Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

Myslíte, že každá máma chce vědět, jak je její syn obdařen? Jsem už dospělý a myslím, že ho máma tak od mých 11 neviděla.

návštěvnice (Pá, 26. 11. 2021 - 15:11)

Jsou mámy pro které je to vzrušující. Ty, které jsou delší dobu bez partnera, rozvedené, ale mnohdy se to stává i ve funkčním manželství. Já jsem se rozvedla když bylo synovi 8 a vždycky jsem se mu na něj ráda při koupání podívala, či mu celé tělo osušila. To už teď nejde, neboť mu je 12 a půl a stydí se, ale někdy mu ho zahlédnu. Vzrušuje mě to, ale samozřejmě bych nic se synem mít nemohla.

Iveta (Pá, 26. 11. 2021 - 16:11)

Pro mne to není vzrušující spíš mě trápí jaký má penis v jeho věku a že už má ejakulaci .proto jsem se ptala jestli má někdo podobnou zkušenost

návštěvnice (Pá, 26. 11. 2021 - 17:11)

Když synovi táhlo na 10, tak jsem začala sledovat každé ráno jestli už neměl poluce no a krátce na to měl prádlo od semene. Teď onanuje den co den i víckrát. Trochu ho špehuju a má ho tak snad do 15cti cm. Na puberťáka velice slušný.

Iveta (Pá, 26. 11. 2021 - 20:11)

Jenže on má v 10 letech ptáka 21cm ,je to s ním dost těžké

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 15:11)

Já se právě vždy dost styděl. Mám ho dost malého.

Iveta (Pá, 26. 11. 2021 - 08:11)

Chtěla bych se zeptat jestli má někdo malého syna co je předčasně vyspělí a obdařený? Mám 10leteho syna jeho penis měří už tet 21cm ,i když ho má v klidovém stavu má skoro celý žalud odkrytý . hlavně má silné erekce a už i výrony semene.mate někdo podobný problém?

Květa (Pá, 26. 11. 2021 - 10:11)

Neumím si představit jak vyšetřuješ synův penis, v klidu, v erekci, měříš ho a nakonec sleduješ i výrony semene. To musí být hodně zajímavé, protože moji kluci si ty své poklady chrání před odhalením jako kdovíjaké tajemství. Občas jsem nacházela semeno a tak jsem věděla že také onanují, ale abych je při tom sledovala a vyhodnocovala jejich parametry, to ani omylem. Vím že semeno se objevovalo okolo dvanáctého roku věku a mají ho stále více. A spíše předpokládám, že jim narostly normální penisy okolo 15 cm, protože občas něco zahlídnu, ale nesmí o tom vědět, i když už jsou skoro dospělí, (15 a 17 let). Tuším, že budou mít podobná pohlaví jako manžel, 16/5 cm, což mě k vrcholnému uspokojení bohatě stačí a holky budou se syny taky spokojené.

Tereza (Čt, 25. 11. 2021 - 16:11)

Syn je velmi obdařený. Moc ráda ho pozoruji při masturbaci. Často si toho macka honí obouruč. Miluji se dívat jak stříká.

Klára (Pá, 26. 11. 2021 - 06:11)

Můj syn má také velkého Macka 25cm má určitě , také mám ráda když ho zahlednu nahého,tvůj syn ví o tom že se na něj koukáš? Jak ho má velkého?

Lucie (Pá, 26. 11. 2021 - 06:11)

Ahoj nedávno jsem po dlouhé době viděla svého syna nahého , schválně nechal otevřené dveře do koupelny když se sprchoval ,nemohla jsem skoro uvěřit jak ho má velkého s obrovským žaludem . Když vylezl ze sprchy přišel za mnou nahý s úplnou erekcí řekl mi že má 27cm ,jestli je to normální v jeho věku . úplně jsem zvlhla a radši ho poslala pryč a řekla mu že si o tom promluvíme dnes

Andrea (St, 17. 5. 2023 - 22:05)

Lucie aj si synem mluvila

Tereza (Pá, 26. 11. 2021 - 06:11)

To syn bude mít taky 25cm jistých. Rád se s ním přede mnou předvádí. Občas prostě neodolám a sáhnu si. I se drze ptá jestli se mi ten jeho macek líbí.

Klára (Pá, 26. 11. 2021 - 06:11)

Já mu na něj ještě nesáhla ,ale jistě k tomu dojde ,je mu ale teprve 13 let ,kolik je tvému?

Tereza (Pá, 26. 11. 2021 - 07:11)

Nedavno mu bylo 14 let. Není nic hezčího než hladit a držet synův obří ocas. Snažím se, ale myslím, že jednou neodolám a vezmu si ho do pusy.

Klára (Pá, 26. 11. 2021 - 07:11)

Chodíš před ním nahá? Kolik má teda cm ? Asi mu ho dnes také zkusím pohonit mám na to strašnou chuť

Eva (Čt, 25. 11. 2021 - 16:11)

Taky ho necháš se dívat, když masturbuješ?

Návštěvník (Pá, 19. 11. 2021 - 22:11)

on to myslel bez té nuly ........

Vojta (Pá, 19. 11. 2021 - 16:11)

Můj 15ti letý syn má 64cm dlouhý penis a o rok starší syn má 80cm dlouhý penis...

Ne vážně, máte někdo za potřebí psát takové kraviny? Baví vás to? A co z toho máte jako? Kdybyste psali reálné příběhy alespoň... Tohle buď píše někdo, kdo je psychicky narušen a nebo sexuální deviant... Opravdu se někteří fakt by měli nad sebou zamyslet... Nikdo nemůže mít takhle dlouhý penis... Jsou výjimky, ale ty ho mají max 25cm a ne půl metrů a víc...

Valča (Pá, 19. 11. 2021 - 15:11)

Syna semtam zahlédnu při koupání, ale teď už málo, dává si dost pozor. Nedávno jsem ho ale přistihla jak si dělal dobře a pár vteřin ho sledovala. Měl ho pěkně postavenýho a asi tak 13, nejvíc do 15 cm. Byla to teda podívaná jak si ho mastil.

Reklama

Přidat komentář