Reklama

spodní prádlo u chlapců

JA (Út, 19. 10. 2021 - 11:10)

Ono je to ťažko. Ja som tiež v období puberty pri masturbácii dával na seba vtedy tangá od tety a robil si v nich zárez, vzrušovalo ma to, takže pochopím, že aj kluk má chute si niečo také dať na seba a vzrušuje ho ten zárez alebo ten pocit odhaleného zadku a ako dráždi ten kúsok látky konečník. Ale nemyslím si, že by sa v tom dobre cítil na plavárni alebo v škole. Skôr je to úchylné zo strany rodičov

Nina (Út, 19. 10. 2021 - 08:10)

Takovým rodičům chybí soudnost.

Markéta (St, 20. 10. 2021 - 12:10)

Proč se pohoršujete, to nechápu. Dívky normálně nosí tanga plavky i kalhotky třeba od deseti a nikdo to nekomentuje. Dospívajícímu klukovi se každý diví a přitom zdravotní riziko tohoto prádla je u kluka nulové, na rozdíl od slečen. Já klukovi tanga dávám, už od osmé třídy, i plavky takové má, vůbec se za to nestydím to přiznat. Nakonec i kluk (dnes 17.let) přišel na to, že je to v létě lepší, než mít na sobě boxerky a pařit se v nich. A konečně, když na sebe kluk narve těsné jeansy, tak je dost jedno, co má pod tím. Cítím, že soudnosti mám dostatek.

JA (St, 20. 10. 2021 - 12:10)

Markétka, ako sa syn tváril prvý raz, keď ste mu dali slipy alebo plavky tanga na seba? Ako sa cítil zo začiatku ak ich mal na bazéne alebo slipy tanga nahodou v škole? Musíte aj to brať v úvahu. Dnešná česko-slovenská spoločnosť skutočne nie je pripravená na mladých chalanov v tangách. Hneď sa len pohoršujú a považujú niečo také za homosexuálne. Ak to Váš syn dnes nosí dobrovoľne tak to je len dobre ale určite nie je vhodné syna nútiť nosiť slipy tangá alebo plavky vôbec. Viete, ako "ponížene" sa v tom musí cítiť?

Markéta (St, 20. 10. 2021 - 15:10)

Aby bylo jasno, kluk nikdy nebyl v tangách na veřejnosti. Plavky má jen doma u soukromého bazénu, na veřejnosti standartní kalhotkové plavky, letos přešel na i koupací šortky( tam jsou všité síťované slipy) a střídá to. A pokud jde o prádlo, tak to má samozřejmě pod kalhotama! Takže není vidět! Tudíž se necítí poníženě.

Nina (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

Takže se to dá shrnout asi tak, že syna držíte v zařízlých slipech pro vaši zábavu. Na můj vkus je to dost zvrácené.

Nina (St, 20. 10. 2021 - 13:10)

Určitě se musí cítit ponížen, kluci v kolektivu mu to určitě dají sežrat. Vím to podle našeho. Asi by raději nosil slipy, když nejde do školy, okamžitě po nich sáhne, když bylo dálkové vyučování, málokdy byl v boxerkách. Ale mezi kluky jedině boxerky, aby nevyčníval z řady.

JA (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

Váš syn nosí alebo má v šatníku tanga?

Nina (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

Nemá a mít nebude, dokud ho budu oblékat já.

Markéta (St, 20. 10. 2021 - 15:10)

Když se ví, že se bude svlékat, tak mu tanga samozřejmě nedám. Ale třeba jsem s ním byla jednou na pohotovosti, tam musely kraťasy dolů, pod nima tangáče měl, ale nikoho to nepohoršovalo a klukovi to bylo taky fuk.

JA (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

Prečo mi neodpoviete na tie moje otázky ohľadne syna a táng pani Markétka?

Nina (St, 20. 10. 2021 - 16:10)

A co vás na tom tak zajímá?

JA (St, 20. 10. 2021 - 17:10)

rád by som vedel, ako k tomu príde, že matka nanúti synovi nosiť tangá :D

Markéta (Čt, 21. 10. 2021 - 09:10)

Úplně jednoduše: tehdy byl shop Otto s prádlem, hledala jsem velikost 3 na kluka a objevila i krásná tanga H.I.S. a zrovna byl výprodej malých velikostí! Tak jsem mu patery koupila.

Nina (Čt, 21. 10. 2021 - 11:10)

To je strašný, vždyť ten výrobce, který dělá tanga ve velikosti 3, musí dobře vědět, že to není pro muže, ale pro náctileté chlapce! A jak to syn přijal?

Markéta (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Vy jste zjevně proti tangám pro kluky, tak nemá cenu cokoliv vysvětlovat. Kluk ve třinácti je už skoro muž, alespoň fyzicky, musí zvládnout nosit i tanga, proto se dělají i puberťácké velikosti. A když se syn zprvu s nošením tohoto prádla nehodlal smířit, dneska už ví, že je to lepší, než se tísnit v létě v boxerkách. Ty nosí samozřejmě taky, ale na léto má tangáče.

Nina (Čt, 21. 10. 2021 - 17:10)

Ano jsem, sama jsem jako holka tanga nosit musela, tak vím co to je, mít je i když nechci. Ale alespoň jsem pro spolužáky byla sexy. Kluci budou mezi spolužáky za buzny, nikdo nebere zřetel, že jsou v tom rodiči drženi násilím. A také si myslím, že pro chlapce a muže je důležité pevně uložit to svoje nádobíčko, což správně těsné boxerky nebo slipy zajistí. Pokud to tak má být v tangách, pak ten řemínek v zadku musí být nepříjemně cítit a rodiče to musí vidět. Proto považuji chlapecká tanga za týrání.

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Pani Nina nezbroji proti tangam ale nemysli si, ze je to vhodne pre klucinu v 13 rokoch. A ak je tomu Vasmu v boxerkach v lete teplo tak mu kupte kvalitne slipy. A asi nebude mat problemy

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Marketka, nebojujem proti tangam na klukovi ale pride mi to nelogicke davat to klukovi v pubertalnom veku a este sa o tom chvalit na fore a hodnotit to ako v tom vypada. Nemusite sa bat nie som na chlapecky. Len mam zdravy rozum

Karolína (Čt, 21. 10. 2021 - 12:10)

Nic strašného v tom nevidím, třeba ve Francii je to už po desítky let běžné chlapecké prádlo. Proto se vyrábí i menších velikostech. Není každý národ tak puritánský, jako tady!

Reklama

Přidat komentář