Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (Pá, 26. 11. 2021 - 20:11)

Bianko, i tobě krásný advent. Advent bude vždycky krásný, plný tajemna, mor nemor

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 19:11)

Myslela píchání se Sergejem

lalla1 (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Jen upřesním. Prosím tě, Návštěvníci si neodporují, píší to samé, tak to zkusím ještě já. Jednou šel jeden HIV nakažený člověk k lékaři, tam mu zjistili, že má covid ale dosud neznámý kmen (tady si fakt zkus vyhledat co je to kmen, co mutace atd). To prozkoumali epidemiologové a další kompetentní vědci, určili ho, prověřili jestli to není omyl, pojmenovali a následně začali vyšetřovat další pacienty zjednodušeně. A takto ten nový kmen objevili

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

CovidMilumutu 343

:)) (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Miluno, ty jsi fakt případ, to snad není možný. Nechceš začít u učebnice chemie pro osmou a devátou třídu a pak se teprve po tak deseti letech studia dát na epidemiologii?

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 15:11)

Na to nepotřebuju učebnici abych si to reálně vysvětlila.Ale tak jo,já vam to brát nebudu že nějakej jeden hiv z Afriky sem poslal mutaci.Tak abyste si nezačali myslet že i já vytvořim mutaci a pošlu jí do světa.No jo no,je to už jen blázinec.Jako to že na fotbal může tisíc lidí ale vánoční trhy kde jsou lidi venku zruší.No co říct no.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 16:11)

CovidMilumutu 343

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 17:11)

:)))

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 15:11)

Ne Miluno, není to mutace ale kmen. Takže když máš pocit, že osmou třídu jsi zvládla, zkus si zjistit co je to kmen, mutace a varianta viru. Jo a v JAR byl objeven, což vůbec neznamená, že už je i jinde. Objeven znamená, že zrovna vyšetřili jednoho občana, který byl nemocný.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

No říkaji že je to už i v Evropě.Tak jak tu někdo může psát že vznikl v Hiv+ a ty zas píšeš že byl objeven.Podle mě je to ale jen pokračování celého toho aby to do lidí mohli píchat jak vzteklý.Už sem slyšela že se přemýšlí i o píchání každý měsíc až tři měsíce.Jako i když sem se snažila se vžít do vaší strany stejně lidi jako například Kamas kterej teď natočil nový video tu vaší stranu argumentačně tak rozsekaji že se té vaší straně prostě těžko s tim stotožňuje.I když vim že by mi bylo líp věřit tomu všemu jako vy ale jejich pohled a shrnutí situací a ty prvky z minulosti na které poukazují tak všechno tak sedí že se mi to nedaří to vidět vašim pohkedem abych to uměla brát tak nevinně.Ale je to na cvokatění už prostě.Já vás obdivuju jak to dokážete to vidět jen tim jednim pohledem kterej všemu věří a plní všechny ty věci a dokonce běhá na ty dávky.

bianka (Pá, 26. 11. 2021 - 19:11)

Co to čtu? Píchání každý měsíc? Kdes to četla?

lalla1 (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Cože? Nevinně brát covid, no Milu to snad ne

Tomáš (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Asi proto,že jsme vnitřně svobodní a nečteme ty rádoby odborné žvásty o škodlivosti vakcín.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 12:11)

Alešku byli tu zase zamnou táta se strejdou a jen mi uplně vystresovali.Připravujou mi na to že je možná zabijou že už jim jde vakcínama o kejhák mi říkali.A co prý maji dělat že si to prostě ani povinně nedaji.Já už nemůžu Alešku.Jak se bránit už proti všemu a nevim ani co už jim říkat? To se ještě někde dočetli i já to teda četla že vakcíny z výroby byly označeny skratkou nějaký šarže že znamenaji placebo co prý dostali politici a nějaký lidi a pak byla nějaká druhá šarže to nevim co už tam bylo a třetí že způsobí rakovinu.Zase já neříkam že tomu věřim ale ani nevyvracim ale oni tomu nejspíš věří.Ale jako je mi divný že vše vychází podle plánu celkem krok za krokem.Kdyby to aspoň nevycházelo:'( Teď sem do konce roku očekávala kdy začnou s ještě horší mutací a ono zase fakt jo.Teď vytvoří nejspíš ještě větší krizi co už plno podnikatelů té střední třídy nepřežijou.

:)) (Pá, 26. 11. 2021 - 12:11)

o jaký plán jde, Miluško? A jinak je mi líto v jakém prostředí žiješ. Tu novou mutaci vytvořili HIV pozitivní, víš.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Nevim kam až tohle pujde ale musí vám být jasný že tohle nemá konce když vždy vylezou s mutací.A nevim jestli tomu se taky dá věřit že zrovna hiv plus.To je jako když říkaji že po několika dávkách vakcíny se může imunita zbláznit a tělo se začne chovat jako při Aidsu že očkovaný pak zabije rýma.Fakt už nevim co si o všem myslet.Ale koukam že je tenhle Kovid často nějak spojovanej s hivem zrovna.Já jen bych ráda aby někdo vysvětlil proč sem zatim do teď nic nechytla? Nebo aspoň o tom nevim.Na jaře si pamatuju že sem pár dní cítila věci které kolem mě nebyli.A byla sem už prokazatelně s nakaženym v kontaktu.

pozorující (Pá, 26. 11. 2021 - 13:11)

Otázka je zase jestli to je pravda.To už tu mutaci tady mohla vytvořit rovnou Miluna a dalších po celém světě miliony hiv pozitivních než zrovna někdo někde v Africe?

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

To je fakt. Mohl to vytvořit každý s HIV, takže i Miluna.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

No jo ale kdyby to takhle fungovalo tak by bylo nalazeno miliony nových mutací a oni se zaměří na jednu z Afriky.Nevypadá to spíš že nás zase nějakou houpou co?

:)) (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Jaký miliony mutací? Víš co je to vůbec mutace viru?

Reklama

Přidat komentář