Reklama

plenková disciplína

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 22:11)

Nevím jestli je ten příspěvěk jen vymyšlený nebo ne ale naše 13 dcera na jaře opravdu skončila na JIPu , byla naprosto bezvládná, nekontrolovala 10dní naprosto své tělesné funkce, měla hadičky úplně všude, museli ji i připoutávat protože ze sebe vše ztrhávala když byla chvílemi při sobě ,pleny měla těch 10dní taky , myslím že i déle, žádná sranda.

Lenka (Pá, 19. 11. 2021 - 15:11)

Kecám

Lenka (Pá, 19. 11. 2021 - 11:11)

Tak paní doktorka říkala že nás nechá doma do konce tohoto měsíce radši a že kluci měli punčocháče se zimní kombinézou se mi divila ale plenky moc nedoporučuje ale já jsem řekla že se hlavně syn pomocuje v noci ale i přes den a že kamarád ji chtěl taky tak jsem mu jí dala no řekla nerada to vidím u tak větších děti ale chápu vás ono denně prát povlečení není taky dobrý ale jestli jsou děti už zvyklí tak není problém že je mají ale řekla jsem ji taky že používají i nočník a nebo wc tak to je v pořádku a a pak mi řekla jak jsem docílila že děti nosí punčocháče ze zimní kombinézou jedno duše prostě je oblekam sama a druhý má číslo bot 33 a teď jsem kluky prebalila a léky dobiraji jinak jim je už dobře a kluci se prebyhaji kdo více udělá plen za den zatím to je nastejno....

Lenka (Po, 15. 11. 2021 - 17:11)

Tak teď jsem vše vyprala a dala jsem pleny do sušičky už odpoledne všechny mám už suché tak budu mít do čeho kluky aspoň prebalovat v 17 h měli večeři a v 21 h zase prášky a malou koj láhev se sunarem pak kouknu jak natom jsou z plenky a když tak je prebalim do čistých látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné bodyčko každému dám a půjdou každý do svého fusaku a spát dnes až se klidně koukají na pohádky dneska radši nečtu a můj syn nosí dětské boty prestige má obojí jako nízké tak i kotníkové zatím číslo 33 až 35 záleží jak kdy a zebry má také ale většinou má ty starší a spolužák je má také ale už tak číslo 37 až 39 zítra to zjistím jelikož jim je musím umýt jelikož jdeme na kontrolu ve středu tak aby je měli čisté vylesteny.

Anonym (Po, 15. 11. 2021 - 11:11)

Nosí vaše děti punčocháče dětské normálně a nebo se vždy vstekaji že je nechtějí a punčocháče co OBUV PRESTIGE DĚTSKÉ.......

Lenka (Po, 15. 11. 2021 - 11:11)

Ano chtěl plenky i spolužák úplně v klidu já synovi dávám pleny stále jelikož je nemocný angínu má nemůže skoro polykat tak jsem mu nabídla že budu mu dávat vše mixovane přes kojeneckou lahev a on stim souhlasil tak já jsem s ním doma a spolužák má zase chřipku tak jsem jeho máme řekla že ho klidně budu mít u sebe a ona byla v šťastná že může chodit do práce v klidu tak mám i jeho spolužáka doma a oba kluci leží a potí se a dávám jim každý den 4 látkové se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak dupačky dřív měli přes punčocháče pouze bodyčko a klukům to vyhovuje před chvílí jsem oba dva musela umit a prebalit a dát vše čisté jak punčocháče a místo dupaček ty bodyčka teď po obědě půjdou povine spát a já začnu pracovat prát látkové pleny a punčocháče a ostatní dětské oblečení co nosí a potí se v tom. A kamarádka mi včera přinesla na kluky látkové pleny ale i punčocháče když se starám o ně tak abych furt nemusela prát látkové pleny stejně si připadám jako velko prádelna že mám ještě tu sušičku prádla kdybych to dala ven tak to vše uschne tak za to týden. Pro syna mám udelanou Krupičnou kaši v kojenecké lahvi a druhý to chtěl taky tak má to samé co se mi stalo včera kluky jsem prebalila na spaní večerní a chtěli abych jim četla pohádky ale já jsem usnula dřív než oni plenky jsem dávala v 17 odpoledne ale stejně vždycky kontroluji v 21 hodin to dávám i léky po 12 hodinách tak jsem dala pouze léky a řekli že byli jenom pocurany že vydrží až do rána ale mohu říci že vydrželi až do rána ale ta poradna nálož v plenkách a odedneska budou kluci spát každý ve fusaku to mi kamarádka přinese jak na svého syna ta i na mého a jeden z kluků mne volá vím co zřejmě bude potřeba je prebalit do čistých plenek tak na ně jdu a pokr příště.

