Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Lena (Út, 23. 12. 2008 - 12:12)

No můj pes také stále doráží, ale do teď mě nenapadlo kolik lidí to provozuje.

Hanka (Pá, 26. 11. 2021 - 12:11)

Nech se je to úžasný

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Proč nám nenapíšeš,jak si to necháš delat?:)

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 22:12)

Já klasicky zezadu , pěkně mi stiskne tlapami boky a jde hodně hluboko .

Bíba (Ne, 21. 12. 2008 - 01:12)

raku-seš citlivka,tohle je u psů normální,víš kolik chlapů se rádo nechá dráždit na análu-v análu?Vidíš a tys to měl automaticky a bez dřiny.

Space (Ne, 21. 12. 2008 - 00:12)

No přítelkyně by to také chtěla moc vyzkoušet mě to teda osobně dost překvapilo, ale řekl jsem si proč ne.Teď máme poslední problém a to je sehnat nějakého šikovného pejska.

Kinka (So, 13. 12. 2008 - 14:12)

Tak mezi 14 a 15 jsem se lízat nechala. Bylo to moc krásné, ale stydím moc

rak (Pá, 12. 12. 2008 - 02:12)

Asi před čtyřmi roky jsem zbalil babu a ta měla taky takovýho zmetka, který věčně lezl do postele a při šoustání dost vyváděl. Jednou jsem jí bral odkrytej a jak jsem přirážel, tak tan parchant mě začal lízat prdel a i když jsem do něho kopal vůbec se nedal zahnat. Měl jsem prdel úplně mokrou a ještě jsme se z babou porafali, že nemám rád zvířata atd. Už jsem k ní nepách a dodnes je mi z toho zážitku na blití a u dalších partnerek ženu ňafana na chodbu a když panička štěká, tak odcházím...

rak (Pá, 12. 12. 2008 - 02:12)

Asi před čtyřmi roky jsem zbalil babu a ta měla taky takovýho zmetka, který věčně lezl do postele a při šoustání dost vyváděl. Jednou jsem jí bral odkrytej a jak jsem přirážel, tak tan parchant mě začal lízat prdel a i když jsem do něho kopal vůbec se nedal zahnat. Měl jsem prdel úplně mokrou a ještě jsme se z babou porafali, že nemám rád zvířata atd. Už jsem k ní nepách a dodnes je mi z toho zážitku na blití a u dalších partnerek ženu ňafana na chodbu a když panička štěká, tak odcházím...

ala (Čt, 11. 12. 2008 - 17:12)

je to super zvrhly a krasny to lizani dal sem se neodvazila

Verus (St, 10. 12. 2008 - 13:12)

Ale vrtěl bys ocaskem a jak.......

Návštěvník (Ne, 7. 12. 2008 - 16:12)

Sice nejsem pes ale lízal bych taky a jak bys byla spokojená jako v mládí od pudlíka.Akorát bych nedokázal tak vrtět vocáskem !!!

Monika (Ne, 7. 12. 2008 - 14:12)

taky mě hrozně vzrušují taková videa, ale asi bych toho nebyla schopná v reálu. Už jenom pro to, že je to něco totálně "ujetýho, zvrhlýho a úchylnýho". Pak by mi to bylo blbý už jen kvůli tomu psovi. Za další bych se bála, že by si zvyknul a dorážel by i ve společnosti lidí... no a pak jsou tu taky ty infekce a nemoce a v neposlední řadě bych se bála, že by mě mohl i pokousat.
Ale přiznám se, že když jsem byla dítě, tak jsem se nechávala lízat od našeho pudlíka. Pocit je to nezapomenutelný, ale znova bych do toho nešla. Ten zážitek z dětství se dá ještě omluvit tím, že jsem z toho v tu dobu neměla rozum :-)

Návštěvník (So, 6. 12. 2008 - 19:12)

super stranky diky za ne,pekna podivana,nedelam to ale rada se podivam

Návštěvník (So, 6. 12. 2008 - 12:12)

Jo a už ji vošukali všichni vořechové z celé vsi, hold čubka se táhne tam kam patří!!!

gagy (Pá, 5. 12. 2008 - 12:12)

funguje to, dekuju

jaro (Čt, 4. 12. 2008 - 19:12)

pre: IVAN
1. http://www.zootube365.com
2. hore vlavo mas "membership" a tam "new user", klikni na "register now"
3. vypln "user name"
4. vypln "pasword"
5. napis tam email (aj vymysleny)
6. klikni na "free acess"
7. pusti ta to dnu a mozes si pozerat video - pozor ale, dole pod kazdym obrazkom mas dlzku videa, ty ako free uzivatel mozes pozerat len video s maximalnou dlzkou 02.00 min.

Este jedna vec, nalavo nizsie mas kategorie, tak si vyber, co ta zaujima
Nemam to preklikane, link a tento navod mi poslala znama cez mail

ivan (Čt, 4. 12. 2008 - 18:12)

to:jaro,jak se zaregistrovat,je to v cizim jazyce,co mam kam napsat,vypadam jak idiot ale ja to fakt nevim,jak to udelat???dekuju a nezlobse

jaro (St, 3. 12. 2008 - 16:12)

to: lenka zaregistruj se, tak ti to pojede

ivan (St, 3. 12. 2008 - 14:12)

ano me to taky nejde co s tim pisou tam v anglictine a ja nerozumim poradte prosim nekdo jinak sou super

Reklama

Přidat komentář