Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Semeno zanechává "škrobené" stopy podobné slizu hlemýžďů. Obzvéšť dobře je viditelné na tmavých barvách látek. Na bílém povlečení trošku žlutě. To mi máma vždyckky vynadala. Na trenýrkách, nebo kalhotách jí to tolik nevadilo. Prostě to vyprala. Sama dbala na to, abych byl čistotný. Doma jsem semenil do skleničky. Dávala mi jí, když věděla, že musím. Pak jsem se musel umýt. Přistihla mne mnohokrát, ale brala to jako přirozenou samozřejmost. Sama se taky neodříkala. Byla při tom dost hlasitá.

navštíven (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Měl jsem béžové osušky. Když mi máma dala jiné barvy, tak jsem stejně žádal jen ty béžové.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 16:03)

Jestli si myslíš, že máma nevěděla na co je používáš, tak se mýlíš. Mámy ví všechno. Ta moje štrykovala u televize a večer mi řekla, že to přeháním, že jsem se ten den udělal už pětkrát. Pří tom to neviděla, ale poznala, podle toho, jak jsem po tom vypadal a jak jsem se choval.

ilo (So, 19. 2. 2022 - 21:02)

Poslední dobou si to dělám stále častěji. Občas mně přistihl děda. To mně bavilo. Ta jeho viditelná reakce.

Jaruš (Čt, 17. 3. 2022 - 14:03)

Já jsem taky přstihla dědu. Nevěděl o mě a tak jsem viděla všechno. Žalovala sem babičce a ta mi řekla, že je pořád nadrženej jako kanec, že už tolik nemůže a tak se děda musí někdy uspokojovat sám. Pak se mě zeptala jesli si to dělam taky. Když sem řekla, že jo, tak mi řekla abych nezáviděla a že dědovi domluví aby si dával větší pozor.

Irena (So, 19. 2. 2022 - 06:02)

Ten muj starej, už je mu přes sedumdesát, si ho mastí jako malej kluk. Já už sem suchá a tak se na to musim jen koukat. Muži hold nestárnou. Kdy sem viděla prvního čůráka už si nepamatuju, ale viděla sem jich hodně. Ten muj ho má akorát, ale už mu asi nedám.

Kamča (Čt, 17. 3. 2022 - 06:03)

A proč píšeš jak puberťák chlape?

Návštěvník (So, 19. 2. 2022 - 13:02)

Té mojí taky přes sedmdesát a když do ní sáhnu, maže jako za mlada a stejně tak si i zašuáme.

Návštěvník (So, 19. 2. 2022 - 04:02)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L meil:[email protected]

milan (St, 30. 3. 2022 - 08:03)

Já mám péro 26 cm myslel jsem si že mám vážně velkyho,ale teta mi říkala že měla i 35cm také nevěřím že se jí tam vešel celý ,já mám kolikrát problém

ty brejlatý jožan (Pá, 18. 2. 2022 - 13:02)

my máme strach … aby ti ji nepřel autobus dobře si ji drž !

Kamil (Čt, 17. 2. 2022 - 16:02)

Každý ví že si ho chlapy honí nebo, že jim ho honí ženská, ale když někdo něho načape, tak je z toho aféra. Já si ho většinou honil v postely nebo na rybách u řeky.
Stalo se, že jsem si ho tam také honil až jsem stříkal na rákos. Netušil jsem, že mi pozoruje jedna holčina. Když přišla, tak jsme se pozdravili a ona říká ty nemáš ženskou, že musíš stříkat semeno do rákosí, já jen jak to víš, a ona já tě pozorovala ještě to vidím na tom stéble. Zastyděl jsem se, ale zareagoval jsem s tím, že jsem se jí zeptal, ty máš chlapa a že ne. Na místě jsme nic neměli, ale domluvili jsme si rande, kde už k souloži došlo. Nejhorší je, že když se někdě škádlíme, tak mi ze srandy řekne, pokud by jsi si ho nehonil, tak jsem tě asi neoslovila.

Návštěvník (Čt, 17. 2. 2022 - 11:02)

Já sem se u babičky honil úplně nahej ve stodole. Když něco potřebovala, přišla za mnou a požádala mě, a vůbec jí nevadilo co dělám. Jednou přijela teta se sestřenicí. Babička poslala sestřenici aby se podívala co si dělám s ptákem. Ta se taky slíkla a dělala si taky potěšení. V tom nejlepším nás nachytala teta. Sestřenice byla bita a já se klidně honil dál i před tetou.

