Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Pá, 26. 11. 2021 - 19:11)

Co to čtu? Píchání každý měsíc? Kdes to četla?

lalla1 (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Cože? Nevinně brát covid, no Milu to snad ne

Tomáš (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Asi proto,že jsme vnitřně svobodní a nečteme ty rádoby odborné žvásty o škodlivosti vakcín.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 12:11)

Alešku byli tu zase zamnou táta se strejdou a jen mi uplně vystresovali.Připravujou mi na to že je možná zabijou že už jim jde vakcínama o kejhák mi říkali.A co prý maji dělat že si to prostě ani povinně nedaji.Já už nemůžu Alešku.Jak se bránit už proti všemu a nevim ani co už jim říkat? To se ještě někde dočetli i já to teda četla že vakcíny z výroby byly označeny skratkou nějaký šarže že znamenaji placebo co prý dostali politici a nějaký lidi a pak byla nějaká druhá šarže to nevim co už tam bylo a třetí že způsobí rakovinu.Zase já neříkam že tomu věřim ale ani nevyvracim ale oni tomu nejspíš věří.Ale jako je mi divný že vše vychází podle plánu celkem krok za krokem.Kdyby to aspoň nevycházelo:'( Teď sem do konce roku očekávala kdy začnou s ještě horší mutací a ono zase fakt jo.Teď vytvoří nejspíš ještě větší krizi co už plno podnikatelů té střední třídy nepřežijou.

:)) (Pá, 26. 11. 2021 - 12:11)

o jaký plán jde, Miluško? A jinak je mi líto v jakém prostředí žiješ. Tu novou mutaci vytvořili HIV pozitivní, víš.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Nevim kam až tohle pujde ale musí vám být jasný že tohle nemá konce když vždy vylezou s mutací.A nevim jestli tomu se taky dá věřit že zrovna hiv plus.To je jako když říkaji že po několika dávkách vakcíny se může imunita zbláznit a tělo se začne chovat jako při Aidsu že očkovaný pak zabije rýma.Fakt už nevim co si o všem myslet.Ale koukam že je tenhle Kovid často nějak spojovanej s hivem zrovna.Já jen bych ráda aby někdo vysvětlil proč sem zatim do teď nic nechytla? Nebo aspoň o tom nevim.Na jaře si pamatuju že sem pár dní cítila věci které kolem mě nebyli.A byla sem už prokazatelně s nakaženym v kontaktu.

pozorující (Pá, 26. 11. 2021 - 13:11)

Otázka je zase jestli to je pravda.To už tu mutaci tady mohla vytvořit rovnou Miluna a dalších po celém světě miliony hiv pozitivních než zrovna někdo někde v Africe?

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

To je fakt. Mohl to vytvořit každý s HIV, takže i Miluna.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

No jo ale kdyby to takhle fungovalo tak by bylo nalazeno miliony nových mutací a oni se zaměří na jednu z Afriky.Nevypadá to spíš že nás zase nějakou houpou co?

:)) (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Jaký miliony mutací? Víš co je to vůbec mutace viru?

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Jo vim a proto mi to nesedí že by ji vyvolal jen jeden v Africe.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Jak to myslíš? Tobě nestačí jaká hrůza je tahle mutace? kdo by houpal co to u tebe znamená?

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

No když jsou miliony pozitivních a vyvolal by ji jeden pozitivní v Africe tak by už těch mutací muselo být miliony i z ostatních pozitivních?

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 12:11)

Jak je Munka starostlivá o pracující.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 12:11)

Miluno, sbal otce se strejcem, vem celou familii a emigrujte do Běloruska. Tam se bude Sergejovi líbit.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

To spíš na Floridu kdyby to šlo a mít prachy.Tam tyhle opatření vůbec nemaji a jsou na tom líp.A za vyžadování Covid passů tam jsou tvrdý pokuty.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Jestli ti na Floridě nevadí testy a nošení roušek, tak cajk.

Miluna (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

To je z toho to nejmenší zlo takže fakt bych radši tisíckrát brala tu Floridu.Kéž by si Fiala vzal příklad toho a táhl by nás tim Floridskym směrem.Babiš je průser když to tak teď vidim.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 12:11)

Ty jsi tak ubohej. Z tebe je člověku na blití.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 11:11)

Neočkovaný Etzler s covidem na kyslíku lituje! Byla to obrovská chyba, přiznal. Herec Miroslav Etzler (56) skončil ve vážném stavu v nemocnici! Dostal silnou covidovou ataku, následoval oboustranný zápal plic a dýchání na kyslíku! Co bude dál, ani on sám netuší.

Reklama

Přidat komentář