6653 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Odpověď na V nacistických lágrech tak
Tak tohle je pěkná kravina. Já jsem četla hodně pamětí vězňů z koncentráků včetně svého dědečka, a že se tam teda děly zvěrstva, ale o žádných hromadných kastracích se nikdo nezmiňuje. Tito věžňové neměli příležitost oplodnit nějakou Arijku, neměli se s ní kde setkat a neměli na to ani energii ani myšlenky. To fašistům skutečně starosti nedělalo. Vězni v pracovních táborech měli porce jídla naměřené přesně na holé přežití, a vězni v likvidačních táborech dostávali ještě méně, přesně vyměřené aby do pár měsíců zemřeli vysílením. Obě tyto skupiny nemohly mrhat energií na nějaký šuk, šlo jim jen o holé přežití, a přežili jen ti, co neztratili naději. Nehledě na to, která Arijka by chtěla souložit s takto zuboženým člověkem. Pokud někde nějaké kastrace skutečně proběhly, tak jedině proto, že náckové v koncentráku měli úchylné choutky a dokazovali si tak svoji nadřazenost.
10. Listopad 2021 - 22:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak tohle je pěkná kravina.
On se asi málokdo bude někde prezentovat tím že nemá koule !
10. Listopad 2021 - 23:20
Návštěvník (anonym)
Prováděly tam i kastrace žen ! Film o tom se jmenoval půl penny .
10. Listopad 2021 - 23:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aby někdo nepsal ze jsem
Tady nám asi někdo hodně bumbá :-DDD Odběhni si raději na psychiatrii, ať ti napíšou zobání.
11. Listopad 2021 - 0:58
Návštěvník (anonym)
To jen místní honiči a jinak narušení jedinci vymýšlejí své fabulace, aby uspokojili svou zvrácenou touhu být vykleštěn. Musíš je brát s rezervou. Jsou to jen ulhaní pošahanci.
11. Listopad 2021 - 1:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prováděly tam i kastrace žen
Ano, prováděly, ale určitě ne v takovém měřítku, jak tady popisují někteří honiči, kteří se u psaní podobných příspěvků uspokojují.
11. Listopad 2021 - 1:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aby někdo nepsal ze jsem
Nejen, že jsi psychicky labilní honič, ale jsi hlavně debil a navíc furt ten samý a s těmi samými hrubkami. Doporučuji zopakovat ZŠ a po doplnění mezer v pravopisu doporučuji nabrat přímý směr do nejbližšího cvokhausu.
11. Listopad 2021 - 16:20
Návštěvník (anonym)
Šoustalo se i v koncentráku byl tam i bordel .
11. Listopad 2021 - 18:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Šoustalo se i v koncentráku
Jo tak to možná mezi dozorci. Ale vězněné osoby neměly na nějaký šuk ani energii ani pomyšlení. Nemáš o tom vůbec páru.
11. Listopad 2021 - 22:38
Magda (anonym)
Odpověď na To jen místní honiči a jinak
No přesně tak. Jen zvrácené představy úchylných jedinců. Můj dědeček rozhodně vykastrovaný nebyl, to bych tady nebyla. A teď mi sem ti úchylové napíšou, že jsem kukačka...
11. Listopad 2021 - 22:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jo tak to možná mezi dozorci.
Přečti si něco o nacistických továrnách na smrt ! Například pro začátek od Karla Noska , Krvavé kaskády . Jsou to paměti bývalého vězně koncentračního tábora Mauthausen pohledem zaměstnance lékárny SS . Ti co pracovali v plynových komorách a krematoriu to měli poněkud drsnější , ale i je tam zmiňuje .
11. Listopad 2021 - 22:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No přesně tak. Jen zvrácené
Matka je vždycky jistá , otec ?
11. Listopad 2021 - 22:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No přesně tak. Jen zvrácené
Ty jsi viděla jeho varlata ?
11. Listopad 2021 - 23:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty jsi viděla jeho varlata ?
Nemusela být funkční , sterilizovaly je i rentgenem !
11. Listopad 2021 - 23:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Matka je vždycky jistá , otec
Taky jistý. Obě děti jako by mu z oka vypadly. I já jsem mu podobná. Takže máte smůlu, děděček kastrovaný nebyl, to vím určitě. Dokonce měl jednu krátkou aféru s milenkou a to by kastrovaný asi těžko....
11. Listopad 2021 - 23:48
Magda (anonym)
Odpověď na Taky jistý. Obě děti jako by
Příspěvek nade mnou je ode mne.
