Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 01:11)

Ano, prováděly, ale určitě ne v takovém měřítku, jak tady popisují někteří honiči, kteří se u psaní podobných příspěvků uspokojují.

Návštěvník (Út, 16. 11. 2021 - 22:11)

No nějaká konkrétní čísla tu uvedena nebyla . Ale pokud někdo sterilizace , nebo kastrace v lágrech popírá , tak to za chvíli může popírat i holokaust !

Magda (Čt, 18. 11. 2021 - 00:11)

Jsi blbej? O kastracích v lágrech nejsou žádné přesvědčivé informace. Můj dědeček v lágru byl a sepsal paměti. O žádných kastracích se nezmínil. Na vězních se kolikrát dělaly různé lékařské experimenty, a v důsledku toho mohli být různě poškození, ale hromadné kastrace za účelem zamezení plodnosti jedinců odsouzených ke smrti v lágru je nesmysl.

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 22:11)

Myslím , že někdo zmiňoval kastrace mladých mužů určených na otrockou práci v říši . Němci přece nebyli takový idioti aby kastrovaly vězně které vzápětí zlikvidují !

Magda (Čt, 18. 11. 2021 - 23:11)

Přesně tak. Pořád to tady píšu. Na co kastrovat vězně, kteří jsou zavření v koncentrácích, ať už pracovních nebo likvidačních, v obojích se umíralo, jen v těch druhých více, a ani v jednom neměli vězni šanci ty koule nijak použít.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 10:01)

Jak kteří ? Kápo Matucha v Mauthausenu šoustal manželku esesáka a byl zato roztrhán dogou !

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 22:01)

Pokud je posílaly do říše na odklízení trosek po bombardování , nebo vyhrabávání nevybuchlých leteckých pum , tak ano ! Nadržených Němek tam byla spousta .

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 22:01)

Vyprávěl jeden totálně nasazenej jak šoustali Němky . Ale vždycky některý hlídaly a druhý šoustaly . Protože kdyby je někdo nachytal tak byl koncentrák a chlapi ke zdi ! Němci tvrdě postihovali prznění rasy .

Návštěvník (St, 10. 11. 2021 - 23:11)

On se asi málokdo bude někde prezentovat tím že nemá koule !

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 00:11)

Kluci měli smůlu . Byli ve špatný čas , na špatném místě ! Ale prý to prodlužuje věk , kastrovaní údajně žijí déle .

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 18:11)

To vlastně museli být ti kluci blahem bez sebe, že je takhle nezvratně zmrzačili, ale vlastně pohoda, vždyť jim kastrace v koncentráku vlastně prodloužila život. Tohle může napsat opravdu jen debil. Ale na těchto stránkách nic nového, tady to je samý pošahanec.

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 19:11)

Vlastně díky té kastraci dostali šanci na přežití . Co jsem slyšela od totálně nasazených na práci v rajchu , tak odklízení trosek po bombardování a vyhrabávání nevybuchlých bomb bylo pěkně o hubu . Ale byla to jakási možnost přežít . Ti co šly do plynových komor neměly žádnou !!!

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 22:11)

Jenom tři výkřičníky? Čím víc vykřičníků, tím víc adidas. :-DDD

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 23:11)

Vietnamci říkají , čím víc proužek , tím víc adidas .

Gypsi (Pá, 20. 1. 2006 - 22:01)

Tak si ho vezmi, založte rodinu a mějte spolu spoustu malejch kastrátků. Kdyby se ti nedařilo otěhotnět, cvič podle paní Mojžíšové a když ani tohle nepomůže, budeš si muset vrznout bokem. Kolem jídelních automatů se pohybuje dost hezounů, keří by ti za výživnou polévku s jedním rohlíkem vyhověli. Jsou sice špinaví, velice často nesnesitelně smrdí, ale mají to hlavní!

Radka (Pá, 20. 1. 2006 - 22:01)

Ahoj, jsem možná trochu mimo, ale musím se přiznat, že se mi moc líbí muži, kterým byly odejmuty kuličky. S jedním takovým teď jsem a musím říct, že i z estetického hlediska "tam dole" vypadá mnohem líp. Jeho šourek se úplně scvrknul a stáhnul a penis krásně vyniká. Často ho tam holím a to vypadá mooc hezky ! Jako chlap funguje normálně, bere si hormonální pilulky. Je moc fajn. Opravdu ho asi miluji a nechci jiného. Máte to holky některá taky tak a líbí se vám to ?

Default User Image
Jirka (So, 23. 9. 2023 - 17:09)

Jsem chlap a naprosto s tebou Radko souhlasím,že je to o hodně hezčí po kastraci.Je fajn,že se ti povedlo takového chlapa najít.Je to asi i jinak příjemné pro ženu,že se ti víc věnuje a tak ne??

Tvoje máma (So, 11. 2. 2023 - 11:02)

Si úchilačka to je strpení mužů

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 15:02)

tak to ti závídím

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 17:02)

Tak se leť nechat vopižlat.

Reklama

Přidat komentář