138619 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele sardanapal
sardanapal
Za koho - do koho , kope "Veřejnoprávní televize" ? ČT 24 , čekal bych nějakou zmínku o návštěvě Klause u Zemana . Informovala tv Prima . Na 24. v podtitulcích se pouze píše , že "stav prezidenta se mírně zlepšil , uvedla UVN" .
23. Říjen 2021 - 7:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Za koho - do koho , kope
Za toho , kdo dá bakšiš !
23. Říjen 2021 - 9:22
Rozverná (anonym)
Pane Jahodo, jaká vinná klobása, jaké meruňkové knedlíky? Dejte pozor až pojedete příště do káčka vaší stařičkou felicií ať se do ní se svým panděrem vůbec vejdete. Ať nemusíte vyhodit přední sedák. I když fakt je, že váš břich poslouží klidně jako airbag.
23. Říjen 2021 - 10:44
23.10. (anonym)
To bychom měli zdůraznit,že se knedlíky na Moravě dělají ze všeho ovoce,proto jsou tak populární,když je hlad.
23. Říjen 2021 - 10:50
23.10. (anonym)
JÁ MILOŠ Vystrčil i lékaři lžou. Pan prezident v nemocnici běhá, dělá kliky a sem tam i zvedá činky, tvrdí Mynář.
23. Říjen 2021 - 11:22
Nimrod (anonym)
Odpověď na "Policie ČR vyšetřuje kdo
Co ti říká na to tvoje chronické ranní psaní tvůj maminopřítel?
23. Říjen 2021 - 11:33
Nimrod (anonym)
Odpověď na Za toho , kdo dá bakšiš !
Jasně, cardanapale, my ti rozumíme.
23. Říjen 2021 - 11:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na JÁ MILOŠ Vystrčil i lékaři
A tím, co jsem zde napsal se prohlašuji za úplného hlupáka. TOP09 vpřed!
23. Říjen 2021 - 12:21
Obrázek uživatele sardanapal
sardanapal
Odpověď na Jasně, cardanapale, my ti
Když si blb , tak si blb ... Já už ti to víc vysvětlovat nebudu .
23. Říjen 2021 - 12:39
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na A pojďme dále – z výše
jestli kopeš za rusáky v Dukovanech,tak ti to je prd platné,dostanou do USA,již je uzavřená smlouva a Francie.
23. Říjen 2021 - 13:02
Odpověď na To už si sežral veškeré úděné
Cyniku,ty jsi bolševik!....Já měl řeč o sežrané klobáse a knedlicích prezidenta Zemana a ty to všecko otáčíš obratem na mě a závidíš mě,že se mám dobře!Jak bolševickeé"!Závist,nepřejícnost a pokrytectví kdy bolševik hledá mikrotřísečku v oce bližního svého a sám tam má pralesy z Amazonie!!!!...Víš Cyniku,jedno ti řeknu....dostal jsem šmakuládu na irské hovězí z mladého býčka v marinádě BBQ a tu jsem si popřál .Vinnou klobásu jsem si taky koupil a sežeru ji zvečera....ano.....regál s Veltínským zeleným jsem přešel nyní kolem a nic...s chlůastem jsem totálně přestal,to brnění u palců může být i z dlouhodobého působení zvýšené glukozy,dneska jsem si to nepopřál a asi v tom budu pokračovat nebo skončím na kriplkáře jako Zeman a to nechcu!Játra ale nemám prochlastané a neuropatii jsem srazil dietkou bez alkoholu,cvičením na rotopedě a léky,již to ustupuje a tak to taky zůstane....cvičení je super,člověk se p něm cítí stejně dobře jako po 8 pivech a ještě líp,to je náhodou dobrý koníček.
23. Říjen 2021 - 13:10
23.10. (anonym)
Odpověď na A tím, co jsem zde napsal se
A je docela možné,že má Ovčáček určité schopnosti ,které překračují lidské chápání A z medicíny to určitě není. A kdo je ta blondýna z nemocnice?
23. Říjen 2021 - 13:11
aladin (anonym)
Odpověď na „Současná devastace
Mráz spíš přichází z EU, obsazené Sionisty a ti dělají vše pro zničení Evropy !!! Dokavaď budou ve Evropských zemích u moci Židé, bude tenhle ARMAGEDON pokračovat až do úplného zničení Evropy !!!