Návštěvník (So, 13. 11. 2021 - 20:11)

Tak co spolužák chtěl plenky.

Lenka (St, 10. 11. 2021 - 11:11)

Ještě jsem zapomněla že ho občas vysadim i na nočník až si kadi a čůra do něj to je většinou když jsou všechny látkové pleny znečištěné ale i občas větrá že je úplně bez plinecek aby se nezaparil teď ho budu muset jít znovu prebalit jelikož mi říkal že je pokadeny a pomoceny a dám mu 4 látkové pleny a jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a přes ně dostane ještě bodyčko s dlouhým rukávem po obědě dám spát a já dám prát látkové pleny a ostatní dětské oblečení potom aby měl vše čisté na přebalování a po spánku by měl dojít spolužák který mu přinese úkol který si má udělat stejně ho do večera musím pohlídat jelikož jeho máma mne prosila jestli bych ho neuhlidalaa že si ho vyzvedne kolem 22 hodin to mu dám taky plenky ale jestli bude chtít většinou plínky chce ale dám mu jednorázové s dupačky ty většinou chce.

Lenka (St, 10. 11. 2021 - 10:11)

U staršího syna jsem kdysi měla něco podobného když nosil pleny většinou na noc jelikož se pocuraval teď mu je 12 let a a plenky jednorázové či látkové na noc ještě nosí normálně a ven má pleny také jelikož nosí zimní kombinézu ale má punčocháče takže se jednorázové pleny hodí pod punčocháči ale pro jistotu dávam i svrchnimi kalhotky kdyby plenky náhodou protekly zkze teď když chodí po venku tak si vždy řekne o plenky s punčocháči a přes ně tepláky a nebo tu zimní kombinézu ale minule jsem ho musela venku prebalit ale měl tepláky teplé s plenkami a punčocháči to jsem stáhla tepláky a punčocháče a vyměnila jednorázové pleny a vůbec se nestydí že nosí plenky spíš mu to vyhovuje je nosit teď ještě marodi s angínu má tak mu pleny nechávám ještě leží v posteli s plenkami ale nechala jsem mu dupačky radši to při každém třetím přebalování měním také ty dupačky.

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 05:11)

To je fakt,chlapi si dodávají sílu kecama a přemrštěnýma mírama a když už to tam mají,tak podají tak bídný výkon,že se chechtá i umrlec,protože dotyčný si myslí,že ty rozměry to za něj odmakají.A čím větší,tím hůř se dopracovává k orgasmu a trvá to až nelidsky...'

Patrik (Út, 9. 11. 2021 - 17:11)

Umíš číst? Tohle není diskuze na téma penisu, ale plenkové disciplíny. Tak si ty keci piš jinam.

Jana (Čt, 28. 10. 2021 - 15:10)

Hlavně že to syn vydržel v plenkách dá se to v klidu vydržet mít pleny syn měl taky zlomené končetiny ale horní obě dvě ruce to vždy při přebalování stahoval nohy k sobě a vždy mi na pomoc chodila starší sestra aby mu mohla roztáhnout nohy od sebe jinak bych sním nehnula dávala jsem mu vždy večer 6 látkových plen složené na šířku a punčocháče dětské bavlněné a potom dupačky a na spaní i dudlík aby byl od něj svatý klid a takto to nosil půl roku pak si už zvykl na pleny a přebalování a teď občas si o plenky řekne také...???

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 21:10)

Na pleny si navykl a bez nich se začal večer počůrávat, protože si myslel že je má nasazené, takže je nosil dalšího půl roku dál než jsem ho zase navykla spát bez nich. Ale i tak když je nachlazený tak je mít musí , nikdy předtím neměl problém se v noci vzbudit a jít si odskočit a to i když byl nachlazený, chřipka, angína, ale letos v září když měl chřipku se v noci počůral , a tak je měl, pak je začal nosit i přes den, protože se mu nechtělo na záchod , je přece nemocný, a tak se počůrával i přes den, takže je i přes den začal vyžadovat.Nyní je zase zdraví a tak je zase nemá.

