Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 08:11)

Tobě není pomoci. Kdo nechce rozumně myslet, vždy hledá argumenty a čísla, které se mu hodí. Jako například Realista scientology group..........

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 06:11)

Alešku Otíku potřebuju nutně shrnout situaci. 1)Takže z médií se dozvídáme že v nemocnicích leží většina neočkovaných a nebo někde půl na půl. 2) Z jiných článků se dozvídam že v nemocnicích leží očkovaní co maji problemy po vakcínách a svádí se to na neočkovaný. 3) Od tety známé doktorky se dozvídam že o tom nesmí mluvit ale nemáme věřit všemu co říkaji v televizi.4) Když o tom přemýšlim sama,říkam si kde berou taková čísla pozitivních když teď se tolik netestovalo? Za 5) A pokuď ty čísla taková jsou tak neukazuje to pouze na to že očkování nefunguje? Že byli očkovaní podvedeni?? Protože čísla jsou horší než před rokem a v takovém množství proočkovaných už takový čísla nemaji co dělat! Ani v nemocnicích! 6) Některý lidi si myslí že se nás chtěji zbavit,A pak místo nás sem daji uprchlíky.Že se pro ně hlavně třeba v Evropě uvolní místo? -Neříkam že tomu věřim ale i takové názory jsou.7) Už z toho všeho cvokatim,ty názory jsou naprosto protichúdný,naprosto opačný a už fakt nevim co si myslet.Pocitově pořád cítim jak když nás v něčem houpou ale nadruhou stranu nějaká část mě nechce to přijmout. 8) z reálu bych nepoznala že něco je jinak kdyby o tom nepsali pořád.Nevidim v okolí hrůzy ani po Kovidu ani po očkování až na drobné vyjímky co sem nedávno zmínila.Vidim na svých místech pořád stejný i starý lidi. 9) Nerozumim proč už neříkaji jak to vypadá třeba v Indii jak s tim pořád v létě strašili.Přitom v Indii měli horko a psali jak to tam je hrozný.A tady včera psali že vir vylézá na podzim když se změní vlhkost.10) Vůbec neslyšíme že by se něco hroznýho dělo v Africe přitom se tam prý opatření nedodržují.Tvrdí lidi co tam byli. 11) Proč maji v hlavě jen do lidí dokola píchat něco co ani pořádně nefunguje a zároveň se zbavili leků které byli levné a prý fungovali? 12) Už z toho všeho nemůžu.Chci jinou realitu.Nejde už před tim nikam utéct..už čim dál víc nemůžu:'( ..Bojim se že se zbláznim.

l. (Čt, 25. 11. 2021 - 07:11)

dejte se očkovat a nezblázníte se. Budete zdravá, Miluno

Miluna (Čt, 25. 11. 2021 - 07:11)

Jestli si mam z toho někdy něco píchnout tak jedině tu Valnevu.Tu ale tady zatim nenabízí.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 21:11)

Jo zvykne si, tak jako v Egyptě, ven jen zahalená.

Miluna (St, 24. 11. 2021 - 21:11)

No právě to už je jako v těch zemích.Ty miminka co se do toho narodí tak oni to vlastně budou vnímat jako součást.Nedávno sem nad tim přemýšlela.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Vydrž a hlavně pozor na kovid, měla bys být většinou doma.

Miluna (St, 24. 11. 2021 - 21:11)

Doma teď sem častěji ale Sergej byl dvě minuty v kontaktu s rizikovim.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Jak se dítě narodí, tak zas budeš lítat.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Jdi do prdele.

Miluna (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Prosim nedělejte mi to.Je to pro mě těžký tohle vše teď vydržet ale vy víte že nic nemůžu si vzít.

Miluna (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Nějak nevim co myslíte.Jde tady asi o shodu jmen.Já žádnýho vašeho Libora neznam a neznam ani tu diskuzi kterou Alešek zmiňoval.Píše mi nějakej Libor z Příbramy tak to asi ten váš nebude:-) Ale píšu si s nim jen z nudy.Ani moc se mi vzhledově nelíbí,takovej normál.Osamělej chlap.A ten váš Libor je teda co zač? Tenhle Libor mi psal že má v sobě dvě dávky a že se po dávce vožral.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Miluno, jak šuká Libor?

Miluna (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Nevim.Vždyť sem ho v reálu neviděla.Já teď nevidim žádný chlapy.Už nejsou ani v krámu moc.Celý týden když jdu u nás po 19h do obchodu tak tam sem sama jen s pár lidma ale žádnej pěknej.A místa kam vim kam si chodili Ukrajinci sedat tak prázdný lavičky teď,nikde nejsou.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Milča perník a herák. A vy že LSD, haha.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Tak jsem se díval náhodně do minulosti vlákna a našel jsem třeba tohle. Ta včerejší povídka byl proti tomu čajíček Miluna
Jorko muj Jirko hjá to nějak noc nebaví já mam pern9k víš to nejde jinalllakbJirko moje
odpovědět

Miluna
Jirko moje milovaná
odpovědět
13. Červen 2017 - 15:58
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Ale sem so nqkonec nevzala ale hero jo
odpovědět
13. Červen 2017 - 16:11
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
....njirko poj sem j
odpovědět
13. Červen 2017 - 16:12
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Mijoo pohs sem Mijo pijdem spolu na tu ceszu jo Mijo kde mas ty stems,v3sěchno se točí budwš se točit
odpovědět
13. Červen 2017 - 16:18
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Kam jedeš Mijo a co čenáři jeb3s ti cikánku já vs vidim všechny
odpovědět
13. Červen 2017 - 16:20
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Vidim väs vďechny všwevhny vás vidin!!!!!
odpovědět
13. Červen 2017 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
pov. (anonym)
Vidim väs vďechny všwevhny...kuk!
odpovědět
13. Červen 2017 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Co ti je Milco? Mam o tebe strach!
odpovědět
13. Červen 2017 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
Fetuje, zvykneš si, je to návykové.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Dejte už s tím pokoj. Konečně dnes tady trochu závan normálna L+M i v závěru A a vy zase taháte špínu na Milunu. Buď nadávky stálejm nebo kovid. Až se tady na to vyprdne Lala a Miluna, tak už se sem ženský nevrátí .

Miluna (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

:-( A proč mi to připomínáte?? Mam tim strašnou chuť protože už mě všechno sere.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Nečti to, mysli na Michálka. Jak bude roztomilej a jaká budeš hrdá mamka.

Miluna (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

To jo ale uvědomila sem si že on už bude vnímat od miminka že respirátory jsou kus nás?

Reklama

Přidat komentář