23. Říjen 2021 - 13:11
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ""Mám rád prezidenta Zemana a
"""Mám rád prezidenta Zemana a přeji mu pevné zdraví a pevnou ruku hned jak se dostane zpět do formy." Děkujeme za důvěru, Bůh nás vyslyšešlel. Prezident zdraví se těší pevnému zdraví a brzy bude mít brilantní projev k 28. říjnu a s drobným odkladem předá svá vyznamenání."Přeji také panu prezidentovi ať stihne 28.října vládnout a předat vyznamenání a všechny překvapí!" A já také přeju panu Zemanovi skvělou druhou polovinu svého mandátu a ať všem vytmaví jak jsou na něj mediálně hnusní. I když pravda, Miloš to řekl s předstihem. Notorická patologická novinářská spodina společnosti...soubor nádherných blců, kteří mu naopak ve chvílích nenálady perfektně zvednou náladu...Jen tak dál placení provokatéři BAKANÁTU řízeného oligarchou od Švýcarského jezera z vily.
23. Říjen 2021 - 13:17
aladin (anonym)
Odpověď na Za koho - do koho , kope
Veřejnoprávní TV ovládá pátá - Židovská kolona !!!Nemůžete od ni očekávat serióznost !!!
23. Říjen 2021 - 13:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mráz spíš přichází z EU,
Jdi už do hájíčku zeleného se sionisty, to je výraz fašistů aby zamaskovali svůj anti-semitismus.
23. Říjen 2021 - 13:19
Návštěvník (anonym)
Aladin by šel za toto v Německu na polici, předvolán pro anti-sionsmusántisemitismus dle Německého práva.
23. Říjen 2021 - 13:20
Návštěvník (anonym)
Všude samý rus nebo bělorus či malorus.
Návštěvník (anonym)
Hodně je tu dnes Israelců, asi mají nějaké svátky světského charakteu, tudíž i ortodoxní-jezdí v pátek a sobotu sem do Phy na výlet.
Návštěvník (anonym)
Byl jsem svědkem krásné skupinky Israelců, kteří nadšeně obdivovali Pražský hrad a Chrám sv. Víta s průvodcem. To bylo jistě na oplátku panu Prezidentovi, aby načerpal síly a dostal se zpět pevně do čela státu, protože pan prezident je velký přítel israelského státu a israelců.
23. Říjen 2021 - 13:22
Návštěvník (anonym)
Vidím v tom, že přijelo tolik israleců do Čech, zrovna když pan president je v nemocnici a všichni šli na Hrad, že ho chtějí morálně podpořit a to je velká přímluva a mám dojem, že pan prezident sílu načerpá a všem těm co jsou na něj nyní hnusní dokáže ještě, že si musí ještě počkat než na něj budou v plné síle mít.
23. Říjen 2021 - 13:23
Odpověď na Mráz spíš přichází z EU,
ty hele Aladin,zkus v rámci terapie knihu Brouci v hlavě,Jak se zbavit vtíravých myšlenek od Sally M. Winston a Martin N. Seif...dále knihu Kurvítka v hlavě a ještě bych doporučil knihu Ukliďte si v hlavě
23. Říjen 2021 - 13:25
Návštěvník (anonym)
Dopr...farářka, který je buď v kostele katolickém nebo je viděna v kubánském baru se sklénkou vína a doutníkem...
23. Říjen 2021 - 13:32
aladin (anonym)
Odpověď na „Nastal čas se ozbrojit.
Nejsmutnější ale, že na tomhle programu se Žlutou hvězdou jsou sami Židé !!! A opět, jako v roce 1923 až 1945 jsou za tim Židé, ti Američtí - Chazarové !!!
Návštěvník (anonym)
Zemane prosím uzdrav se a komentuj spolu s Dukou, sionisti nám rozvrátí i matku církev...
Nimrod (anonym)
Asi už začnu aladina řešit.
23. Říjen 2021 - 13:34
Nimrod (anonym)
Odpověď na Veřejnoprávní TV ovládá pátá
Poolopice aladine, pokud budeš takhle nadále pokračovat, napíšu adminovi doktorka.cz, ať ti blokne tvůj přístup z chráněné dílny.
23. Říjen 2021 - 13:36
Návštěvník (anonym)
Martina Viktorie Kopecká (* 4. července 1986 Louny) je česká farářka Církve československé husitské...Jene Husi! NeHOŘEkuj moderní bitvy budou vybojovávány vojačkami v sukních božími kněžkami...
23. Říjen 2021 - 13:37
Návštěvník (anonym)
To je ale čtveračka, takže ona zdobrovolnila celibát, kněžka církve husitské vysedává v kubánských barech a kouří doutníky a v sobotu má kázání a zpovědi...je jí 24-25 let, tak to je typická Praha, tady holt dostaneme co si PRAŽÁK ZASLOUŽÍ!!!
23. Říjen 2021 - 13:45
aladin (anonym)
Odpověď na Poolopice aladine, pokud
Nemrde, takhle se problém se sexem neřeší !!! Navštiv MUDr Uzla, ať tě vyšetří a pak ti něco předepíše, třeba Viágru !!! A kdyby ti to nepomohlo, máš útěchu, že s tím můžeš aspoň čůrat !!!
23. Říjen 2021 - 13:48

Stránky

Přidat komentář