Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Milan (Po, 13. 12. 2021 - 09:12)

Nejhorší je že se s ním přede mnou předvádí,že už ho má většího než já ,a ne jenom přede mnou i ve škole před klukama když se sprchujou ,říkala mi to jedna učitelka

Sabča (Po, 13. 12. 2021 - 11:12)

Já to vidím většinou jen když ho má zmáčknutého v boxerkách, ale nedávno jsem ho viděla nahého a musím říct, na 14 let, hodně slušná výbava!

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 08:12)

Haha

Marie43 (Ne, 12. 12. 2021 - 21:12)

Vejde se. To je pro mně hlavní.

Anca40 (Ne, 12. 12. 2021 - 19:12)

Mam syna (15) a jeho penis jsem zahlédla v létě, když byly vedra a on spal nahý v posteli. Má ho tak 12cm v klidu a musela jsem tam být tak 5 minut, byl nádherný!

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

nejaka zena zaucit 15 leteho kluka v sexu?

Petra (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Mám pocit, že u něj jde spíš o exhibicionismus. Jistou perverzi. Já sama bych ho za to že má malého nikdy nezesměšňovala. Naopak bych mu toho malého pinďu pochválila.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Ehibicionista není, protože ti se ukazují hlavně cizím ženám a tím je obtěžují. Zjevně má s babičkou důvěrnější vztah, což je normální. Mne babička vyzvala, že chce vidět jak jsem na tom. Chválila mne a dívala se ráda na moje masturbace. Byla úplně jiná než máma.

Petra (So, 27. 11. 2021 - 18:11)

Velikost synova penisu jsem se dozvěděla od tchýně. Přede mnou se skrývá. Naposledy jsem ho zahlédla tak v 10. Pak začal masturbovat a skrývá se. Tchýně mi ale řekla že se před ní už od mala ukazuje. Prý jí toho malého pindíčka v erekci ukazuje pořád. A to je mu už 21.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Já se taky před mámou nerad producíroval, protože se mi vždy vysmála, že ho mám malýho. (Nechtěla abych jí opustil a tak pěstovala mužský komplex méněcennosti). Babičce (matčina matka), když jsem se jí ukazoval, se naopak líbil. Měla pět synů, tak jsem jí věřil. Schvalovala a podporovala mojí častou masturbaci. Nakonec mé sebevědomí podpořila i dětská doktorka. Mírně nadprůměrný stačí mě i mým pertnerkám.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 03:11)

Jeden z mých synovců je jednokulčák a přesto má dvě dcery.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 22:11)

Vůbec tady s těma co píšou, že jejich synové ho mají 20 či 30 cm, nediskutujte. Jsou to blbky a je to s nima ztráta času.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Myslíte, že každá máma chce vědět, jak je její syn obdařen? Jsem už dospělý a myslím, že ho máma tak od mých 11 neviděla.

návštěvnice (Pá, 26. 11. 2021 - 15:11)

Jsou mámy pro které je to vzrušující. Ty, které jsou delší dobu bez partnera, rozvedené, ale mnohdy se to stává i ve funkčním manželství. Já jsem se rozvedla když bylo synovi 8 a vždycky jsem se mu na něj ráda při koupání podívala, či mu celé tělo osušila. To už teď nejde, neboť mu je 12 a půl a stydí se, ale někdy mu ho zahlédnu. Vzrušuje mě to, ale samozřejmě bych nic se synem mít nemohla.

Iveta (Pá, 26. 11. 2021 - 16:11)

Pro mne to není vzrušující spíš mě trápí jaký má penis v jeho věku a že už má ejakulaci .proto jsem se ptala jestli má někdo podobnou zkušenost

návštěvnice (Pá, 26. 11. 2021 - 17:11)

Když synovi táhlo na 10, tak jsem začala sledovat každé ráno jestli už neměl poluce no a krátce na to měl prádlo od semene. Teď onanuje den co den i víckrát. Trochu ho špehuju a má ho tak snad do 15cti cm. Na puberťáka velice slušný.

Iveta (Pá, 26. 11. 2021 - 20:11)

Jenže on má v 10 letech ptáka 21cm ,je to s ním dost těžké

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 15:11)

Já se právě vždy dost styděl. Mám ho dost malého.

Iveta (Pá, 26. 11. 2021 - 08:11)

Chtěla bych se zeptat jestli má někdo malého syna co je předčasně vyspělí a obdařený? Mám 10leteho syna jeho penis měří už tet 21cm ,i když ho má v klidovém stavu má skoro celý žalud odkrytý . hlavně má silné erekce a už i výrony semene.mate někdo podobný problém?

Květa (Pá, 26. 11. 2021 - 10:11)

Neumím si představit jak vyšetřuješ synův penis, v klidu, v erekci, měříš ho a nakonec sleduješ i výrony semene. To musí být hodně zajímavé, protože moji kluci si ty své poklady chrání před odhalením jako kdovíjaké tajemství. Občas jsem nacházela semeno a tak jsem věděla že také onanují, ale abych je při tom sledovala a vyhodnocovala jejich parametry, to ani omylem. Vím že semeno se objevovalo okolo dvanáctého roku věku a mají ho stále více. A spíše předpokládám, že jim narostly normální penisy okolo 15 cm, protože občas něco zahlídnu, ale nesmí o tom vědět, i když už jsou skoro dospělí, (15 a 17 let). Tuším, že budou mít podobná pohlaví jako manžel, 16/5 cm, což mě k vrcholnému uspokojení bohatě stačí a holky budou se syny taky spokojené.

Reklama

Přidat komentář