Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 22:11)

Co zase sdílíš za blbost, najdi si zdroj a pak si nafackuj Svobodnenoviny.eu ano http://svobodnenoviny.eu Martin Gudbier Za webem stojí Martin Gudbier z Orlové, který je v kontaktu například s Petrem Hájkem z Protiproudu. Publikuje tu například radikální příznivec Putina, bývalý senátor Jiří Vyvadil, předseda sdružení Přátelé Ruska v České republice............Jeden u nejznámějších dezinformačních webů, vzpamatuj se

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 21:11)

Víte mě se tam prostě nelíbí to pozadí.Pozadí že to možná bylo plánovaný a úmyslně vypuštěný proti lidem.To mi kazí vidět vakcíny vašema očima jako nevinný.Dále se mi tam nelíbí to nucení který se táhne do diskriminace neočkovaných.Kdyby k tomu bylo přistupováno jako ke chřipkový vakcíně koukala bych na to jinak.Tohle nucení a nalákávání na výhry ve mě vzbuzuje nedůvěru.A dále když vidim že to ani moc nefunguje tak po roce bych si představovala jiný výsledky.Dále ty nelogický opatření nedávající smysl.Když to takhle celý shrnu tak to prostě působí nedůvěryhodně, já si nemůžu pomoct.Snažim se to vidět i vašim pohledem ale pak si vždy vzpomenu na něco z toho co sem teď napsala a to je to vysvětlení pro 19:29 a opakuju nebyla sem na nic závislá. Ale třeba vám udělam radost.Sergejovo rodiče se naočkovali.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 21:11)

Ty bys měla být ta poslední, která by měla co kritizovat. Dojdi na vakcínu a budeš mít pohodu

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 21:11)

A kdo mi zaručí že po ní nepotratim? Nikdo za to neručí, je to pro mě kvuli Míšovi velkej hazard.Rozhodnu se až porodim tak podle toho kam to vše bude směřovat a kolik toho se ještě vyplní nebo nevyplní.

:) (Pá, 26. 11. 2021 - 19:11)

Mě fascinuje, že nejvíc se nervuje člověk, který je hiv +, píchal si heroin, bral pervitin, je závislý na návykových lécích. K tomu je těhotný asi po desáté a otce dítěte jí museli určit lékaři. Čeho se ještě bojí? Zapomněl jsem, že lidem "dělá prdele". Ale tam se mi fantazie zadrhla, tak nevím, co to znamená, když nechala "připínák" u Dobytka.

lalla1 (Pá, 26. 11. 2021 - 20:11)

Asi budu hnusná, ale bohužel máš pravdu. I s tím Dobytkem, Povídkáři vyhrabejte povidku o paní Magdě, Miluně a Dobytkovi

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 20:11)

Přesně tak. Také jí nechápu.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 20:11)

Neuvědomuje si spoustu věcí. Odmítá si nechat píchnout "sračku" z jedné ampulky. Až onemocní a dostane se na Jip, tak do ní budou rvát kapačkou litry sraček aby ji zachránili a ona z to bude ještě vděčná. No, ale její volba.

lalla1 (Pá, 26. 11. 2021 - 21:11)

.

bianka (Pá, 26. 11. 2021 - 19:11)

Každopádně za okny krásně sněží, víkend před náma a nastane adventní čas. Užijme si jej, jak se má, bez ohledu na situaci, která je. Přeji krásný advent, provoněný láskou, vanilkou a skořicí.

lalla1 (Pá, 26. 11. 2021 - 20:11)

Bianko, i tobě krásný advent. Advent bude vždycky krásný, plný tajemna, mor nemor

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 19:11)

Myslela píchání se Sergejem

lalla1 (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Jen upřesním. Prosím tě, Návštěvníci si neodporují, píší to samé, tak to zkusím ještě já. Jednou šel jeden HIV nakažený člověk k lékaři, tam mu zjistili, že má covid ale dosud neznámý kmen (tady si fakt zkus vyhledat co je to kmen, co mutace atd). To prozkoumali epidemiologové a další kompetentní vědci, určili ho, prověřili jestli to není omyl, pojmenovali a následně začali vyšetřovat další pacienty zjednodušeně. A takto ten nový kmen objevili

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

CovidMilumutu 343

:)) (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Miluno, ty jsi fakt případ, to snad není možný. Nechceš začít u učebnice chemie pro osmou a devátou třídu a pak se teprve po tak deseti letech studia dát na epidemiologii?

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 15:11)

Na to nepotřebuju učebnici abych si to reálně vysvětlila.Ale tak jo,já vam to brát nebudu že nějakej jeden hiv z Afriky sem poslal mutaci.Tak abyste si nezačali myslet že i já vytvořim mutaci a pošlu jí do světa.No jo no,je to už jen blázinec.Jako to že na fotbal může tisíc lidí ale vánoční trhy kde jsou lidi venku zruší.No co říct no.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 16:11)

CovidMilumutu 343

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 17:11)

:)))

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 15:11)

Ne Miluno, není to mutace ale kmen. Takže když máš pocit, že osmou třídu jsi zvládla, zkus si zjistit co je to kmen, mutace a varianta viru. Jo a v JAR byl objeven, což vůbec neznamená, že už je i jinde. Objeven znamená, že zrovna vyšetřili jednoho občana, který byl nemocný.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

No říkaji že je to už i v Evropě.Tak jak tu někdo může psát že vznikl v Hiv+ a ty zas píšeš že byl objeven.Podle mě je to ale jen pokračování celého toho aby to do lidí mohli píchat jak vzteklý.Už sem slyšela že se přemýšlí i o píchání každý měsíc až tři měsíce.Jako i když sem se snažila se vžít do vaší strany stejně lidi jako například Kamas kterej teď natočil nový video tu vaší stranu argumentačně tak rozsekaji že se té vaší straně prostě těžko s tim stotožňuje.I když vim že by mi bylo líp věřit tomu všemu jako vy ale jejich pohled a shrnutí situací a ty prvky z minulosti na které poukazují tak všechno tak sedí že se mi to nedaří to vidět vašim pohkedem abych to uměla brát tak nevinně.Ale je to na cvokatění už prostě.Já vás obdivuju jak to dokážete to vidět jen tim jednim pohledem kterej všemu věří a plní všechny ty věci a dokonce běhá na ty dávky.

Reklama

Přidat komentář