Reklama

Muži v dámském prádle.

Jirka (So, 16. 1. 2021 - 15:01)

A máš i svatební šaty a podvazky a kozacky

korkoklub - kluk (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

To nemám. Mně se líbí korkodřeváky a chodidla v nich. Líbí se mi, když nemohu skrýt krásu svych chodidel a nohou. Síce jsem obutý, nohy mám bosé. Taky, Když mám sice nohy zahalený, ale stehná jsou vidět. Na to jsou suprový Leg warmery.

Jirka (Pá, 15. 1. 2021 - 02:01)

A mám i dámské leginy jsou super na těle

Láďa (So, 16. 1. 2021 - 06:01)

Legíny nosím již několik let doma místo tepláků a pižama, jsou opravdu dobre.

Jirka (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

A co ještě doma nosis já také leginy a i šaty a sylonky

Lukáš (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Já doma nosím dívčí plavky a i dívčí kalhotky a legíny

Lukáš (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

I dívčí podprsenky a taky spím v dívčí plavkách a kalhotkách

Jirka (So, 16. 1. 2021 - 13:01)

A sylonky nosis také já jo lesklé a kožené Leginy jsou super

Jirka (Čt, 14. 1. 2021 - 17:01)

A jaké máš ty plavky dámské můžeš mi je ukázat

Lukáš (Út, 12. 1. 2021 - 21:01)

Já nemám rád dámské ale strašně moc mám rád dívčí. Dívčí kalhotky, podprsenky dívčí plavky jednodílné dvoudílné bikini a asi tak všechno dívčí oblečení a o létě plánuju jít do Léčebny v Bohnicich v dívčím oblečení převlíkat se s ostatníma dívkama do těch sexy dívčích plavek

Michal (Pá, 15. 1. 2021 - 02:01)

No,ty tam zapadneš zcela určitě !!

Lukáš (Út, 12. 1. 2021 - 21:01)

Já nemám rád dámské ale strašně moc mám rád dívčí. Dívčí kalhotky, podprsenky dívčí plavky jednodílné dvoudílné bikini a asi tak všechno dívčí oblečení a o létě plánuju jít do bazénu v dívčím oblečení převlíkat se s ostatníma dívkama do těch sexy dívčích plavek

Jirka (Út, 5. 1. 2021 - 23:01)

Silonky jsou fajn mít na sobě nemá to chybu

Jirka (Út, 5. 1. 2021 - 23:01)

Silonky jsou fajn mít na sobě nemá to chybu

Jirka (Út, 5. 1. 2021 - 23:01)

Silonky jsou fajn mít na sobě nemá to chybu

Jirka (Út, 5. 1. 2021 - 23:01)

Silonky jsou fajn mít na sobě nemá to chybu

Jirka (Út, 5. 1. 2021 - 23:01)

Silonky jsou fajn mít na sobě nemá to chybu

martyfree (St, 10. 2. 2021 - 14:02)

Tvoje komentáře mi vyhovují max!!!,odpovídám na náhodně vybraný. Strašně rád nosím všechno ženské,přitom nejsem gay.Sice tajně,když jsem sám doma,ale rád si vezmu punčocháče a kalhotky pod rifle do obchodu,rajcuje mě to. Mojí partnerce jsem se svěřil se zálibou v punčocháčích,sice to rozdýchávala ale nakonec si je vezme občas jen aby mě potěšila. V soukromí(bydlíme zatím zvlášť) jsem to doladil několikero kalhotkami,saténovou noční košilkou a dokonce jsem splašil na netu famozní sandálky na slušným podpatku ve velikosti 46,takže dobrý. Rád bych si s Tebou vyměnil zkušenosti ohledně shánění všeho(jelikož jsem celkem nadměrečný). Ahoj a budu rád když mi odpovíš. Marty

Kamil (Čt, 16. 9. 2021 - 17:09)

Ahoj Marty Taky nosim dámské kalhotky, dámské punčocháče, samodržící punčochy a kamaše. Toto vše pod kalhoty. Teď v těch mrazech co byly to bylo fajn. Dělám totiž venku. Jinak v létě chodím v sukni pod kolena a pod ní punčochy nebo punčocháče. A také punčochy pod kraťasy. Sukně mám zatím 2 ks. Obě černé. Jedná v pase na gumu a druhá na zip s hodně jemným vzorkem. Klidně se ozvi na [email protected]. Kamil

Kamil (St, 17. 11. 2021 - 02:11)

Ahoj Marty Taky nosim dámské kalhotky, dámské punčocháče, samodržící punčochy a kamaše. Toto vše pod kalhoty. Teď v těch mrazech co byly to bylo fajn. Dělám totiž venku. Jinak v létě chodím v sukni pod kolena a pod ní punčochy nebo punčocháče. A také punčochy pod kraťasy. Sukně mám zatím 2 ks. Obě černé. Jedná v pase na gumu a druhá na zip s hodně jemným vzorkem. Klidně se ozvi na [email protected]. Kamil

Reklama

Přidat komentář