Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Syn (Čt, 6. 1. 2022 - 19:01)

Maminka o tom věděla že ti radila aby si masurbovala?

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 10:11)

Nedávej si vinu spousta kluků jsou problémový zmetci a matky je ke hře nepřipustily . Mě máma brala do postele od třinácti let a problémový nejsem . Ta chyba je někde jinde , řekl bych , že mu chyběla tvrdá ruka . Ale jsou i tací , kteří jsou prostě ničemní ať děláš co děláš . Viděl jsem to na kolegově synovi , flákal školu , potom učňák a řečeno vulgo : výuční list prochlastal , vyhodily ho pro opilství . Inteligence je ze sedmdesáti procent vrozená , to výchovou nezměníš !

Veronika (St, 3. 11. 2021 - 10:11)

Já si naopak myslím že je to naprosto přirozené. Syn mi přece z kundy vylezl tak se tam chce občas vrátit alespoň čurákem.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 10:11)

Taky si myslím , že pokud tě neoplodní , tak jde jen o neškodné ukojení chtíče . Hlavně se kluk nesmí nikde pochlubit jak si s mamkou pěkně zapíchal . Potom by totiž mohl nastat problém !

Host (St, 3. 11. 2021 - 08:11)

Vzrušení z vlastního syna se asi málokterá máma vyhne, ale nesmí se vymknout kontrole. Každého může ledasco vzrušit, ale rozum a etika by měli zvítězit nad chtíčem.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 09:11)

Některé ženy tomu navzdory etice dávají volný průběh . Pokud učiní opatření proti oplodnění ?.....

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 18:11)

Vypadá to tady jako nějaké rybářské fórum! :D takové nesmyslné míry co zde všichni ti rybáři píší je až neskutečné!

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 05:11)

Vlastní krev vzruší vždycky,ne?

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 06:11)

Hele ty nade mnou je znáš?

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 04:11)

Všechny uchyláky připoutat za kule do svěráku a zahodit tu utahovací tyčku.

Katka (Po, 1. 11. 2021 - 12:11)

Mne nejvíc vzrušuje synova častá masturbace. Slyším jeho vzdychání a hekání z pokojíku. Když se koupe je to ještě horší, protože to je i s cachtáním. To pak úplně teču a rukama se chlácholím v kundě. Jsem tak rozhozená, že se mne pak ptá jestli mi něco není.

klara (Po, 1. 11. 2021 - 09:11)

ja dlouho odolávala pak mu dala a jěstě otěhotněla

Návštěvník (Po, 1. 11. 2021 - 19:11)

A o antikoncepci jsi neslyšela ? Můžeš šoustat s kým chceš , ale musíš se chránit !

Bob (Po, 1. 11. 2021 - 19:11)

Otěhotněla se synem? To muselo být živočišný. A v pohodě, žádný následky to nenechalo, dítě vesele běhá po světě?

E (Ne, 31. 10. 2021 - 20:10)

Jednou jsem nechtěně viděla mého dvacetiletého syna jak masturbuje s mým použitým spodním prádlem. Chtěla jsem rychle odejít, ale když jsem viděla jak se vášnivě laská a mazlí s mojí podprsenkou a masturbuje s mými kalhotkami kolem svého penisu tak jsem odejít nemohla a dívala jsem se na něho až do konce. Nějak mi to nevadí, vím že to dělá spousta kluků a mužů, a syn je normální a hodný kluk který ve svém věku prohání holky jak to jen jde. Možná spíše mám problém já. Teď když to o něm vím tak se občas neudržím a když to jde tak se synovi nenápadně předvedu třeba v hezkém spodním prádle, nebo si schválně povolím pár knoflíčků od halenky a nechávám se unášet jeho lačnými pohledy. Ale to je vše! Nikdy bych více nedopustila!

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 00:03)

Krásné když matka synovy vtomto rozumí ano je to normální

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 21:10)

Naposledy jsem před maminkou masturboval, když měla sedmdesátiny a přála si to zase vidět, jako když jsem byl v pubertě. Samozřejmě, že jsem jí rád vyhověl. Jinak mezi námi nikdy nic nebylo, jen ta masturbace.

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 22:10)

Kdo z nás by mamince nevyhověl? Té mojí je 52 a přesně vím o čem mluvíš

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 22:10)

Taky jsi před ní masturboval?

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 22:10)

Ano proto sem píšu že je to normální

Reklama

Přidat komentář