Reklama

cvičky

Roman (Po, 1. 11. 2021 - 16:11)

Cvičky mám rád od školy a voľakedy boli v každom obchode s obuvou a teraz je to problém ich zohnať ktorá žena ich má tiež rada a pomohla by mi ich zohnať dakujem

je to (Po, 1. 11. 2021 - 15:11)

diskuze, může se psát úplně o všem co má jakoukoliv souvislost a to i malou s tímto tématem. Hezký den.

PaL (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

Nechcete tuhle diskuzi nechat jen o čvičkách a netahat sem seznamování? Zbytečně tím otrávíte některé přespěvatele/ky, kteří sem píší zajímavé věci?

Jinak u nás cvičky na denním pořádku, tedy pouze gymnastické. Doma oba, ona během teplé části roku i ven a v práci stále. On ven sem tam také, ale občas se stydí ;)

MPCvičky (Út, 2. 11. 2021 - 09:11)

V předchozím příspěvku jsi psal, že gymnastické cvičky nosíš sem-tam i venku (ale že se za to stydíš). Venku myslíš jako na ulici, v obchodech, v hromadné dopravě? Nebo míníš venku, mimo domov, v hotelech, penzionech,...
Pro nošení na ulici používám Wins - Katka. Podrážka je stejná jako u ostatních cviček, ale vršek je jako bota, takže to vypadá v celku přirozeně.

PaL (Út, 2. 11. 2021 - 10:11)

Myšleno venku - nákup, procházka, ale i na dovolené v hotelu. Jinak k té podrážce Wins, jedny z prvních podrážek byla guma jakoby s důlkama a o maličko pevnější. Nynější je spíš jakoby s výstupkama. Skoro bych původní gumu na podrážky připodovnil ke gumě u cviček Beck.

MPCvičky (Út, 2. 11. 2021 - 10:11)

Po cvičkách Beck jsem kdysi taky pokukoval. Nakonec jsem zvolil Lappa.de Od Becků mě odrazovalo to, že jsou sešívané v půlce.
- Fakt někdy chodíš ve cvičkách i po ulici a na nákupy? Člověče, to bych tě rád někdy potkal :) Z toho bych byl taky nesvůj. Jakou barvu cviček kupuješ?

PaL (Út, 2. 11. 2021 - 12:11)

Ono když už se nechám od ní ukecat, tak to není tak hrozné ;). Ven jsem měl jen černé. Jinak na doma a podně bílé/černé.

MPcvičky (Út, 2. 11. 2021 - 16:11)

Veřejně také nosím výhradně černé cvičky. Bílé momentálně nemám. Měl jsem kdysi nějaké ze stránek Sportobuv.cz. Brzy se však gumová část podrážky prošlapala :( Jinak ty cvičky byly fajn.

MPCvičky (Út, 2. 11. 2021 - 10:11)

Jo, máš pravdu, kdysi tam byla taková podrážka s ďůlkama, jak píšeš. Ale to mi tato novější verze přijde lepší. Prošlapat se mi ji ještě nepodařilo, ale za to ta původní vytvrdla, praskla a pak se drolila. A ta vytvrdlá podrážka byla i klouzavá.
Jak jsem zmiňoval, venku nosím převážně Katky a ani při jejich nošení na ulici jsem podražky neprošoupal :) To se mi spíše brzy prodřou hrany, praskne šití mezi podrážkou a kůží. To řeším podlepením a to potom cvičky slouží ještě několik let.

MPcvičky (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

A jaké cvičky nosíte? Měníte značky nebo jste věrní jedné? Já sice zkouším i jiné značky, ale nejvěrnější jsem WINSkám.

Roman (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

Ja len klasické jarmilky s gumickou

PaL (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

Poslední dobou Beck, podrážka vydrží oproti Wins daleko více. Wins před nějakou dobou používali jinou gumu na podrážky a ta také vydržela mnohem více. Současná se poměrně rychle prošlape i na domácích podlahách.

MPCvičky (Út, 2. 11. 2021 - 08:11)

Tak tuto změnu jsem u Winsu ještě nezaznamenal. To bude tím, že fakt vydrží dlouho a k této „inovaci” jsem se ještě nedopracoval.
Cvičky od Botasu mám taky. Jsou velmi pohodlné od prvního obutí, ale jejich podrážka není na lině tak přilnavá. Nemohu říci, že by klouzala, ale u ostatních značek jsem si na lině jistější.

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 08:11)

Ona nosí i Botas, ty jsou asi ze všechnejlepší, ale také nejdražší. Bohužel velikost pro něj nevyrábí :(

Maky (Čt, 28. 10. 2021 - 15:10)

už jste viděli zlaté cvičky? na gymnastickecvicky.cz se podívejte, ty teda září. Tohle mít na sobě tak určitě uputáte všechnu pozornost na sebe

Default User Image
Petrp (Po, 4. 9. 2023 - 23:09)

Ahoj Maky ty zlaté má moje manželka a jsou fakt perfektní ale bohužel je tak užívala až jsou na podrazce díry 

Jana (Čt, 28. 10. 2021 - 15:10)

Myslela jsem, že se tam prodávají jen jarmilky. A ono se tam dá koupit snad všechno oblečení, od zástěry po ponožky.

L (Čt, 21. 10. 2021 - 14:10)

Nejnovější jsou kytičkované a jahodové....jsou už snad stovky různých potisků. Za mě byly jarmilky jen jedny. Pak tuším přibyly dvě další barvy

Miloš (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Dneska prodávají už i sprej nejen na nohy, ale i do bot
Osvěžující fusswohl deodorant například
Spolehlivě odstraňuje zápach z obuví a při pravidelném používání předchází jeho vzniku

Cvičkář (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

31. října už mám kostým cvičence a nové jarmilky tříbarevné. Žena jde oblečená za trenérku. Cvičky se dají využít vždycky, stejně jako prestige

Reklama

Přidat komentář