale výsledky vidíme sami, že vakcíny nefungují. Ale ta situace už zachází tak daleko,že,když u nás ležel na ventilátoru očkovanej s Covidem,tak někteří říkali, že, ale díky očkování přežil. Tak co už na to říct?

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Vakcíny prokazatelně fungují. Jinak situace už zašla tak daleko, že když někdo zemře na kovid, dezoláti to pošlou na fejs, ale napíšou, že zemřel na očkování. Např. nyní případ pána z Varů. Hyenismus nejvyššího kalibru.

Bořek2021 (So, 27. 11. 2021 - 11:11)

Vakcíny prokazatelně fungují?Opravdu?Říká kdo?Pokud teď je ta covidová situace údajně neúnosná,když máme vakcíny a opatření,jak to,že není lepší než před rokem a více,když ještě žádné nebyly k dispozici?Slibovala se kolektivní imunita při 70% proočkovanosti,jaktože je situace tak vyhrocená,když neočkovaných je již menšina?Kde je ta tečka za covidem,pokud víme,že Irsko a Portugalsko,nejproočkovanější země v EU,se stále potýkají s vysokým počtem nákaz?

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 11:11)

Říkají data. Těžko diskutovat s člověkem, který se neumí orientovat v datech. Třeba souvislost počtu testovaných a pozitivních záchytů. A kdy se dosáhne kolektivní imunita a v jakém časovém intervalu je nutno pro to očkovat, to znovu nastuduj.

Reklama

Přidat komentář