Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Natka (Po, 29. 11. 2021 - 15:11)

Ano počůrala a byl to docela trapas ale měly jsme super třídu tak to bylo v pohodě. Někdy to sem určitě napíšu.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

Kolik ti je?

Žaneta (Ne, 28. 11. 2021 - 08:11)

16 je mi roků. Dnes jsem to neudělala, až na záchodě

Žaneta (So, 27. 11. 2021 - 09:11)

Dnes ráno v postely

zan (Ne, 28. 11. 2021 - 08:11)

ahoj to nevadí a jak často se ti to stává?

Eliška (So, 27. 11. 2021 - 06:11)

Když sem byla v 7. Třídě a jeli sme na lyžák tak sem pro jistotu spala u paní učitelky ale to bylo v pohodě jenže hned 2.den se to stalo jezdili sme na sjezdovce a já začínala být unavená a začalo se mi trochu chtít tak jsem to řekla učitelce a ona jestli ještě vydržim půl hodiny pak že se vrátíme na chatu já řekla že doufám že jo no tak sme jeli znovu nahoru a já pak najela na nějaký hrb a už sem cítila že mám mokrý kalhotky trochu sem se vyděsila ale na štěstí to nebylo vidět do tý doby co sme šli do svých pokojů a já měla před sebou poslední patro a už sem zase trochu pustila jemže teď už to bylo víc a na kalhotech se mi už udělal koláč naštěstí už na záchod sem došla v klidu a velká ostuda se nestala pak sem šla do sprchy a kalhotky s kalhotama sem si očistila a dala na topení jenže na pokoji sem byla já a ještě dlaší dvě učitelky každá vedla svojí skupinu a oni to o mě samozřejmě nevěděli tak se pak hned ptali co se stalo a já jelikož nejsem zvyklá lhát sem se přiznala naštěstí měli pochopení a řekli že u holek je to o hodně složitější to vydržet pak už se až do 9. třídy nic nestalo kdy jsem se počůrala při tělocviku kdy se mi ani moc nechtělo jenže sem dostala míčem do břicha a už byla po de mmou louže takže fakt ostuda ale naštěstí už sem měla klid od spolužáků tělocvikář se divil proč sem si neřekla a já mu řekla že sem ani moc nepotřebovala jen jak sem dostala tu ránu tak se to stalo no tak sem došla za paní spravcovou a poprosila o hadr na podlahu a když poznala proč a začala nadávat jenže když asi poznala že se každou chvilku rozbrečim radši toho nechala jinak na zakladce už se mi žádná nehoda nestala

Natka (Ne, 28. 11. 2021 - 23:11)

Na tom lyžáku jsi měla štěstí to já takové štěstí na lyžáku neměla ):

Zkurvená flaška xD (Pá, 26. 11. 2021 - 10:11)

Mně se dnes vylilo pití (špatný uzávěr na 0,5l flašce) v kapse u bundy. Pěkně mi to steklo na světlé rychle , takže to vypadalo jak kdybych se pochcal. :-D :-D Fakt úžasný. :-D Šel jsem na zastávku , kde jsem u silnice stál jak na výstavě. :-D Bylo mi to dost trapný,aniž bych to pustil , ale stejně. :-D :-D

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 06:11)

Při šukání učůrávám, takže mi ho tam kluk normálně strčí, nevidím v tom problém.

Eliška (Čt, 25. 11. 2021 - 15:11)

Ahoj Natko tak konečně sem si pro tebe našla čas já jsem se do 13 let v noci počůrávala dá se říct že pravidelně dost mě to traumatizovalo a díky tomu sem neměla moc kamarádek protože ve 5.třídě se jelo v červnu na pár dní k rybníku no a tam se to prozradilo ... paní učitelka byla skvělá fakt přísně trestala ty co se mi smály a tak sem měla už do 9. klid jenže taky se mnou nikdo nechtěl kamarádit no pak se to nějak uklidnilo a já šla na učnák kde sem konečně měla kamarádů dost učení mě bavilo a velice nerada sem po 3 letech odcházela... no a po pár letech se mi to zase vrací ale už jen občasná nehoda přes den většinou vložka postačí ale bohužel ne vždy teď bydlim sama ve městě a užívám si svůj Nový život zatím ahoj brzo se opět ozvu

Natka (Čt, 25. 11. 2021 - 23:11)

Tak to že se ti posmívali na základce je mi líto ale to víš jsou to ještě děti. Myslím si že kdyby se ti to stalo na střední tak už to bude v pohodě. Jo ta vložka fakt udrží docela dost. A jinak budu ráda když zase napíšeš.

Tit (Čt, 25. 11. 2021 - 06:11)

No tvl

Naomi (St, 24. 11. 2021 - 13:11)

Já jsem se jednou počůrala při sexu když mi přítel jezdil penisem po poštěváku a tak se mi už chtělo čůrat že jsem to pustila a celého jsem ho počůrala ,naštěstí to bylo ve sprše tak že se nic nestalo. Teď už to po mě vyžaduje když souložíme ve sprše ať ho pomočím , někdy i on mě počůrá.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 14:11)

krásný to bych taky chtěl, ale si to mohu jen představovat

Jana (Út, 23. 11. 2021 - 14:11)

Počurala jsem se dnes v poledne na chodbě předdveřmi a bylo to v kalhotách a kalhotkách až do bot

Monča (Út, 23. 11. 2021 - 18:11)

To bych si je rychle stáhla a bylo by to na podlahu lepší a pak to uklidit

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

smažky čuráji v rytmu techno:-) tuc tuc cury cury tuc tuc. čururu.

Čurin (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

Ach no

Eliška (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

Konečně najdu fórum kde můžu řešit svoje problémy a koukám co tady je úchylů... 3 jména a podle času se jedná o jednu a tu stejnou osobu :D a co sem to tak projížděla tak nevim proč se to tady furt opakuje a divim se že někdo má tolik času aby sem psal nesmysly a ještě se vydával za 3 osoby

Natka (Ne, 21. 11. 2021 - 23:11)

Je konečně je tu někdo nový, a klidně se tu svěř se svými problémy alespoň tu zase někdo bude psat. A těch úchylů si prostě nevšímej já to tak taky dělám a jde to.

Reklama

Přidat komentář