Reklama

Virus HIV? Lež které uvěřil celý svět

Honza Kohut (Po, 20. 12. 2021 - 19:12)

lidi by měli víc čís a méně blbě komentovat!

hloupost vítězí (Čt, 25. 11. 2021 - 20:11)

To co řekne Fauci je slovo boží, evangelium jehož zpochybnění se podle některých vydlabanců rovná popírání holocaustu? A proto by někteří autoři měli být zakázáni? Takže věda se stala otázkou neomylné víry? Že je Fauci osobně zodpovědný za vyvraždění tzv.pozitivních na HIV pomocí jedu AZT to těm fanatikům nevadí. Nositelé nobelovy ceny, skvělí vědci kteří mají exaktní a nezpochybnitelné důkazy, to všechno nic neznamená protože přece "umírají lidé". Vypatlanost a tupost vládne světem, emoce vítězí nad vědou. Kdo si dovoluje zpochybnit HIV ten je popírač holocaustu. Protože popírat něco na řem Big Pharma vydělává neuvěřitelné stovky miliard je zkrátka antisemitismus. To už je čistý fašismus...

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 01:11)

Teda ty jsi idiot. Díky farmakologické léčbě mohou mít dnes HIV pozitivní téměř normální život s podobnou délkou jako osoba bez HIV. Tupec jsi ty, když ti tato fakta unikají.

Čtu knihu (So, 19. 12. 2020 - 05:12)

Aleši, tak ani HIV neexistuje. To jsou věci.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 16:12)

Pro Aleše a Milunu

Pavel (So, 24. 10. 2015 - 04:10)

HIV není vůbec smrtelná , ale její dosavadní léčení je pro nakaženého nevědomá sebevražda.

https://www.youtube.com/watch?v=XNg84Jic2wQ&index=4&list=PLdERekp89neGHXVTDhS2hRShcNfN06duk&spfreload=10

https://www.youtube.com/watch?v=pB8g0b-FkW0&index=53&list=WL

https://www.youtube.com/watch?v=3J7vHLXCphA&list=PLdERekp89neGHXVTDhS2hRShcNfN06duk&index=5

Drrr (St, 7. 7. 2010 - 17:07)

Koukám, že se sem stahují různé narušené existence s pošahanými názory.

Růžena (Út, 6. 7. 2010 - 12:07)

Prosím, napiště mi na mail, více podrobností o živé stravě , jsem zdravotně trochu dost špatná, vloni jsem měla těžký zánět průdušek, 3x antibiotika a letos v lednu recidiva, super těžký zánět průdušek, zase 3x antibiotika, farmaceutika neužívám, a asi mně to množství antibiotik zklátilo. Děkuji Vám. [email protected]

Růžena (Út, 6. 7. 2010 - 12:07)

Anonymous: Fandím ti. A...Prosím, napiště mi na mail, více podrobností o živé stravě , jsem zdravotně trochu dost špatná, vloni jsem měla těžký zánět průdušek, 3x antibiotika a letos v lednu recidiva, super těžký zánět průdušek, zase 3x antibiotika, farmaceutika neužívám, a asi mně to množství antibiotik zklátilo.

... (Út, 13. 10. 2009 - 16:10)

Chtěl bych vědět jen jedno. Kolik lidí, kteří o této knize tvrdí, že je nesmysl ji a) četlo b) pochopilo c) mají NĚJAKÉ znalosti z metodologie vědy... Další kritéria by mne ještě napadla, ale myslím, že to málo už by mohlo stačit. Hezký den :)

vy jste (Pá, 7. 8. 2009 - 17:08)

sileni.Vas by to snad preslo teprv az byste vira nekde sami chytili!!!

xy (Pá, 7. 8. 2009 - 16:08)

Teda vy jste jak ti popírači holokaustu, toto je fakt hrůza, autor této diskuse by si měl jít vyšetřit mozek. Myslim, že by pan Cimický nestačil zírat.

Bára (Pá, 7. 8. 2009 - 14:08)

Katko, myslíš živou stravu - vitariánství - strava bez tepelné úpravy?
Možná že ty s tím existovat můžeš, ale spousta lidí je jiných než ty s tím existovat nemohou, škodilo by jim to.
Překyselení, původ všech nemocí? Trošku primitivní schéma, nemyslíš?
Užrat se k smrti? Taky se užíráš k smrti :-)
Spousta lidí žere neživou stravu, jak bys to asi nazvala a jsou tu dlouhá léta a zdraví, spousta lidí jí zdravě a jsou nemocní.
Sorry, ale tenhle pohrdavý přístup mě fakt vytáčí - jediné zdravé a správné je to a to...
Ty jsi přesně ten druhý extrém.

22 (Pá, 7. 8. 2009 - 02:08)

pekne honza =D a ty slepice katko, zivou stravu ti schvaluju, taky se o to nekolik let zajimam ale proboha jak muzes tohle srovnavat?

Honza (Pá, 7. 8. 2009 - 02:08)

Anonymous: Zkus si o tom neco dohledat i jinde nez jen precist jednu knizku.Klaus taky tvrdi, ze globalni oteplovani neexistuje a dokonce to hlasa ve svete a pokud mu chce nekdo verit, tak budiz.Byl jsem na nejmin 5ti prednaskach o tehle nemoci a setkal jsem se i s lidma kteri byli nakazeni a nejmin v polovine pripadu si za to sami nemohli, tak jak mi to vysvetlis?A takovy keci jako lidstvo se procisti?A co narozeny deti s touhle nemoci,jejichz matka byla nakazena nebo manzelky tech idiotu co si uzivaji se slapkama?Treba v Africe to funguje tak, ze chlapi si uzivaji s jinejma zenskejma porad a kdyz prijdou domu za manzelkou, tak kdyz by se jen zminila o nejakym kondomu tak dostane pres hubu.Fakt sem davej takovy hovna jako ze AIDS neexistuje!Ignorante.

Katka (St, 5. 8. 2009 - 21:08)

Omlouvám se za stylistickou nedokonalost textu, psala jsem ho dost překotně a nepřečetla si ho po sobě :) To jen, že už jsem na doktorce dlouho nečetla tak zajímavý a pravdivý téma.

Katka (St, 5. 8. 2009 - 21:08)

Anonymous: Fandím ti. A plně s tebou souhlasím. Lidi jsou jako stádo, který bezhlavě věří všemu, co se mu nakuká. Já sama jsem považovaná za exota, protože jsem se dala na živou stravu (to je taková strava, která dělá v těle zásadotvornou reakci a nezpůsobuje překyselení organismus, původ všech nemocí). Všichni si myslí, že jsem se zbláznila, že bez masa, mlíka, mouky a cukru nemůžu existovat, ale bohužel nikdo nechápe, že se užírá k smrti a dává šanci všelijakým civilizačním nemocem.
A co píšeš o AIDS - to dává smysl. Stejně jako mi dává smysl živá strava. Chce to jen trochu odvahy a vlastního rozumu a jsem ráda, že takových lidí je víc...

anonymous (St, 5. 8. 2009 - 17:08)

Co je to opápení?

přečtěte si to (Pá, 7. 8. 2009 - 11:08)

http://baudysjr.blog.respekt.cz/c/95480/Endgame-II.html

Miloš (Čt, 23. 4. 2009 - 07:04)

A co naši opápení spoluobčané? Podle toho, co si o nich myslí většinová společnost, tak by to měli mít skoro všichni. Buď o tom nikdo nic neví nebo jim křivdíme a žijou podobně jako my - co vy ostatní na to?

Reklama

Přidat komentář