11. Listopad 2021 - 23:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Taky jistý. Obě děti jako by
Dědeček měl prostě kliku .
12. Listopad 2021 - 0:05
Magda (anonym)
Odpověď na Dědeček měl prostě kliku .
Dědeček měl obrovskou kliku protože přežil. Bylo to všechno z 90% o štěstí, a z 10% o naději. Kdo ji ztratil, sesypal se hodně rychle a zemřel vysílením, nebo ho ještě předtím zastřelili. Nelíbí se mi, jak tu někteří znevažují památku těch, co byli v koncentráku. Ne, opravdu se tam nešukalo. Ženy a muži byli oddělení a vůbec se k sobě nedostali. A ani kdyby nebyli, neměli by na to energii. A o žádných kastracích jsem nikdy předtím neslyšela.
12. Listopad 2021 - 15:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dědeček měl obrovskou kliku
Pokud jsi neslyšela o kastracích v lágrech tak jsi slyšela málo . Nacisté kastrovali i lidi , kulantně řečeno mdlého rozumu aby do budoucna zajistily zdravou populaci . Dělaly jim to i ambulantně .
12. Listopad 2021 - 22:13
Magda (anonym)
Odpověď na Pokud jsi neslyšela o
To je i teoreticky možné, že kastrovali jedince mdlého rozumu ve vlastní společnosti, ti ale pobíhali po svobodě a nebyli zavíráni do lágrů. Mohli se tedy rozmnožovat, na rozdíl od lidí v koncentráku, tam to opravdu nehrozilo. Na vězně v likvidačních táborech ani nebyl vyhrazen žádný zdravotnický materiál, který by byl potřeba pro kastrace. Když vězeň onemocněl, nebo se zranil, rovnou ho zastřelili.
13. Listopad 2021 - 0:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To je i teoreticky možné, že
Diskutujete s úchyly, ti vám budou neustále omílat své kastrační představy o kastrační mašinérii v lágrech. Oni za to bohužel nemohou, jsou nemocní a místo, aby vyhledali odbornou pomoc, chodí se sem ukájet u smyšlených kastračních příběhů. Zase na straně druhé nikomu neubližují a někde se zřejmě uspokojovat musí.
13. Listopad 2021 - 13:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dědeček měl prostě kliku .
Ten můj taky . Byl totálně nasazený v Manheimu a pří bombardování mu shořely doklady . Když ho při vstupu do fabriky kontrolovaly a neměl je tak zavolaly gestapáky . Jeden z nich když se mu zahlásil mu poručil kalhoty dolů , gestapák se podíval a řekl není vyřezanej ani obřezanej , pusťte ho ! Takže to asi pravda bude !
13. Listopad 2021 - 22:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Diskutujete s úchyly, ti vám
Ono se to zbytečně démonizuje . Snad právě proto , že to bylo za války zneužíváno . Jinak je to výkon jako každý jiný a pokud je potřeba , tak proč ne ? Někteří neřádi by to potřebovali jak prase drbání !
14. Listopad 2021 - 0:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ten můj taky . Byl totálně
Kdo ví , co se tam dělo ? Jeden nasazenej vyprávěl jak šoustali nadržený Němky .
14. Listopad 2021 - 17:05
Magda (anonym)
Odpověď na Ten můj taky . Byl totálně
Jo to urcite...takto gestapaci urcovali totoznost osob, ze se jim divali do kalhot :-))) Tobe uz z toho kastrovani fakt hrabe.
14. Listopad 2021 - 20:34
Magda (anonym)
Odpověď na Kdo ví , co se tam dělo ?
Urcite ne v koncentraku...
14. Listopad 2021 - 20:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jo to urcite...takto
Hezky jim tu boříte ty jejich kastrační báchorky. Myslím, že moc oblíbená u nich nejste. :-DDD
15. Listopad 2021 - 12:34
Magda (anonym)
Odpověď na Hezky jim tu boříte ty jejich
To určitě nejsem, musí vzteky prskat. Nechci ale aby lidi co jsem přijdou ty úchylárny brali vážně. Je to urážka mého dědečka a dalších tisíců lidí, kteří trpěli v koncentrácích, a oni se tím asi vzrušují a ukájejí se nad těmi nesmysly.
15. Listopad 2021 - 21:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jo to urcite...takto
Pokud je zajímalo jestli je dotyčný žid , tak ano .
15. Listopad 2021 - 22:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pokud je zajímalo jestli je
Hm a co kdyz Zid zadnou obrizku nemel? To o kastracich jsou stejne bachorky
16. Listopad 2021 - 13:41

Stránky

Přidat komentář