Reklama

Nahota v rodine

Kluk15 (Út, 5. 7. 2022 - 09:07)

Moje mamka se normálně předemnou bez podprdy opaluje,ale když jsem do vody nevím proč ale vezme si ji .Poraďte mi někdo jak ji říc ať chodí i do vody bez podprdy.Díky jsem kluk 15 a mamce je 39

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 21:07)

Záleží jaký máte vztah k sobě je fajn že tě zajímá si ve věku kdy to pochopí

Milouš (Čt, 31. 3. 2022 - 08:03)

Před svými syny jsme se nikdy nezahalovali společně jsme se koupali, dokonce s námi spali nazí v posteli. Na přehradě jsme chodili na pláž, kde kluci chodili nazí a to do svých 13 let. Potom jsme začali chodit na nuda. Doma jsme se koupali a sprchovali někdy společně, někdy sami, v létě jsme seděli u tv zcela nazí. Nikomu to nebylo divné. Když se jim začal stavět, tak s ho honili v koupelně mnohdy jsme je u toho viděli. Nikdy se nezamykali protože jsme jim vysvětlili, že je to úplně normální, že kluci onanují a holky mastrubují. Jen chce dětem vše vysvětlit a máte po problémech s očumováním.

Šimon (Čt, 23. 12. 2021 - 07:12)

Ukázal jsem to dceři a ona mi ho příště chtěla pokaždé honit sama a vytéct do ruky

Jana (St, 22. 12. 2021 - 10:12)

Ja jsem viděla tátu jak se vystříkal

Sabina (Čt, 23. 12. 2021 - 05:12)

Také jsem zahlédla otce v koupelně jak si ho honí a jak pak stříká. Jednou mě načapal jak ho šmíruju. Vztáhl mě ksobě a dívala se na něj zblízka. Vzrušovalo mě to na tolik, že jsem se předním začla taky ukájet. Nakonec masturbujem společně

Franta (St, 22. 12. 2021 - 11:12)

Moje dcera se ráda dívá jak se honím a při tom se udělá taky. Manželka o tom ví a už si zvykla. Měkdy se k nám přidává.

Filip (Ne, 12. 12. 2021 - 18:12)

Nahotu bereme přirozeně,i před dětmi, tuhle dcerka viděla moji erekci trošku byla vykulena co mám s pindourem, řekli jsme že tak to občas kluci chlapy mají podívala se sáhla si a v pohodě řekla aha, přítelkyně se pak smála

Věra (Ne, 12. 12. 2021 - 20:12)

Zvědavá dcerka se šla podívat jak se táta koupe a za minutu přiběhla za mnou s vykulenýma
očima, že se tátovi pták zvětšil a má ho nahoru. Když jsem mu šla vynadat už masturboval a smál se, že kdo prý to má se ženskýma vydržet.

Daník (Čt, 2. 12. 2021 - 13:12)

S maminkou sme rozvedený od táty. Často jí vidim nahou a s rukou mezi nohama. Řiká že jí to dělá dobře ale nařiká jako dyby jí to bolelo. Vyprávěl sem to babičce. Řekla že mě maminka jen tak provokuje. Pak se slíkla taky a dělala to samý jako maminka a taky nařikala a chtěla abych si to taky dělal rukou na ptáčkovi.

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 12:12)

Aha

Veronika (Po, 29. 11. 2021 - 04:11)

I naše dcera vyděla tátu jak má erekci, tak při honění a stříkání. Všechno jsem jí vysvětlila a pochopila, že skrátka chlap si to musí dělat a opčas že mu přitom pomohu.. Bereto jako přirozenou vec u mužů. Opčas mu dcera sama řekne, tati stojíti nechceš si ho vyhonit, či zda nechce stím pomoc. a táta si ho buť vyhoní nebo mu ho vyhoní a pokouří dcera. I já sama při přítomnosti dcery manžela vyhonin či vykouřim.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 20:11)

Tady už nejde o nějakou tajemnost, takto staré děti by měly vědět vše. Některé děti kteří neviděli nahé tělo matky nebo otce mohou být mezi kamarády terčem posměchu a může to vyústit až v šikanu. Bohužel si to rodiče neuvědomují.

Božena (Čt, 25. 11. 2021 - 20:11)

V rodině se stávají nahosti, které naprosto postačí k tomu, aby děti nebyly šikanovány. Navíc s příchutí nahodilé romantiky. Zakázané ovoce nejvíc chutná. To se naturistům nevede. Když mi dcera přišla říct, že viděla tátu stříkat, řekla jsem jen, že to muži dělávají, protože je to zdravé. Přijala to jako samozřejmost a už se to neopakovalo.

Evald (So, 27. 11. 2021 - 14:11)

ano, dceři ve 12 je už potřeba vysvětlit, že muži i kluci potřebují to semeno každý den vystříkat, že jinak by měli zdravotní komplikace. Na nuda jsem v létě viděl, bylo to večer, už tam bylo minimum lidí, paní ho tam honila manželovi a ukazovalo to své 14leté dceři. Ta to se zájmem sledovala. Rodiče i mladší syn byli nazí, dcera komplet plavky. Je potřeba, aby dcera věděla, že to není nic neslušného, ale čistě zdravotní záležitost.

Věra (Čt, 25. 11. 2021 - 21:11)

Popravdě holka viděla asi v 5 stopořený a docela byla překvapená co to táta sním má, řekli jsme ji že vto patří k soukromi nás dvou a že nám je tak hezky.koikalavaci mu na něj sáhla teď jí je 12 v pohodě vše jsme ji vysvětlily tak už i věděla že muži So to dělají castříkají. A Syn ten si sním od mala hrál jo teď mi je 14 a schovává se ale i on jako malý to viděl u táty a tak nebyl problém

Božena (Čt, 25. 11. 2021 - 18:11)

Já si myslím, že s nahotou by se to nemělo přehánět. Syn, když mne náhodou vidí nahou, je z toho hodně dlouho vykolenej a pérko mu pěkně stojí. Nedávno viděla dcerka tátu jak se honil a přiběhla mi to žalovat celá roztřesená.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 11:11)

To je to tajení před dětmi a když náhodou něco uvidí, tak z toho mají trauma.

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

A kolik vám je? Že jsou s toho děti v šoku, u nás je to pohoda. V létě nazí celý den

Božena (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

Klukovi je patnáct a holčině dvanáct. Myslím si, že trvalá nahota postrádá romantickou tajemnost. O tu děti připravujete.

Reklama

Přidat komentář