Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Šárka (Po, 1. 11. 2021 - 22:11)

O tom druhém bych taky mohla klidně napsat, ale určitě bych nepřipustila, aby mě někdo při tom viděl. Nepovažuji to za nic krásného.

Pavkol (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

klidně o tom prosím Šárko napiš i kdybych se měl smířit s variantou jednou a dost a pak zůstat navždy už jen u čůrání

Šárka (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

Už čůrám

Pavkol (Čt, 18. 11. 2021 - 07:11)

a kakala si taky Šárko? a pokud ne tak kdy naposledy?

Šárka (Čt, 18. 11. 2021 - 08:11)

Koukám, že v 6:58 sem někdo zkopíroval můj starý příspěvek. Kdo mě znáte, tak jste to asi poznali. Ještě jsem nekakala, ale byla jsem si zaběhat a jsem zpocená. O kakání se sem nepíše. Teď jsem ze sebe všechno shodila, celá jsem se tričkem do sucha utřela a hodila ho na zem. Pak jsem byla čurat a na záchodě jsem měla otevřené dveře, protože nikdo doma už nebyl. Naschvál jsem se neutřela hned, ale pak jsem vzala to tričko, rozkročila se a ještě jsem s tím utřela i mezi nohama. Takové tričko už nemůže jít do bedny na prádlo, ale rovnou do pračky. Teď chodím nahá po bytě, koukám, jak je venku hezky a pak půjdu do sprchy. Klekla jsem si před pračku, čumím do ní, jak se to tam převaluje a bylo by dobré mít za sebou zrcadlo, abych viděla, jak je mi vidět do zadku.

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 11:11)

To bych se taky rad podival. Klekl bych si za tebe, roztahl pulky a dal ti tam pusinku. Pises to moc sympaticky, skoda ze neposles nejake fotky.

Pavkol (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

a kakala si taky Šárko? a pokud ne tak kdy naposledy?

Šárka (Út, 2. 11. 2021 - 09:11)

Jo, kakala jsem dnes ráno. Bylo to takové mazlavé, že bych musela vytočit 20 metrů papíru. Tak jsem se s vytíráním moc nenamáhala a šla jsem si umýt prdel do koupelny. Přítel už nebyl doma, tak jsem pyžamo shodila na záchodě a šla nahá. Sprchovala jsem si podvozek a čistila rukou, dokud nešla čistá voda.

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 06:11)

ale toho 2. listopadu v 9:24 si mi udělala fakt moc velkou radost Šárko

Pavkol (St, 3. 11. 2021 - 18:11)

jsi fakt fajn šárko ale díky té čočce od terky už mě tady nic nedrží

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 18:11)

Taky nikdo. Zamkni a hoď klíč do kanálu.

Pavkol (St, 3. 11. 2021 - 20:11)

hele ty mě nebudeš odsaď vyhazovat až budu chtít odejdu sám

I (St, 3. 11. 2021 - 20:11)

ha,ha,ha

Pavkol (St, 3. 11. 2021 - 21:11)

no vidíš! aspoň jsem tě rozesmál

Pavkol (St, 3. 11. 2021 - 07:11)

ať už to psala ta pravá Šárka nebo ta druhá tak díky za odpověď

Šárka (St, 3. 11. 2021 - 08:11)

Psala jsem to já, za poslední den se za mě nikdo nevydával. Poznáš to podle toho, že (snad) nedělám pravopisné chyby a nikdy nikomu nenadávám ani nejsem na nikoho hrubá. Mám ráda svůj život a nebudu ho kazit sobě ani nikomu jinému. Na nadávky nereaguji, protože je mi těch pisatelů líto, že mají nějaký problém, který neumí vyřešit a ani já nevím, jak bych jim pomohla. Dnes mě přítel probudil kousnutím do zadku. Spím totiž na břiše. Vyskočila jsem, shodila pyžamo a šla čurat, zatímco on ustlal. Je pozdě, tak musím do školy. Croissant si sním v tramvaji.

Host (St, 3. 11. 2021 - 08:11)

Tebe Šárko, se moje poznámka netýká. Jsi upřímná a příjemná dívka, ale tvoje bezprostřednost někdy vyvolává podivné bludy u ostatních.

Šárka (St, 3. 11. 2021 - 09:11)

Díky. My se taky nevyžíváme s hrátkami s močí a exkrementy. Sem píšu jen proto, že mě to baví. Po pravdě nevím, co je přesně vzrušuje. Jestli se tělo něčeho zbavuje, tak je to něco nežádoucího a moc si neumím představit, že by to bylo předmětem něčí touhy. Spíš to bude touha nahlédnout někomu do soukromí, do okamžiku, u kterého lidé chtějí být sami. Nevím, jestli chtějí zůstat nepozorování, nebo vidět úlek při odhalení, nebo by rádi slyšeli: Tak pojď sem, zvědavče, podívej se zblízka. Pokud je to poslední správně, tak jim chybí s někým intimní vztah. S tím jim nepomůžu, protože takhle se budovat nedá. Můžu popisovat střípky ze svého života díky anonymitě, samozřejmě používám VPN a pochybuju, že by mě někdo identifikovat na základě toho, co napíšu. Jsem jen taková spisovatelská exhibicionistka a není úplně snadné získat si mou důvěru.

Host (St, 3. 11. 2021 - 10:11)

Ano. Máš nadání a styl, který budí pozornost, protože jsi...teď bych se opakoval. Piš, věnuj se žurnalistice i literární tvorbě, ale nechtěla by jsi studovat a praktikovat psychologii? Jsi totiž velice empatická, což je pro tuto profesi základem, a navíc ti to poskytne dostatek materiálu a inspirace pro tvé psaní.

Pavkol (Út, 2. 11. 2021 - 12:11)

nooo nahá šárka by mě asi vzrušila víc než její čůrání nebo to druhé ty víš jak na mě hmmm hned bych ti (kdybys byla volná jakože z textu je mi jasný že nejsi) hladil záda, dráždil bradavky pohladil prdelku a chloupky v rozkroku taky

Reklama

Přidat komentář