Reklama

mám velký penis

Adriana (Ne, 3. 4. 2022 - 10:04)

Mám teď nového přítel asi měsíc . S tím předešlým to bylo v pohodě ten měl penis 15 x 4 tak to šlo fajn .Ale teď ten můj ho má pří erekci 20 x 4,5 měřeno po horní části penisu . Tak že při zásunu do pochvičky mi tam celý nevejde. Průměr je v pohodě to i anál s ním zvládnu ale délka jen 16 cm dovnitř pak už je poševní dno. Měřila jsem to na vibrátoru kolik to je dovnitř. Penis je to krásný rovný s krásným žaludem i dostatečně tvrdý jen tak na dvě třetiny do pičky. I na orálek ji suprový to kdy si ho chytím až u kořene tak je to přesně ten předek až na mandle to miluji. To si oba užíváme.

Karel (Čt, 3. 2. 2022 - 08:02)

Ahoj. Pokuť je tu žena či dívka a partner má moc velký penis a moc si sním sexu neužijete a bolívásto, velice rád vám nabídnu vel. 14,5 cm a tloušku 4,5 cm. Krásně pevní a tvrdý. Vhodní i do zadečku. E-mail [email protected] tel: 728690204.

učytel :-))) (Čt, 3. 2. 2022 - 14:02)

Karle, neser! Strč si ptáka do futralu a nauč se gramatiku .. Pevní - Vhodní - bolívásto - sním Pokuť ....to si děláš prdel, která normální holka si to s tebou rozdá? Snad nějaká kráva.

Návštěvník (Čt, 3. 2. 2022 - 08:02)

S velkým penisem není velký zábava, jak je vidno lze to dělat jen na kravičku a ještě jen do půlky.

Kdska (Po, 31. 1. 2022 - 21:01)

Jako nechte se! Já nevím? ale též že ačkoliv to není ono to tak to může být tak, že i když nechceš tak to nakonec je úplně jinak. A co! Mě to říkala jedna odsouzená která miluškova se jmenuje! Ty vole hajtyny same! o pererech prý velikých. Tereza..

MAX (Po, 31. 1. 2022 - 21:01)

Už jsem to psal v jiných komentářích- můj bývalý kolega v práci Adolf při jeho výšce 180cm ho měl v normálním stavu pod kolena odhad okolo 60cm a průměr nad 5cm, a jeho pytlík s varlaty mu končil těsně nad koleny asi tak 50cm, když jsem to náhodně viděl a znám jeho manželku výšky tak 150cm velmi chudá skoro bez prsů, tak jsem ji litoval-přesto měli spolu 3 děti - ta musela velmi trpět při sexu. Měli jsme pracovně jednou ročně přednášky -součásti přednášek byli i lékaři a on se vždy dotazoval že i když si na přirození udělá uzel je vždy plodný, tomu dotazu jsem nikdy nepochopil samozřejmě asi i přednášející jelikož bližší informace nepodával. Teprve když jsem ho sháněl k telefonu a jelikož měl samostatnou šatnu tak jsem tam bez zaklepaní vešel zrovna když byl nahý u umyvadla a svou chloubu ukazoval 2 ženám, možná že se tam častěji chodily zašívat jsem teprve pochopil jeho dotazy na seminářích, jen jsem ho letmo zahlédl-vyřídil vzkaz a rychle jsem zmiznul. O něco většího údu asi 1m jsem viděl u koně ležícího na zemi na křižovatce při havárii. Chudák musel být i on nosil pouze dlouhé kalhoty ,asi do jedné nohavice si dával penis a do druhé pytel, nedovedu si představit co bych s takovým přirozením dělal já, můj úd měl velikost okolo 5cm, dnes po 70 pouze 2,5 - 3cm i s takto malým máme 2 dcery, jak se říká - malý ale čiperný a že muž má zásluhy že se plodí holky. V době kdy už jsem tam nepracoval, po 50letech si přirození nechal upravit- mě teprve nyní když případ popisují by zajímalo jak se takový cvalík zkracuje ???

