Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

magor (So, 6. 11. 2021 - 11:11)

dobře můžu se bavit jen o normálních věcech ale uvědomujete se že mě utiskujete ve smyslu čeho se má zvědavost a mé otázky smějí týkat? Za takových okolnosti tady opravdu nebudu a až se po určitém čase přece jen vrátím tak se holt budu bavit jen o tom co tady projde ale to si nebudu připadat svobodný a tím pádem mě to tady nebude bavit ale nudit. toto je minimálně na týden možná i na delší dobu opravdu poslední příspěvek. Ne jen proto že uznávám svojí chybu ale že mi nestojí za to lézt někam kde mě nemají rádi

kamarád magora… (So, 6. 11. 2021 - 11:11)

HELE KDYBY JSTE ho nevyštípali jenom proto že byl tadyzvědavej na věci který normální člověk probírá mezi 4 očima a nechali ho bejt tak by byl klid

Pavkol (So, 6. 11. 2021 - 08:11)

no teď už musím končit doopravdy protože s tím heslem ani s tím avataerem mi to nejde prost ě se někdo rozhodl že mi zarazí tu mojí koprofilii a že mě tady kvůli tomu nechce tak mu holt udělám radost ale to udělám radost všem kteří mě tu neměl rádi a pak že pravda a láska vítězi nad lží a nenávistí

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 08:11)

Tendle člověk je fakt magor,co se už slušně nedá napsat.

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 08:11)

Protože jen kecy. A nekoupil ses včera několikrát? Tys zcela ztratil jakoukoliv soudnost a úctu k sobě

Pavkol (So, 6. 11. 2021 - 08:11)

stejně dělám něco špatně už jsem si tam uložil i toho "avatara" a stále se mé příspěvky zobrazují bez něj

Pavkol (So, 6. 11. 2021 - 06:11)

zdá se že ta registrace již proběhla díky za radu

Šárka (So, 6. 11. 2021 - 07:11)

Cha chá

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 06:11)

zdá se že ta registracei již prběhla díky za radu

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 06:11)

zdá se že ta registracei již prběhla díky za radu

Hana (So, 6. 11. 2021 - 06:11)

Pavkole,ty jsi tady znova? Šašku

Pavkol (So, 6. 11. 2021 - 05:11)

tak a teď definitivně. Už se tu neobjevím ani kdybyste prosili na kolenách. Sbohem!

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 18:11)

to netvrdím ale odsuzovat mě pro mojí nekonvenčnost je zase druhej extrém dobře nebudu se chlubit tím čím nemusím nechám si to příště raději pro sebe ale to je za daných okolnosti asi to jediné co se proto dá udělat.

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 00:11)

Nech už těch keců,to už jsme taky slyšeli stokrát.

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 20:11)

Tak se zaregistruj, a nikdo nebude psát za tebe. Už si tady provalený, že všichni znají i číslo tvých bot, tak anonimitou už stejně chráněný nejsi.

Pavkol (So, 6. 11. 2021 - 06:11)

už jsem se o to p okusil ale žádné potvrzení mi na e-mail nepřišlo

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 17:11)

Ješitu, který se zabývá jen sám sebou a svými potřebami, musí všichni milovat.

Pavkol . jen dotaz (Pá, 5. 11. 2021 - 17:11)

hele abych nebyl blb tak bycm musel udělat to co jsem slíbil před časem lézt pouze na diskuze o vztazích sexu a nahotě a na jakékoliv vylučovací a vyměšovací se vykašlat. vím že by to za daných okolností bylo nejlepší řešení ale tím bych udělal radost těm kteří mě nemusej a až bych hledal na diskuzi o vztazích holku na zbavení ztráty panictví tak byste si taky vymysleli ať se tím nechlubím vám prostě vadím já jako osobnost. Kde mám záruku když se budu vyjadřovatl jen k nezáchodovým vláknům že mě časem nevyštípete i odtamtud

Šárka (Pá, 5. 11. 2021 - 22:11)

Je to jednoduchý. Jestli se na něco chceš zeptat, tak se zeptej. Jestli chceš s někým diskutovat, tak diskutuj. Jestli chceš diskutovat s někým, kdo tě furt posílá do prdele, tak je to tvoje věc a mě k tomu nepotřebuješ. Už jsem to psala jednou, že to nehodlám číst, a dávám si tedy aspoň na týden voraz. Pak se MOŽNÁ podívám, jestli se to tu uklidnilo. Jestli se za mě mezitím někdo bude vydávat, tak to určitě poznáš, že to nejsem já. Ten dotyčný bude dělat pravopisné chyby, styl jako dítko z pomocné školy a bude používat nadávky a osobní útoky. Tímto se zatím loučím.

Pavkol (So, 6. 11. 2021 - 06:11)

tu zprávu v 5:40 jsem nepsal já ale bez tebe fakt nemá cenu abych tady byl

Reklama

Přidat komentář