Reklama

Cuckold

Karel (So, 13. 11. 2021 - 00:11)

Jinak si ale myslím, že tady jsou reprodukovány skutečně jen fantazie. A to tak minimálně z 99 %. Najít takový pár kde to takhle funguje bude asi jako hledat jehlu v kupce sena.

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 00:11)

Ani ne kamo.Podivej se na amateri.cz.Kdyz budes dlouho hledat najdes spoustu paru kteri tak zijou a maji tam i galerky z akci.Nasel jsem jich hodne.To jsem az koukal kolik paru tak zije.

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 00:11)

Prostě jim to tak vyhovuje . Je to sice neortodoxní vztah , ale funguje !

max (St, 10. 11. 2021 - 07:11)

Jo je to super vidět, jak proud cizí mrdky teče s manželčiny kundičky. A ten pocit, když to mohu vylízat.

Návštěvník (St, 10. 11. 2021 - 10:11)

Je to pravidelně stálým bullem , nebo příležitostné ? U nás je to nejméně jednou týdně . Když jsem zjistil že kolega mé ženy na ní vykonává soulož , navrhl jsem ať jí to dělá u nás a v mé přítomnosti . Nikdo je přitom nemůže přistihnout a tedy nebudu terčem nemístných vtipů jako pan vedoucí . Přistoupil na to a je pohoda .

Návštěvník (St, 10. 11. 2021 - 09:11)

Nejsi sám koho to fascinuje .

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 17:10)

Nevím jestli to sem patří, ale když jsem přistihl svého padesátiletého otce se svojí dvcetiletou manželkou při mrdání, místo bych zasáhl, tak jsem je požádal aby pokračovali, díval se na ně a dvakrát jem se vydatně vyhonil. Pak jsem to řekl tchýni a na oplátku jsme mrdali před manželkou a i ona masturbovala se značným orgasmem.

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 00:10)

Prostě jste si skupinově užily ,ale je to jen tolerovaná nevěra , ne cuckold !

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 01:10)

A co ten souhlas se souloží otce s mojí novomanželkou, to nebyl cuckold? Jen jsem přihlížel a onanoval. To s tchýní, to byla pomsta, tam jsme manželku dostali do opačné role.a taky si to užila i když mi to později vyčítala, ale já jí nikdy.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 11:10)

Cuckold nevykonává soulož vůbec , vzrušuje jej to , že bull souloží s jeho ženou a jemu je soulož odpírána ! V tomto případě je bull tvůj otec . Takže jsi připustil svojí ženu svým otcem a potom jsi to neunesl ! A uskutečnil jsi nevěru vykonáním soulože na tchýni . Takže je to pouze o nevěře a sexu v rodině !

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 18:11)

Jen tak někdo neunese když vidí cizí mrdku v kundě svý ženy !

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 20:11)

Někdo se může zbláznit když to uvidí .

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 09:10)

Jako cuckold by ses pri tom honit nesmel

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 10:10)

Tak jo. Už to neudělám. Stejně manželka seká dobrotu a pořád mi vyznává lásku.

Submarin (St, 20. 10. 2021 - 13:10)

Dnes jdeme s mou pani za bullem...poprve.

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 13:10)

Hodně štěstí , ať se jí to líbí .

Submarin (So, 23. 10. 2021 - 15:10)

Libilo se ji to...takto vzrusenou jsem ji jeste nevidel...

Jan (Pá, 15. 10. 2021 - 10:10)

Lizani pani po styku s milencem je pro me odmena. Vetsinou hned pote to dostanu zapit moci od obou z nich.

Karel (Pá, 15. 10. 2021 - 17:10)

To mas super Zavidim.Piss dostavam jen od manzelky obcas rano po probuzeni kdyz jde do sprchy.Ted u sexu manzelky z milencem nejsem,ale kdyz mela byvaleho tak to bylo taky super.Pro me nejvic ponizujici ,ale zaroven nejvic vzrusujici bylo kdyz sedel obleceny na sedacce a manzelku mel na kline a ja se musel svliknout do naha a prosit je abych si mohl ulevit.Kdyz mi to oba se smichem dovolily tak me manzelka odemkla a jak jsem chtel zacit honit tak me manzelka zarazila ze jsem pes a ti taky nehoni a nastavila mi nohu a ukazala prstem.Ja jsem sukal jeji lytko a pavel rekl ze jsem ten nejvetsi kanec a manzelka malem praskla od smichu.Behem minuty jsem strikal a vse musel jazykem uklidit.To bylo asi to nejvic ponizujici co jsem zazil.Ty jejich pohledy jak jsem se trel o jeji nohu nato nikdy nezapomenu.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 14:10)

A co bys chtěl , v takovém vztahu jsi přece na úrovni psa , jsi cuckold !

Reklama

Přidat komentář