Návštěvník (Čt, 17. 2. 2022 - 10:02)

V dětství na dovolené s rodiči sme s bráchancem honívali brka v kukuřici .

Alča (St, 16. 2. 2022 - 14:02)

Nedávno jsem přistihla syna, puberťáka jak si mastil ten svůj ocas. Naštěstí mě neviděl, ale chvilku, takovou čtvrtminutu jsem ho sledovala zpoza dveří. Překvapilo mě, jak si dokáže se sebou pohrát.

Káťa (Čt, 17. 2. 2022 - 05:02)

Jo, puberťáci si už se sebou dokážou pohrát. Taky mám doma takovýho a jak může, tak si s ním hraje, zkoumá si ho a samozřejmě hlavně vždycky vyhoní. A toho semene co má, tak to ani nemluvě. Ten musí mít kule naplněný semenem pořád nadoraz.

Když ???; ??? (St, 16. 2. 2022 - 13:02)

ja kokot mastim

Honza (Po, 7. 2. 2022 - 15:02)

Mě nachytala moje bejvalka se svým novým přítelem v převlékací kabince v obchodním domě.

Aneta (Ne, 6. 2. 2022 - 11:02)

Měla nevlastního bratra, teda nebyl to úplně bratr byl to syn mámina přítele. Takže jsme ještě nebyli rodina. Jednou už docela dávno jsem byla doma v koupelně a dělala se sprchou, když už jsem skoro dosáhla vrcholu někdo bez zaklepání vpadl dovnitř. A jak jinak byl to můj nevlastní bratr. Zapištěla jsme a rychle se rukama snažila zakrýt aspoň něco. Bratr (mimochodem o rok a půl starší) stál ve dveřích jako opařný a koukal na mě. Zakřičela jsem na něho ať okamžitě vypadne a on se vší drzostí řekl že ne, že tu klidně zůstane a bude se dívat. A jako třešničku na dortu dodal jestli si nemůže vlézt za mnou, že by mi pomohl...a tím mě dorazil, vzala jsem flašku šamponu a mrskla to po něm.... Naštěstí odešel.
Za nějaký čas jsem potřeboval jít do koupelny pro krém na ruce a protože bylo sotva odpoledne a doma nikdo nebyl otevřela jsem dveře a vešla dovnitř a co se nestalo ve vaně seděl bratr a leštili si klacek. Zůstala jsem stát a přemýšlela co mám dělat. Bratr si mě ještě nevšiml a tak jsem si řekla, že radši zmizím. Otočila jsem se a jako naschvál pode mnou vrzla podlaha bratr se lekl otočil se na mě a zeptal s co tu dělám. Já jsem zčervenala jak rak, protože mého bratra očividně nenapadlo se nějak zakrýt. A vykoktala, že jsem si šla pro krém. On se usmál a řekl, jestli nechci jít za ním. Ze začátku jsem chtěla říct ne, přece jen je to můj bratr, ale potom jsem si uvědomila, že vlastně ani nejsme rodina a že je můj bratr hezký a že mě vlastně i trochu vzrušuje. A tak jsem souhlasila ( tvářil se trochu překvapeně, ale nebránil se) svlékla jsem se a vlezla jsem za jim do vany.....

Tohle jsme si zopakovali ještě několikrát, nikdy však nedošlo dál než k masturbaci. ( Nakonec se jeho táta a moje máma rozešli a teď jsem ho už tři roky neviděla, ale vzpomínám na ty chvíle doteď:))

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 17:01)

Jako kluk jsem chodíval k jedné selce pro krmení pro dobytek. Vždy ve středu, jednou za měsíc. Když mi bylo patnáct, seděla na zápraží, sukni vykasanou, nohy roztažené, kundu vyvalenou a prsty kmitala v roztažené štěrbině. To je dost, že jdeš. Povídá. Nechceš mi pomoct? Pojď blíž! Chytila mne za hlavu a přitiskla si jí do mokrého rozkroku . Lízej, a pořádně! A já lízal. Když byla hotová, vstala, dala mi pytel krmení, jako by se nic nestalo, povídá. Nikomu ani muk. Příště ti dám zašukat. Dneska to máš zadarmo. Udělal si mi dobře. Příště už mne čekala nahá v posteli, ale to už sem nepatří.

Reklama

Přidat komentář