Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Fargon (Pá, 5. 11. 2021 - 09:11)

Jsi tu už při smích Pavkole. Před minutou jdi napsal končím sbohem a ,a nic.

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 23:11)

Ty si stejný prase jako on.

Emanuel (Čt, 4. 11. 2021 - 11:11)

No, když člověk začne prdět, tak je nejlepší jít se vysrat. Po vysrání pak už člověk většinou neprdí.

Pavkol opravdový (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

copak nechápeš já na vaše výhružky nedám maximálně přestanu s tím velkým a budu se věnovat jenom tomu malému nebo něčemu úplně jinému ale když se najde někdo tak ochotný odpovídat jako byla šárka tak nevím proč bych měl přestávat maximálně můžu brát ohled na to že to moje někomu vadí a ptát se na něco jiného nebo pouze reagovat na komenty jiných ale to že jsem si to doposud neuvědomil a dělám vše tak jak dřív není důvod k tomu abych skončil

Šárka (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

Ježíšmarjá, proč těch diskusí s blbci nenecháš? Kdyby ses bavil jen se mnou, tak je to za chvíli přestane bavit. Věnuj se svému malému, je mi jedno, jestlis mluvil o čurání, nebo o svém pindíkovi. Dnes jsem byla opravdu líná vstávat, jak venku prší. Přítel už byl pryč, tak jsem si jen čuchla k jeho pyžamu. Zabořila jsem do něj nos a natáhla. Voní podobně jako táta. Na to mě asi dostal. Ne na nějaký čurání.

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

ou kej díky šárko. Škoda že máš už toho přítele jinak by mě jediná teda relativní normální otázka napadla jak vypadáš jak dlouhé máš vlasy zda si štíhlá nebo baculka a když to projde tak se co se těla týče zeptám i na to ostatní

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 09:11)

no já to teda zkusím Šárko. snad když sse to bude týkat těla tak ti to nebude vadit. Jak velký máš prsa a dole bobr nebo holá?

Šárka (Čt, 4. 11. 2021 - 09:11)

Vlasy mám barvy pochcané slámy, jako je teď žlutohnědé listí, jen na lopatky. Zatím jsem štíhlá, prsa dvojky - hrsťovky. A dole mám úpravu dle vkusu přítele, protože ten si mě holí sám. Nechávám to na něm. Je to pohodlnější, nechat si to udělat. A taky zábavnější. Však se říká, že holení je jediná mužská radost, když tě přestane bavit sex. Ale už mě tady opravdu nebaví každý den dokola číst, jak se jedna pokala, druhá má problémy s alkoholem, třetí pocáká dvěře tchýni, pro čtvrtého je čurání zábava před sexováním, a pak nějaké zvonící cedry, které vůbec nechápu. Koho to zajímá? A to všechno sem píšou každých pár hodin. Sere mě to a budu končit taky.

Host (Čt, 4. 11. 2021 - 10:11)

Šárko, já to vítám. Stejně jsem sem začal chodit jen kvůli tobě. (Původně jako návštěvník). Hodně se uleví i mě, že nebudu muset také číst ty hnusárny. Možná že se zase někde najdeme. Těším se! A kdyby ne, rád jsem tě poznal. Ahoj!

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 07:11)

ale fakt, definitivně. Čus!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 06:11)

zase se tu za mě někdo vydává tu minulou zprávu jsem já nepsal proč se pořád proboha snažíte dělat všechno proto abych odsud vysmahnul jenom proto že se vám lnelíbí můj druh zvědavosti

50 (Čt, 4. 11. 2021 - 07:11)

Už zase začínáš s tím jako všude,že končíš a to napíšeš ještě nejmíň 100x,to čekáš,že tě bude někdo litovat a přemlouvat,abys tady zustal. Nezapomeň teď napsat,že definitivně končíš.

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

uvědomuješ si ty 50 že způsob jakým se mnou jednáte je to samé jako by jste řekli klidně si tu zůstaň ale přestaň se ptát na ten záchod?!!!

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

Je mi u prdele,jestli tady budeš,ale nechápu,proč píšeš xkrát,že končíš,xkrát napíšeš,že si pochopil,že se na sraní ptát nebudeš a jen se tady objeví někdo novej,tak se hned ptáš,si jeblej nebo co?

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

ne fakt definitivně tady končím . Mějte se a sbohem

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 06:11)

celkem mě zde ignoruje tak já se fakt loučím, definitivně. Fb je lepší

Pavkol (St, 3. 11. 2021 - 21:11)

Ale vážně Končím Sbohem!

Šárka (St, 3. 11. 2021 - 21:11)

To máš z toho, že reaguješ na nadávky. Já se s blbci nehádám, protože ostatní by za chvíli ztratili přehled, kdo je větší blbec. Když nereaguje nikdo na Álu, co má problém s alkoholem, tak nikdo nepochybuje, že je blbec ten, kdo to psal. Když reaguješ na nějakou čočku od nějaké Terky, tak za chvíli vyvoláváte oba stejný dojem.

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 06:11)

ale i tak ti děkuju že aspoň ty si mě pochopila a aspoň jednou mi radost udělala to víš že bych byl radši kdybychom si tady mi dva o tom psali každej den ale to zase musím brát ohled na tebe jestli si mi chtěla udělat radost jednou a dost nebo jestli by z toho byl román na pokračování. I když já bych radši to druhé tak je mi jasný že to musím nechat na tobě

Host (St, 3. 11. 2021 - 22:11)

Nečekal bych, že na čůracím vláknu "zazní" lekce z psychologie konfliktu. Šárko. Ty sem nepatříš. Máš na víc. Tím tě samozřejmě nevyháním. Jsi naprosto svobodná, ve všech svých rozhodnutích.

Reklama

Přidat komentář