Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 07:10)

Můžeš dát detaily?

Verule (Ne, 31. 10. 2021 - 07:10)

Proč by to mělo být divné? Dokonale uspokojit tě může už dvanácti, třináctiletý kluk, kdyby na to přišlo. Mám syna, je mu necelých 14 a hledím, jakého jej má. V manželství už je to nuda a pohled na kluka, na to, co má mezi nohama mě pěkně vzruší. Takže v koupelně nebo při šmírování si užívám.

Monika (Ne, 31. 10. 2021 - 07:10)

On se neskrývá v koupelně?

Verule (Ne, 31. 10. 2021 - 07:10)

Právě že se skrývá. Skrývá se čím dál víc, už to není jak když měl 10 či 11. Ale někdy, malinko něco spatřím. Užiju si však při šmírování. Máme větší stavení a je tam ta možnost.

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 23:10)

Kecáš a vymýšlíš si, jsi asi jen slepice, kolik ti je ?

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 23:10)

Je divné , že ho nezajímají obnažené ženy ! Ty totiž zajímají i podstatně mladší kluky ! Aby ho nakonec nezajímali kluci ?

Jana (Pá, 29. 10. 2021 - 19:10)

Vzhledem ke stehnům. Jen bych se chtěla poradit jestli je v pořádku.

Daniela (So, 30. 10. 2021 - 05:10)

To je dobrý přirovnání, jak píšeš, ke stehnům. Synovi bylo nedávno 14, nohy má jak tyčky a mezi nima pořádnýho macka. Sice má ho ani né 15, ale v porovnání s jeho stehnama je to síla. Sem tam kluka vidím, nejvíc ve vaně nebo při načapání a pěkně mě to rajcuje. Přitom v klidu ho má ještě takovýho dětskýho, ale je znát na jeho kulích, že už jsou naplněny semenem.

Monika (So, 30. 10. 2021 - 05:10)

A jak často ho načapeš? Skrývá se? A ve vaně? Mám taky kluky sama ruka samá noho dětská tváře a dole dělo

Daniela (So, 30. 10. 2021 - 06:10)

Jak píšu, načapám ho sem tam, nejvíc na chalupě kde jsou pro to podmínky ve dvou napolo oddělených světnicích. Ve vaně si dává pozor abych nic neviděla, ale někdy přes pěnu když je jí méně něco zahlédnu. Taky má pěknou, nevinnou tvářičku, ale s tím svým mackem si už dokáže pěkně pohrát a dělá to pravidelně několikrát denně. Takže žádný neviňátko není. A skrývá se. Dost se stydí, ale nacházím možnost jak jej zkontrolovat, hlavně na té chalupě, takže mám přehled jak dospívá a jak se mu to mezi nohama mění.

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 22:10)

Hlavně zkontroluj jestli má obě varlata v šourku . Kluk měl jedno nesestouplé ,jak říkala doktorka a musely mu v nemocnici pomoct .

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 22:10)

Jeden z mých synovců je jednokulčák a přesto má dvě dcery.

Jana (Pá, 29. 10. 2021 - 17:10)

Našla jsem v mobilu svého 20ti letého syna fotku jeho penisu. Přeposlala jsem si jí na svůj. Chci to ukázat doktorce. Má ho tak malého.

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 19:10)

Jani a on měl k penisu přiloženo měřítko? Jak můžeš z mobilu zjistit veikost? A i kdyby ho měl malého, proč ho chceš ukázat dokrorce? Ta mu ho nezvětší.

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 19:10)

Jani a on měl k penisu přiloženo měřítko? Jak můžeš z mobilu zjistit veikost? A i kdyby ho měl malého, proč ho chceš ukázat dokrorce? Ta mu ho nezvětší.

Tanja (Pá, 29. 10. 2021 - 11:10)

Mám syna, necelých 13 let a taky už je vidět, že je to puberťák se vším všudy. Semtam mu ho zahlídnu a má se čím chlubit. Teda na svůj věk. Našponovanýho ho má nejmíň 13, možná i víc. Honí si ho stále, tak jestli je pravda že onanií se zvětšuje, tak těch 15cti cm dosáhne.

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 16:10)

To je pravda. Čím více ten tvůj puberťák onanuje, tak je to jenom pro jeho dobro. Jen ať mu dává zabrat co nejvíc. Ať má třeba i čtyři, pět výronů denně. Důležité jsou ejakulační stahy, v okamžicích kdy mu to dělá dobře a semeno je pumpováno ven. Díky pubertální onanii nebude mít za iks let žádné problémy s prostatou. A jestli i tebe to jeho honění vzrušuje, tak tím líp.

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 08:10)

Chtěl bych nějakou mámu naplnit je mi 15 a mám ho velkýho

Karolina (Pá, 29. 10. 2021 - 09:10)

Ráda ti pomůžu jestli máš vážně velkýho Macka

Ánd (St, 17. 5. 2023 - 22:05)

Karolína 18 cm 5 cm stačí

Reklama

Přidat komentář