Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 23:10)

S manželkou nebo dcerou na sebe taky ve vaně čůráme, je to prostě hra.

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 23:10)

My s bejvalou jsme na sebe curali když jsme byli ve sprše. Já cural na ní. Pocural jsem jí prsa, břicho a nohy. Když curala ona, tak stála a já ležel pod ní. Pocurala mě celého i na obličej a trochu i do pusy.

Šárka (Ne, 24. 10. 2021 - 23:10)

Včera jsem reagovala na plno spamů, jak tu nějaký blb/blbka všude opakuje, jak po sobě chčijou ve vaně a pak se okoupou a jdou sexovat. Dnes to někdo smazal včetně mé reakce. Bylo mi blbě, bolelo mě břicho od krámů a psala jsem, že tady nejspíš skončím. Už je tady nový příspěvek, který to vlákno chce zničit. Píše to ten samý hňup, nejspíš z okolí Olomouce nebo Hané a odpovídá pak sám na své příspěvky. Už je mi líp, ale už mě to tady fakt nebaví.

Pavkol (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

Šári nedělej to pokud mi na ty mé otázky neodpovídal spam který se za tebe vydával jsi jedna z mála kdo mě tady chápe.

váša (Ne, 24. 10. 2021 - 21:10)

curat s rukama za zady? to si pocuraj boty. A jak jste curaly vy holky?

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 21:10)

S manželkou nebo dcerou na sebe taky ve vaně čůráme, je to prostě hra.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 20:10)

Nebo čůrala po pravé souloži a teklo jí z pochvy sperma .

Šárka (So, 23. 10. 2021 - 20:10)

Tak včera jsme završili pracovní týden skvěle. Udělala jsem se třikrát, pak jsme chvíli leželi a přítel úplně odpadl. Musela jsem se jít umýt, on už chrněl, a teklo to ze mě trochu růžové. Krámy přišly o den dřív. Mí fandové se pár dní nedočkají ničeho zajímavého, protože mě začíná bolet břicho.

Pavkol (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

tak to tě lituju to si ten tejden klidně pauzni ale pak se na tebe budu zase moc a moc těšit

Šárka (Po, 25. 10. 2021 - 23:10)

Ahoj, tvůj zájem je pro mě osvěžující, ale sám vidíš, jak je diskuse zaplevelená, jak tu někteří opakují ty samé nesmysly. Koho to může bavit? Mě už je dneska líp, ale dva dny budu ještě barvit vložky.

Pavkol (Út, 26. 10. 2021 - 06:10)

snažím se být jiný než dřív ale momentálně si v podstatě jediná kdo mě chápe s tím čůráním. tak až dobarvíš tak se těším zase na nějakej popis

50 (Út, 26. 10. 2021 - 01:10)

Je to hezké i přes barvení.

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 23:10)

Šárko moc ti to přeji. Užij si normální sex a na zdejší úchyly se vykašli.

Pavkol (Pá, 22. 10. 2021 - 12:10)

no co tak jsem se kasal a pak jsem ztratil odvahu přes zimu taky bývám dost stažený ale až bude na jaře nebo v létě hezky tak to rád napravím ale fakt raději někde v Praze. Kdybych jel třeba do Zákolan nebo Otvovic tak k čemu by mi to bylo až bych zjistil kdyby se dotyčná jmenovala třeba Nikola a já zjistl že to není ta Nikola ale ten Nikola. Radši budu mít z ostudy kabát kvůli své nejistotě a strachu než abych takhle hloupě naletěl. Prostě abychom uzavřeli tu letní trapárnu jediná chyba byla že mi jeden z "návštěvníků" napsal hlavně nikam nejezdi a já ho poslechl a ještě navíc jak mi připomínají ti "chlebaři" se takhle naprosto hloupě vymluvil ale prosím už to uzavřeme. Bude-li rok 2022 bude jiný lepší tak budu třeba i já odvážnější

Pavkol (Pá, 22. 10. 2021 - 07:10)

pokud by to bylo někde v Praze tak klidně mě se jenom nechtělo vyjíždět mimo prahu když nevím kdo tam na mě doopravdy čeká

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 09:10)

Co kecáš,jinde ti to nabízeli v Praze a taky si nechtěl,si normální sráč,kterej si vymejšlí a dělá si z lidí akorát prdel.

Pavkol (Čt, 21. 10. 2021 - 07:10)

dobře tak i kdybych se ptal jenom na čůrání tak mě zajímalo to jestli je to lépe vidět venku nebo v přírodě pro případného voyeura a buď to mi na to šárka odpoví nebo ne a když ne tak nebude důvod v tom pokračovat a hlavně byla to otázka pro ní tak co se do toho s...š ty? podle mě tady platí 2 zásady: 1( otázku můžu podat jakoukoliv 2) pokud tázaný na ní nebude chtít odpovědět nemusí a já to pak pochopím že se na dané téma bavit nehodlá

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 08:10)

Ty to chápeš pořád a všude a všude dostáváš za to kartáč,si magor a děláš si z ostatních prdel.

Karel (Čt, 21. 10. 2021 - 07:10)

Šárko, kdy jsi naposledy onanovala?

Šárka (Pá, 22. 10. 2021 - 09:10)

Záleží na tom, jestli se chci udělat. Orgasmus si nechávám pro hrátky s přítelem, ale když jsem sama doma, tak mám prst v kundě dost často, když mám volnou ruku. Nechci se udělat, ale je to moc příjemné a udržuje mě to při chuti, jestli mi rozumíš. Když pak mám jít ven, tak musím jít na záchod a osušit si ji.

Reklama

Přidat komentář