Reklama

Výprask vařečkou

osel (Čt, 7. 4. 2016 - 19:04)

Moje desetiletá sestra dostala svůj první výprask vařečkou , když ji rodiče odhalili při lži. Byla jen v pyžamu a nejdřív dostala jen rukou od táty ale pak si mamka došla pro vařečku. Ta ji stáhla pyžamo a už to jelo. Řvala ohnutý přes mamcino koleno a mrskala nohama i rukama. Nijak se na výprask nepřipravovala byl prostě tam kde v tu chvíli byli. Na zadku pak měla 2 velke modřiny.

tomik (St, 6. 4. 2016 - 14:04)

Ja s kamoskou se rady...mám nevlastní sestru je jí 13 let a když mě vykouří nebo chce drogy tak jí pořádně nakopnu perníkem a ona pak chce pořád dostávat na holou, ale mě to nebaví, chci jí šoustat do análu a to mi dokonce přivedla kámošku a obě dostaly na holou rákoskou.... super že je tady víc takových lidí už jsem si myslel že jsem ůchylák

Bara (Pá, 1. 4. 2016 - 22:04)

Lucko, myslim, ze by jste si...Ja s kamoskou se rady divame,kdyz bracha dostava na holou.Neco si na nej navzajem dosedcime a mamka veme pasek.a uzbto jede.Dovoli,at se kamoska,jeho spoluzacka diva.Mamca nema rada chlapy a kamoska vali oci,jak bracha breci a prosi.Taky ho obcas h
Idame,musi loslouchat.Jddnou jsme ho svlokly,polozily na zada,musel zvednout nohy,nechtel je roztahnout,tak dostal rakosku,pak je skr il a roztah a my mu zmerily teplotu v zadku.Bylo vzrusujici videt jeho eozpaky,smichNe se studem vtekem.Pak jsme mu kazda strcily prst do ptdele,vse to je pro.nas nove a vzrusujici.Li i se mi ta jeho cerna dirka v bile prdeli.Kamoska pak dlouho spita o tomto.zazitku,bratr se pred ni stydi,ale aspon nebude drzy.Jednou nas chtel videt nahe,smiroval,my na to.prisly,tK jsme ho vzaly za ruce a k mame.Polozila ho na stul a dostal rakoskou na holou,svijel se a rval.Potom/ve 12letech/ musel pred nMi na nocnikba pred nama se vydelat.,Jak ten prosil,brecel ,byl rud v obljceji jak rak.Jednou nas zlobil,tak mama ho drzela a m mu daly kazda vareckou,moc pri tom brecelamusel nas odprosit.Pak.jsme si.jej mohly prohlizet a ohmatat i pres jeho stud a protesty.Taky jsme ho cichaly,to se stydel!

Bara (Pá, 1. 4. 2016 - 22:04)

Lucko, myslim, ze by jste si...Ja s kamoskou se rady divame,kdyz bracha dostava na holou.Neco si na nej navzajem dosedcime a mamka veme pasek.a uzbto jede.Dovoli,at se kamoska,jeho spoluzacka diva.Mamca nema rada chlapy a kamoska vali oci,jak bracha breci a prosi.Taky ho obcas h
Idame,musi loslouchat.Jddnou jsme ho svlokly,polozily na zada,musel zvednout nohy,nechtel je roztahnout,tak dostal rakosku,pak je skr il a roztah a my mu zmerily teplotu v zadku.Bylo vzrusujici videt jeho eozpaky,smichNe se studem vtekem.Pak jsme mu kazda strcily prst do ptdele,vse to je pro.nas nove a vzrusujici.Li i se mi ta jeho cerna dirka v bile prdeli.Kamoska pak dlouho spita o tomto.zazitku,bratr se pred ni stydi,ale aspon nebude drzy.Jednou nas chtel videt nahe,smiroval,my na to.prisly,tK jsme ho vzaly za ruce a k mame.Polozila ho na stul a dostal rakoskou na holou,svijel se a rval.Potom/ve 12letech/ musel pred nMi na nocnikba pred nama se vydelat.,Jak ten prosil,brecel ,byl rud v obljceji jak rak.Jednou nas zlobil,tak mama ho drzela a m mu daly kazda vareckou,moc pri tom brecelamusel nas odprosit.Pak.jsme si.jej mohly prohlizet a ohmatat i pres jeho stud a protesty.Taky jsme ho cichaly,to se stydel!

Stano (Pá, 18. 3. 2016 - 13:03)

Tak přesně přes kalhotky a...Ja po vzájomnej dohode manželku sem-tam vyplieskam. Vždy ale na holý zadok, cez silonky sme to ešte neskúšali. No raz po výprasku musela hneď niekam odísť a sťažovala sa mi, aké je to nepríjemné a nepohodlné mať oblečené tesné silonky na čerstvo naplieskanom zadku. Takže hoci to neznáša, už som ju párkrát poslal obliecť si silonky hneď potom ako dostala na zadok.