MAX (Ne, 12. 3. 2023 - 15:03)

k mému komentáři - Adolf se předváděl se svým dlouhým perem před ženami: Alena D. a Zdeňka N, pokud tyto ženy ví jakým způsobem si ho nechal zkrátit- zdá je to vůbec pravda že si ho nechal po 50 upravit a jiné podrobnosti, prosím napište komentář, možná že o jeho velikosti věděli i jiní spolupracovníci, já jsem odešel v roce 1984, nikdo na můj komentář z veřejnosti nereagoval doposud - jak se upravuje- zkracuje takový to dlouhý penis

MAX (Pá, 21. 7. 2023 - 16:07)

k mému komentáři se ještě nikdo nenašel, kdo by mi vyjasnil jak se tak velký penis zkracuje, kolega Adolf ho opravdu měl při své výšce 180cm pod koleny okolo půl metru, v 50 letech si ho nechal upravit - zkrátit, má někdo zkušenost se zkracováním třeba i menšího údu

Rita (Út, 14. 12. 2021 - 08:12)

Měla jsem vždycky chuť si to rozdat z živým ptákem tak 22 x 6 sice mám vibrátor s takovým průměrem a délkou ale to není ono . Přiteluv kamarád toto vybavení má a tak po vzájemně jsme se domluvili že to zkusím s ním za asistence mého přítele . I tak se stalo podrobnosti popisovat nebudu ale byla žádná slast ale i to při některých polohách bolelo , ještě za dva dny jsem si tam s bolestí strčila prst a to si myslím že ji nemám malou. Budu ráda za to co má můj přítel 16 x 4.5 cm. a stačí . Už jsem z velkých penisů vyléčená ale jsou takové ženy co jim to impomuje.

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 10:12)

Mám maličko většího průměráka. Většině partnerek vyhovoval. Jen dvakrát se mi stalo, že jsem "plaval". Více bylo těch, které nevyhovovaly mě. Do některých jsem se nedostal, jiné je měly krátké. Jedna dokonce jen na žaluda, a byla i vyhřezlá děloha. Myslím si přesto, že průměrné i malé penisy mají více možností, o které jsou ti s velkými, ochuzeni.

Lenka (Po, 6. 12. 2021 - 22:12)

Je to pěkné se jen podívat na velkého ptáka ale sex s nim stojí za prd. Jednak to už i bolí když ji nemáš jak listonoš brašnu a za druhé ani moc nestojí jen tak visí a zasunout ho do pičky musí pomoci ruky protože se mu ohýbá. Měla jsem kluka s penisem 14 x 4 a to jsme si vždy při jaké koli poloze dobře zasouložili. Teď mám manželův taky něco takového 15x4,5 a pohodička taky nám to pasuje.

Skokan (Pá, 26. 11. 2021 - 11:11)

Mám ocas při stopoření 28cm a manželka semnou nechce souložit, že ji to bolí, tak musím jen na krajíček.

Honza (St, 24. 11. 2021 - 22:11)

Já ho mám 21 / 7 s dobrý

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 23:11)

Délka dobrý , ale těch sedm průměr nevím jestli bych dala ?

Kundoslav Vojel (Čt, 25. 11. 2021 - 22:11)

Určitě dala, kunda je orgán velmi elastický.

Ondra (Čt, 23. 9. 2021 - 23:09)

Na pevnou erekci jedině ardorin z obchodu supererekce .com Stačí si ho vzít hodinu před a zase budete předvádět opravdu velký výkon. Nic jiného, než 100% přírodní přípravek na erekci bych si nikdy nevzal.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 22:11)

Kolik ti je let , že potřebuješ k navození erekce brát prášky ?

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 08:09)

Ondro. Už je mi přes sedmdesát a pořád mi k vyvolání erekce stačí ženská, a když není, tak ruce.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 22:09)

No a proto jsem paroháč.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 09:09)

Mám malýho slanečka, ale mi to nevadí. Jebe mne Gusta Slamečka.

Reklama

Přidat komentář