Jana (St, 20. 10. 2021 - 08:10)

Takže klukovi musím dávat pleny až do 18 let a pak by mohl být operovan má něco jako u dospělých inkontinenci ale když je zatím dítě tak se ještě vyvíjí tak to v plenkách musí hold vydržet ale on si už zvykl na pleny a z nemocnice my predepsali ty silné pleny teď je zatím ještě doma stejně školu zavřeli kvůli covidu tak teď jsem ho prebalila do čistých jednorázovék ale on si řekl abych mu na noc dávala klasické látkové pleny a svrchni kalhotky tak to dostal stejně nijake látkové pleny musím přikoupit buď bude doma a nebo půjde semnou ale uvidím to bych mu musela dát 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a kalhoty s laclem na kombinézu je moc teplo ono je pak lepší přebalování tak mám doma takové větší batole a doma jsem objevila ještě dudlík ale nepoužitý tak se mi optal jestli bych mu ho nedala do pusy že bude cumlat dudlík tak ho má a v klidu si dumla cumel hlavně vždy při přebalování.

Jana (Út, 19. 10. 2021 - 10:10)

Včera přišel kluk ze školy a byl durch pocurany zřejmě ale i pokadeny a řekla jsem mu co to znamená toto hochu mami já nechtěl ale to trvá už týden tohle tak jsem sním dnes zašla k doktorovi občas se mu stalo že se v noci pomocuje tam má gumovou podložku pod prosteradlem tak když jsme ráno šli tak jsem mu připravila nové dětské punčocháče se zimní kombinézou a vše si musel vzít predemnou nechtěl bohužel tak jsem ve skříni našla ještě 4 látkové pleny ty dostal také pak jsem mu dala punčocháče ze zimní kombinézou a zimní obuv. Z polikliniki nás poslali do nemocnice a řekli jestli je syn očkovaný a já prohlásila že ano tak mu řekli vysvlect úplně do naha ale to se styděl řek že v 11 letech se nebude vysvlekat do naha ale hochu musíš víš ale já jsem Prohlásila proč to nechce udělat jelikož má kombinézu a krom toho i dětské bavlněné punčocháče a látkové pleny tak se pan doktor chvíli zarazil a řek mi že se nemusí stydět jelikož má syna a dceru se mi stejným způsobem nemoci a její manželka dětem také dává pleny tak se nakonec rozhodl syn vysvleknout do naha že mu zůstaly jenom plenky a slipy pak si ho odvezli na dlouhé vyšetření ale nejdřív mu sundali slipy a látkové pleny a dostal jejich jednorázovou plenku ale byla dost tlustá ta plena a nasadili mu dětské punčocháče zpět a látkové pleny mi dali zpět a já jsem šla domů a dnes se dozvím odpoledne výsledky jeho stálého pocuravani a kadeni do oblečení.

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 23:10)

nám když si syn doma zlomil lítko , tak se bolestí počůral , než dojela sanitka tak jsem s ním nehýbala abych mu ještě víc neublížila , nechala jsem ho ležet na podlaze mu opatrně sundala slipy, utřela a uvázala látkové pleny, když dojela sanitka naložili ho , a ptali se jestli nosí pleny normátlě , já ještě v šoku nevěděla co se mě ptají, tak jsem to odkývala .když mě k němu v nemocnici pustili měl už po operaci, na sobě plenu a protože se jí prý bránil když ho přebalovali nasadili mu i zamykací kalhotky, usoudila jsem že je to lepší než se s ním doma pracně tahat na záchod nebo nočník se zlomenou nohou , nebo i hůř držet mu na čůrání bažanta,tak bude lepší když si už v nemocnici zvykne na plenky. Doma to pak už ty dva měsíce co měl sdru a nemohl chodit byla sranda, jen jsme přebalili plenu a bylo.

Alena (Po, 1. 11. 2021 - 17:11)

Ty svině,ty máš hovno a ne knihy,cos s nima začal,neni tě vidět,schneš!

luki (Po, 18. 10. 2021 - 02:10)

Přiznám se že mýt plenky za trest by se nelíbilo ani mě.

. (Po, 18. 10. 2021 - 02:10)

ja bych tak rad dostaval plinky a gumove kalhotky za trest na noc i pres den.A tesil bych se na prebalovani,vymenu latkovych plinek,vuni pudru,susteni igelitovych kalhotek pri prebalovani i tu erekci,ktera je pritom a maminka me ji zbavuje drazdenim az k ejakulaci.A take jak mi odtahne gumove kalhotky a plinky a strci mi tam ruku,jestli nejsem pocurany.Krasne

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 01:10)

Určitě se těší i na Prestige ty honibrku.

Reklama

Přidat komentář