Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 00:11)

Jo ona inteligentní vysokoškolačka tady bude někomu popisovat,jak sere a jaký má hovna,to je teda inteligentní,stejný prase jako ten úchyl.

Honza (Pá, 5. 11. 2021 - 10:11)

Má někdo nějaké fotky nebo videa jak muži nebo ženy čůrají a pošle mi je prosím abych si měl nad čím honit piňďoura ? [email protected]

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 10:11)

bude,ale u mě ne. Mějte se tu hezky

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 09:11)

tak a teď definitivně. Už se tu neobjevím ani kdybyste prosili na kolenách. Sbohem!

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 09:11)

Všem se bude moc stýskat.:-)

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 11:11)

Steeve kde jsi ty jsi nemocen?

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 08:11)

Končím. A už ani čárku. SBOHEM !!!

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

dobře už přstanu s daným tématem ale jeden postřeh ti ještě napíšu když jsem měl ještě facebook tak jsem si psal s jednou holkou z ústí a ona mi v den kdy jsem měl svátek řekla pošlu ti co chceš ale ne nahý tělo a tak jsem si tehdát spíš z legrace než díky svým jeblým představám přál h...o a skutečně mi přišla fotka nespláchnuté mísy. Samozřejěm že taky až později mi došlo že to nemuselo být její že to třeba taky stáhla z internetu ale velmi mě překvapilo že se mému divnému přání nepodivovala a pokoušela se ho splnit. bohužel potom ty normální věci jako např. právě tělo chtěla za kredit tak jsem půl roku odolával ale pak jsem s fb zmizel protože se tam takovéhle praktiky děly. tak jsem si chtěl svůj ostrůvek najít jinde a jak leden tak únor tak poslední týden mi bohužel ukázaly že najít si ten ostrůvek tady byla ta největší kravina a volovina jaká mě mohla napadnout. takže už zbývá jenom někdo s kým si píšu na e-mailu ale ani to pro mě neznamená že bych tady definitivně končil jak jsem již několikrát vyhrožoval maximálně se nejpozději od pondělka zkusím změnit svůj okruh zájmu a zvědavosti

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 08:11)

To jo,to jsou kecy,který tady pořád dokola píšeš už jakou dobu,všechno chápeš a stejně jako blb píšeš pořád všechno 100x znovu a znovu.

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

a to před čím mě varovala právě šárka tak je mi jasný že kdybych jí a těm dalším dvěma které mi tady udělaly radost napsal pište mi radši na e-mail a uvedl ho že by mi mohl napsat kdokoliv a vydávat se za ně takže zas až takovej blbec jak si myslíte nejsem. Jen občas rychleji píšu a jednám než myslím.

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

To už se snad ani nedá komentovat.

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 06:11)

Neboj šári já to pochopil prostě tady budu reagovat na tebe a na tom vlákně které se toho přímo týká na Noiku a na Kristýnu a u ostatních budu už dopředu vědět že si patrně a pravděpodobně dělají prdel

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

Co ty si za blba,to svět neviděl.

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

možná jsem naivní ale komentovat to nemusíš já se taky neobouvám do feetmana kterej se na tom druhém vlákně ptá na smradlavé nohy už poněkolikáté

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

Pořád lepší smradlavý nohy,než se hrabat v hovnech.

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 06:11)

Neboj šári já to pochopil prostě tady budu reagovat na tebe a na tom vlákně které se toho přímo týká na Noiku a na Kristýnu a u ostatních budu už dopředu vědět že si patrně a pravděpodobně dělají prdel

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 10:11)

ale bude to škoda protože když už jsem takový jaký jsem tak pouze Šárka a Noika mě pochopily pak ještě jedna holka na e-mailu ale i tam jsou od 25 řijna trochu jiné podmínky

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 13:11)

Vždyť si řikal,že se tady na to už ptát nebudeš,Terka mela pravdu.

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 10:11)

děkuju za zprávu o těle šárko udělala si mi fakt radost tou zprávou o tom úterním kakání taky klidně se s tebou budu dál bavit o všem možném včetně tohohle ta předchozí zpráva s dotazem no prdění patřila tobě jen jsem se zapoměl podepsat

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 10:11)

nevadí ti, že si neustále píšeš s chlapem, který si dělá prdel?

Reklama

Přidat komentář