Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Pá, 19. 11. 2021 - 22:11)

on to myslel bez té nuly ........

Vojta (Pá, 19. 11. 2021 - 16:11)

Můj 15ti letý syn má 64cm dlouhý penis a o rok starší syn má 80cm dlouhý penis...

Ne vážně, máte někdo za potřebí psát takové kraviny? Baví vás to? A co z toho máte jako? Kdybyste psali reálné příběhy alespoň... Tohle buď píše někdo, kdo je psychicky narušen a nebo sexuální deviant... Opravdu se někteří fakt by měli nad sebou zamyslet... Nikdo nemůže mít takhle dlouhý penis... Jsou výjimky, ale ty ho mají max 25cm a ne půl metrů a víc...

Valča (Pá, 19. 11. 2021 - 15:11)

Syna semtam zahlédnu při koupání, ale teď už málo, dává si dost pozor. Nedávno jsem ho ale přistihla jak si dělal dobře a pár vteřin ho sledovala. Měl ho pěkně postavenýho a asi tak 13, nejvíc do 15 cm. Byla to teda podívaná jak si ho mastil.

Návštěvník (Pá, 19. 11. 2021 - 14:11)

Kecáte a vymýšlíte si, jste asi jen slepice, kolik vám je blbky?

Lenka (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

Můj 14 letý synovec je velmi obdařen strašně mě vzrušuje představa že bych s ním měla sex , párkrát jsem ho viděla nahého ,jenom když mu nestal ale i v klidu má většího než většina mužů v erekci

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 23:11)

Jsi teta rodilá , nebo vyvdaná ?

Miluse (Po, 1. 11. 2021 - 07:11)

Můj má o dost většího ,ale mastí si ho také pořád,do koupelny i do pokoje nechává schválně otevřené dveře abych ho viděla.

Karolina (Út, 2. 11. 2021 - 06:11)

Už jsi s ním sukala nebo se zatím jenom díváš? Takové kládě co má tvůj syn se asi těžko odolává?

Miluse (Po, 1. 11. 2021 - 07:11)

Můj má o dost většího ,ale mastí si ho také pořád,do koupelny i do pokoje nechává schválně otevřené dveře abych ho viděla.

Návštěvník (Po, 1. 11. 2021 - 06:11)

Další nalitá blbka co měří ptáky koňům v maštali.

Petra (Po, 1. 11. 2021 - 06:11)

Změřila jsem mu ho a pokourila v plné erekci má 31cm , řekla jsem mu ať jde pryč kolik má manžel

Magda (Ne, 31. 10. 2021 - 08:10)

Já jsem dala do koupelny závěs. Místa je tam dost. Když jsem viděla, že to na synka jde a má erekci, potichu jsem se schovala za závěs a dírkou jsem viděla všechno od začátku až do konce. Dělali jsme si to oba najednou, protože jsem to nemohla vydržet. Když se umyl a odešel, měla jsem orgáč jako hrom.

Verule (Ne, 31. 10. 2021 - 08:10)

U nás to bohužel v koupelně nešlo udělat se závěsem. Přitom syn si to vždy když je ve vaně dělá. Ale ve stavení, v již přestavěné stodole má svůj koutek, kde si ho hlavně o víkendech mastí. Přes trámy jedné stěny mám kluka jako na dlani. A kolik je tvýmu synovi? Vídáváš ho při honění pořád?

Magda (Ne, 31. 10. 2021 - 09:10)

Dnes už jemu osmnáct. Ten závěs je tam tři roky. Když jsem měla potřebu, tak jsem se tam skryla při společné rozkoši, ale loni mne tam objevil. Najednou roztáhl závěs a viděl, mne s rukou v klíně. Nejdřív úlek, ale pak jsme se tomu jen zasmáli. Od té doby se nejdřív podívá za závěs a až pak se oddává své vášni. Možná, že by byl rád, kdyby mne tam zase našel, ale to už nemá to kouzlo nevědomosti. Když je syn ve vaně, slyším čvachtání vody jak si to dělá. Někdy to trvá hodně dlouho. Na závěr zaúpí a já vím že se udělal. Ve vodě pak plave semeno. Je ho čím dál víc.

Verule (Ne, 31. 10. 2021 - 12:10)

Jak píšeš s tím semenem, tak i můj syn už má slušný dávky při výronech. A to mu ještě není 14 a už tolik semene vyejakuluje každý den i několikrát. Je to jeho život to honění.

Návštěvnice (Po, 1. 11. 2021 - 05:11)

Ve 14 letech už mají kluci semene mraky. Říkám si, to není možné, kolik toho má syn. Jak jsem si všímala, tak už od svých dvanácti měl při výronech dávky takové, jaké má dnes. A honí si ho nepřetržitě. Prostě kule má naplněny semenem, to chce jít ven a jediná možnost jak ho ven dostat je onanií. Toto je o velikosti, takže má ho asi necelých 15.

Danka (Po, 1. 11. 2021 - 10:11)

Taky máme doma puberťáka. Zanedlouho mu bude 13 a má jej asi stejně tak v cm. Možná o něco víc. I já nacházím v jeho posteli či v prádle každé ráno plno semene. Večer honí, ráno nanovo, pořád by si jen dělal dobře.

Maruš (Po, 1. 11. 2021 - 10:11)

Mám dva puberťáky, 13 a 15 leté. Penisy mají normální, okolo 15 cm. Mladší asi 4 a starší 5 cm silný. U toho jsem si jistá, protože jsem mu kupovala kondomy na míru, tak si ho měřil v erekci. Už má holku, tak pro jistotu. Nevěděl jak se navléká, tak jsem mu ho ukázkově navlékla já. A teď to semeno. Oba se honí až moc často a už mají taky hodně semene. Je to všude. nestačím to uklízet. Nemůžu je přinutit aby to stříkali do výlevky, nebo klozetu. Koupila jsem jim utěrky, kapesníčky, nic platné. Každou chvíli po tom v kuchyni, nebo v předsíni uklouznu. Pak jsem zapatlaná a naštvaná. Taky se moc nestydí, tak je dost často nachytám v tom nejlepším. Pak jsem dole mokrá a nemůžu se soustředit na běžné domácí práce. Pořád se musím zavítat v koupelně abych se udělala taky. Kluci poslouchají za dveřmi a mají radost, že já taky masturbuju.

Martina (Po, 1. 11. 2021 - 11:11)

Odkud jste mohlie bychom se potkat, mám kluky 14 12 máme to podobné

Maruš (Út, 2. 11. 2021 - 06:11)

To myslíš, jako že by si kluci mohli zaonanovat společně, nebo se podíváme, ty na mé a já na tvoje, jak si to dělají? Přitom si společně všichni budeme masturbovat? To je zajímavá představa.:-))

Reklama

Přidat komentář