Táňa (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Ja od muže taky někdy dostanu na holou ale vždy jenom za trest a málokdy. Před měsícem jsem dostala lebo mám zakázáno nosit krátké sukně aby mi nebylo vidět ty místa a taky velký výstřih nesmím ale ja šla do města a vzala jsem si takové oblečení a přišla jsem domů řekl mi že se oblíkám jak ku.. a že za to dostanu 15 n holou rukou.

zvedavy (Čt, 11. 11. 2021 - 07:11)

já dostávám výprask od manželky od tchyne

Věra (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

Tak to máme podobné. Já jsem šla jednou do práce bez kalhotek a to bylo taky pozdvižení. Skončilo to pořádným naplácáním od muže přes holý zadek.

Táňa (Pá, 29. 10. 2021 - 01:10)

Můj muž ze začátku když jsem ho naštvala tak mě pořádně seřval ale pak jsem mu řekla to vedlo vždy k hádce protože nemám ráda když na mě někdo zvyšuje hlas. Jednou jsem mu to řekla a zeptal se mě jak to chci teda řešit. Buď semnou nebude mluvit, což se mi taky nelíbí protože mi to ubližuje anebo mi naseká na holou. Tak jsem řekla že nejlepší bude když mi naseká na holou. Tu bolest přežiju a poucim se. Naštěstí to dělá rozumně ale párkrát jsem už dostala.

zvedavy (So, 30. 10. 2021 - 10:10)

já dostávám od manželky nebo tchyně na holou často

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 08:10)

Jak se cítíš předtím (když víš, že tě to čeká, nebo že za chvíli dostaneš), přitom a potom? V čem je to lepší než kdyby na tebe zvyšoval hlas nebo s tebou nemluvil?

Táňa (Po, 1. 11. 2021 - 13:11)

Tak zkoušel hodně trestů protože neuznava fyzické tresty. Když na mě zvýšil hlas tak to skončilo hádkou a nebylo to k ničemu, když se mnou nemluvil tak to nebylo dobrý ani pro jednoho z nás protože ten vztah šel dolu vodou a nemám ráda když se mnou nemluví, stejně to nepomohlo. A předtím než mám dostat tak se omlouvám a slibuju že se polepším a prosím aby to nedělal. Když už dostávám tak to hrozně štípe a brečím a stydím se za to co jsem udelala a po trestu většinou si se mnou promluví o tom. Řekne mi že takhle se hodné ženy nechovají a že si to mám pro příště zapamatovat abych to nedělala. Vždy si to zapamatuju a tu věc už nedělám. A v cem je to lepší proste dostanu, odtrpim si trest a pak je zas vše v pořádku. Kdežto když se mnou nemluvil tak to bylo někdy i na hodiny a bolelo to víc a dýl a hlavně psychicky to bylo těžší.

Návštěvník (Po, 1. 11. 2021 - 18:11)

Tak to u vás všechno funguje tak, jak by mělo. Možná bys to měla doporučit i svým kamarádkám.

taky Lubos Dvorak (Čt, 11. 11. 2021 - 01:11)

dostávám za drzost, odmlouvní, špatné známky...musím si vyhrnout sukni nebo sundat kalhoty, stáhnout kalhotky, přehnout se přes kolena a dostanu na holou...rukou nebo páskem

Táňa (Út, 2. 11. 2021 - 12:11)

Ano určitě by se to doporučit dalo. Je to fajn když je tam ta důvěra. Že vím co můžu a co už je za tou hranicí a když tou hranicí přejdu tak zas vím že trest přijde. A to stejný i naopak. A stejně víme že vždy je to zaslouženě a že se milujeme.

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 17:11)

Jak jsi popisovala, co děje před tím, při tom a potom, tak to sedí na případ, kdy dostaneš vařečkou. Když dostaneš jen rukou, tak se to liší jak?

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 06:10)

Co si máme představit pod "dělá to rozumně"?

Táňa (Pá, 29. 10. 2021 - 06:10)

Že mě nemlátí každý den a za všechno, nemlátí mě hlava nehlava jenom zadek a taky ne víc jak 10 ran. Taky ne pokaždé je to třeba vařečkou často jenom rukou mi naplaca. Ale to musí být něco většího určitě ne třeba že neumeju nádobí nebo za takový hlouposti.

Zdenda (Po, 29. 2. 2016 - 08:02)

Dopadlo to jak jsem předpokládal.I po týdnu mám zadek trochu citlivý.Dostal jsem řemenem opravdu hodně.Dva dni jsem měl mzadek pěkně červenej.Po výprasku mám ještě týden zaracha.Zrovna tento týden nám začínají prázdniny.Mamka řekla jestli nedodržím a půjdu tajně ven,že Lence řekne ,že mám zaracha a že budu znova bit.To by bylo strašně ponižující,kdyby věděla,že jsem byl bit.Radši jsem jí řekl,že jsem nemocný.S kamarádů to taky nikdo neví.

Boris (St, 24. 2. 2016 - 04:02)

Heleno, děláte jedině...Četl jsem to...souhlas s Otinem.

Reklama

Přidat komentář